وام فوری | ثبت نام وام فوری

وام فوری 200 میلیونی برای این افراد | شرایط دریافت وام فوری 200 میلیونی چیست؟

بانک کارآفرین به متقاضیان دارای میانگین حساب مناسب، تحت طرح «امید آفرین» وام 200 میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

وام فوری 200 میلیونی برای این افراد | شرایط دریافت وام فوری 200 میلیونی چیست؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام فوری در این بانک ها پرداخت می شود و حدود شش ماه از تصویب وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی با نرخ سود ۵ درصد در شورای عالی مسکن با حضور رییس جمهور می‌گذرد. اما از آن زمان تا کنون هنوز سازمان برنامه و بودجه ضمانت‌نامه پرداخت مابه التفاوت سود تسهیلات تا ۱۸ درصد را ارایه نکرده است. در واقع این سازمان باید تضمین دهد که ۱۳ درصد از سود این وام توسط دولت پرداخت خواهد شد وام فوری از سود کارمزد مناسبی برخوردار است. وام فوری دارای شرایط خاصی است. وام فوری از اقساط بلند مدتی بهره مند است. جزئیات جدید پرداخت وام فوری را بخوانید.

وام فوری

شرایط دریافت وام فوری

به گزارش بانک اول در طرح امیدآفرین بانک کارآفرین شخص وام‌گیرنده می‌تواند با افتتاح حساب و ایجاد میانگین ۳ ماهه تا ۲ برابر گردش حساب خود تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کند.

سود تسهیلات در این طرح طبق نرخ مصوب بانک مرکزی ۱۸ درصد است و بازپرداخت حداکثر ۳۶ ماهه دارد. برای دریافت این تسهیلات نیاز به ارائه ضامن یا سند ملکی دارید.

حداقل مبلغ برای افتتاح سپرده در طرح امید آفرین بانک کار آفرین ۲۵ میلیون تومان است و امیدآفرین دارای حداقل مبلغ وام ۵۰ میلیون تومان خواهد بود. نکته قابل توجه در این طرح اینست که فقط شخص صاحب حساب امکان برخورداری از این تسهیلات را دارد و تسهیلات قابل انتقال به غیر نیست.

به گزارش بانک اول در طرح امیدآفرین بانک کارآفرین شخص وام‌گیرنده می‌تواند با افتتاح حساب و ایجاد میانگین ۳ ماهه تا ۲ برابر گردش حساب خود تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کند.

سود تسهیلات در این طرح طبق نرخ مصوب بانک مرکزی ۱۸ درصد است و بازپرداخت حداکثر ۳۶ ماهه دارد. برای دریافت این تسهیلات نیاز به ارائه ضامن یا سند ملکی دارید.

حداقل مبلغ برای افتتاح سپرده در طرح امید آفرین بانک کار آفرین ۲۵ میلیون تومان است و امیدآفرین دارای حداقل مبلغ وام ۵۰ میلیون تومان خواهد بود. نکته قابل توجه در این طرح اینست که فقط شخص صاحب حساب امکان برخورداری از این تسهیلات را دارد و تسهیلات قابل انتقال به غیر نیست.

شرکت
بانک کارآفرین
نام وام
امیدآفرین
سود
18 %
سقف وام
200 میلیون تومان
کف مبلغ وام
50,000,000 میلیون تومان
نوع ضمانت
ضامن رسمی
سند ملک
نیاز به سپرده

ایجاد میانگین حساب ۳ ماهه در این طرح الزامی است

حساب سپرده لازم
قرض الحسنه
میزان سپرده
25000000

حداقل میزان سپرده برای افتتاح این حساب ۲۵ میلیون تومان است

مدت زمان خواب سپرده
3 ماه
مسدودی سپرده 
نسبت مبلغ وام به میزان سپرده
200
حداکثر زمان بازپرداخت
36 ماه
قسط وام
7,230,479 تومان
کل سود وام
60,297,248 تومان
مجموع رقم وام و سود
261,257,248 تومان
سپرده جداگانه
-
هزینه‌های جانبی

درصورتیکه سند ملک ضامن باشد: ۱میلیون ۱۰۰ هزار تومان

در غیر این صورت ۱۰۰ هزار تومان

شرایط و مقررات
  • وام‌گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد
  • وام‌گیرنده حتما باید دارای میانگین حساب باشد
  • وام‌گیرنده حتما باید دارای سپرده حداقل ۲۵ میلیون تومان در ابتدا باشد

پرداخت وام فوری 200 میلیونی ویژه بانک کارآفرین به مردم

بانک کارآفرین به متقاضیان دارای میانگین حساب مناسب، تحت طرح «امید آفرین» وام 200 میلیون تومانی پرداخت می‌کند. این تسهیلات به آن دسته از مشتریانی اعطا می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

متقاضیان وام 200 میلیون تومانی بانک کارآفرین باید حداقل 25 میلیون تومان سپرده گذاری کنند و یک میانگین حساب سه ماهه داشته باشند. سود این تسهیلات 18 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای دریافت این وام، داشتن ضامن رسمی و ارائه سند ملکی است. لازم به ذکر است، افراد متقاضی امکان انتقال این وام را به دیگران ندارند.

با توجه به مبلغ وام، میزان سود و مدت زمان بازپرداخت آن، مقدار هر قسط 7 میلیون و 230 هزار و 479 تومان است. کل سود تسهیلات 60 میلیون و 297 هزار و 248 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 261 میلیون و 257 هزار و 248 تومان خواهد بود.

آشنایی با برخی از دستاوردها و افتخارات بانک کارآفرین

بانک کارآفرین یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که در زمینه بانکداری شخصی، تجاری و شرکتی به مشتریان واجد شرایط خود خدمات ارائه می‌دهد.

این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود توانسته افتخارات زیادی کسب کند. اخیرا بانک کارآفرین در سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران موفق به کسب عالی‌ترین نشان شفافیت مالی با عنوان «تندیس زرین» شده است. کسب نشان برنزین پنجمین جایزه ملی مدیریت منابع انسانی 34 هزار سال 1400، رتبه نخست بهره وری گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری در بین 500 شرکت بزرگ ایران، مقام سوم در پاسخگویی به شهروندان میان بانک‌های دولتی و خصوصی و … از دیگر دستاوردهای این بانک محسوب می‌شود.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب