قیمت دلار | قیمت امروز دلار

قیمت دلار اولین روز هفته بالا کشید؟ | قیمت دلار امروز کولاک کرد! + جدول

قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارز‌ها امروز شنبه ۲۹بهمن ۱۴۰۱ را می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که این نرخ‌ها قیمت بازار آزاد است و با نرخ ارز سهمیه‌ای متفاوت است.

قیمت دلار اولین روز هفته بالا کشید؟ | قیمت دلار امروز کولاک کرد! + جدول
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت دلار طی چند ماه گذشته با نوسان همراه است. قیمت دلار در اقتصاد کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. قیمت دلار در صرافی ملی متفاوت است. قیمت دلار پس از ارز دولتی افزایشی شد. قیمت دلار امروز را در ادامه می خوانیم.

قیمت دلار

قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت روبل شنبه ۲۹بهمن ۱۴۰۱ + جدول.قیمت دلار، یورو، پوند و سایر ارز‌ها امروز شنبه۲۹بهمن ۱۴۰۱ را می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که این نرخ‌ها قیمت بازار آزاد است و با نرخ ارز سهمیه‌ای متفاوت است.

بروزرسانی قیمت ارزها: شنبه ۲۹بهمن – ۰۰:۰۸

ارز

قیمت (ریال)

دلار۴۵۱,۱۲۰
یورو۵۱۰,۰۱۰
درهم امارات۱۲۹,۷۷۰
پوند انگلیس۵۷۳,۵۹۰
لیر ترکیه۲۵,۳۰۰
فرانک سوئیس۵۱۶,۳۰۰
یوان چین۶۹,۵۰۰
ین ژاپن (۱۰۰ ین)۳۵۵,۹۳۰
وون کره جنوبی۳۷۰
دلار کانادا۳۶۲,۷۰۰
دلار استرالیا۳۲۸,۷۰۰
دلار نیوزیلند۲۹۹,۱۰۰
دلار سنگاپور۳۵۶,۹۰۰
روپیه هند۵,۷۷۰
روپیه پاکستان۱,۸۰۴
دینار عراق۳۲۶
پوند سوریه۱۸۹
افغانی۵,۳۰۰
کرون دانمارک۶۸,۴۰۰
کرون سوئد۴۵,۸۰۰
کرون نروژ۴۶,۶۰۰
ریال عربستان۱۲۷,۲۴۰
ریال قطر۱۳۰,۹۰۰
ریال عمان۱,۲۴۰,۹۰۰
دینار کویت۱,۵۵۶,۵۰۰
دینار بحرین۱,۲۶۴,۵۰۰
رینگیت مالزی۱۰۸,۲۰۰
بات تایلند۱۳,۸۷۰
دلار هنگ کنگ۶۰,۷۰۰
روبل روسیه۶,۳۸۰
منات آذربایجان۲۸۱,۱۰۰
درام ارمنستان۱,۲۲۰
لاری گرجستان۱۸۲,۹۰۰
سوم قرقیزستان۵,۴۵۰
سامانی تاجیکستان۴۵,۴۰۰
منات ترکمنستان۱۳۶۵۰۰

بی‌تفاوتی دلار به گفتار درمانی

فلاحیان به راهکار‌های دولت نظیر افزایش نرخ بهره، گواهی‌های سپرده با درصد بالا و انتشار اوراق اشاره کرد و گفت: «تمام کالا‌های اساسی و انتظارات تورمی بر اساس دلار آزاد تعیین می‌شود، نه دلار نیمایی. ما کسری تراز پرداخت‌های نسبتا زیادی داریم و همین موضوع باعث می‌شود که تقاضا در بازار دلار افزایش داشته باشد.»

او از منظر تکنیکال به بررسی قیمت دلار پرداخت و توضیح داد: «واگرایی نسبتا شدیدی در نمودار دلار نمایان شده و انتظار اصلاح نرخ وجود دارد؛ بازار در حال نقض قوانین تکنیکالی است.»

این کارشناس بازار‌های مالی بیان کرد: «قدرت پول و فشار روانی که برای تبدیل ریال به یک دارایی دیگر در کشور وجود دارد، باعث شده قیمت دلار در کمتر از ۶ ماه گذشته رشد نسبتا تندی داشته باشد.»

فلاحیان در پاسخ به اینکه چرا سیگنال فرزین معکوس عمل کرد گفت: «در مباحث رفتار مالی، گفتاردرمانی تا زمانی در ابتدای ایجاد هر موضوعی تاثیرگذار است. اگر آن موضوع خاص تکراری شود بازار نیز واکنش نشان نمی‌دهد.»

وی افزود: «در ۱۰ سال اخیر، تمام رئیس کل‌ها اظهاراتی مانند صحبت‌های فرزین بیان کرده‌اند و بازار مسیر خود را رفته است. بازار متوجه شده که تمام این صحبت‌ها جنبه گفتاردرمانی دارد بنابراین واکنش نشان نمی‌دهد و مسیر اصلی خود را می‌رود.»

ارسال نظر

 

آخرین مطالب