تست روانشناسی | یه رنگ انتخاب کن تا بهت بگم مردم درموردت چه فکری می کنند؟

از دوستانتان بپرسید: اگر من یک رنگ بودم، چه رنگی بودم؟ (قرمز، آبی، زرد، بنفش، سیاه، صورتی، مشکی، سبز، سفید)

تست روانشناسی | یه رنگ انتخاب کن تا بهت بگم مردم درموردت چه فکری می کنند؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

با انجام تست روانشناسی زیر ببینید که دوستانتان درباره شما چه فکری می‌کنند. هر یک از دوستان شما نظر و احساس متفاوتی نسبت به شما دارد حتی اگر به ظاهر بگویند شما بهترین دوست او هستید، اما ممکن است در کنارتان احساس آرامش نکنند. یک راه برای فهمیدن اینکه آن‌ها واقعا چه احساسی دارند، استفاده از یک تست سریع روانشناسی است. این تست نشان می‌دهد که دوستانتان در ناخودآگاهشان درباره شما چه فکری می‌کنند. قبل از هر چیز خودتان را برای شنیدن واقعیت آماده کنید.

عهنف

از دوستانتان بپرسید: اگر من یک رنگ بودم، چه رنگی بودم؟ (قرمز، آبی، زرد، بنفش، سیاه، صورتی، مشکی، سبز، سفید)

رنگ زرد

دوست شما معتقد است که شما وفادار، قابل اعتماد و به طور کلی فردی مثبت هستید.

رنگ قرمز

او فکر می‌کند شما او را بازی می‌دهید و گاهی دل او را می‌شکنید. بهتر است بیشتر فکر کنید تا ببینید چه زمانی او را ناراحت کردید.

رنگ آبی

آبی رنگ خوبی است. شما خودجوش هستید و این باعث می‌شود هم‌نشینی با شما برایش سرگرم کننده باشد. دوستتان معتقد است که شما برای دوستیتان ارزش زیادی قائل هستید.

با توجه به تفاوت‌های بسیار جزئی و زیاد در شخصیت افراد، تقسیم افراد به صورت …

رنگ صورتی

رنگ صورتی یک شمشیر دو لبه است. دوست شما شخصیت شما را دوست دارد، اما فکر نمی‌کند که شما برایش ارزش قائل هستید و او را دوست دارید. او فکر می‌کند دوستی بین شما یک دوستی سطحی است.

رنگ بنفش

او می‌داند که وقتی به کمک نیاز دارد می‌تواند روی شما حساب باز کند. شما برای راهنمایی کردن او حرف‌های خوبی برای گفتن دارید.

رنگ مشکی

احساس خاصی میان شماست. او ارتباط نزدیک و عمیقی با شما دارد و شما را به شدت دوست دارد.

فراد ساده لوح معمولا همه چیز را زود باور می کنند و تصور می کنند …

رنگ سبز

رنگ سبز نشان دهنده یک شخصیت بی خیال است. دوستتان شما را به شکل یک آدم بی خیال می‌بیند. اما او این ویژگی شما را دوست دارد.

رنگ سفید

او احساس می‌کند شما خسته کننده و غیرقابل اعتماد هستید.

شاید این تست روانشناسی برای شما تازگی داشته باشد، اما رنگ‌ها همیشه به عنوان ابزاری در روانشناسی، برندسازی و بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرند و این نشان می‌دهد که همه رنگ‌ها احساس خاصی را منتقل می‌کنند. برای دیدن تست های بیشتر به بخش انواع تست شخصیت شناسی مراجعه کنید

 

دیدگاه خود را ارسال کنید