وام بازنشستگان | وام بازنشستگان جدید

خبر خوش و اطلاعیه مهم برای بازنشستگان کشوری | وام 15 میلیونی برای این بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی برای بیش از ۶ هزار بازنشسته آسیب دیده از زلزله خوی خبر داد.

خبر خوش و اطلاعیه مهم برای بازنشستگان کشوری | وام 15 میلیونی برای این بازنشستگان
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام بازنشستگان پرداخت می شود. وام بازنشستگان دارای شرایط خاصی است. وام بازنشستگان تنها به برخی از افراد واجد شرایط پرداخت می شود. وام بازنشستگان در برخی از بانک ها پرداخت می شود. جزئیات جدید وام بازنشستگان را بخوانیم.

وام بازنشستگان

نعمت‌الله ترکی گفت: وام ضروری ۱۵میلیون تومانی، با سود چهاردرصد و بازگشت ۳۶ ماهه برای ۶ هزار و ۴۲۸ نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران زیرپوشش این صندوق در شهرستان خوی که از زلزله اخیر آسیب دیده بودند، واریز شد.

ترکی با اشاره به کمک‌های ارسالی برای زلزله زدگان شهرستان خوی گفت: ارسال ۲۰ تن محصولات لبنی به ارزش دومیلیارد تومان، خرید و ارسال ۱۵۰ دستگاه بخاری برقی به ارزش یکصد میلیون تومان، ارسال محصولات بهداشتی به ارزش ۶۰ میلیون تومان و ارسال سه کامیون کنسرو لوبیا و تن ماهی به ارزش ۲ میلیارد تومان از جمله کمک‌هایی بوده که از دهه فجر تاکنون انجام شده است.

ترکی همچنین اعلام کرد: ارزیابی میزان خسارت منزل بازنشستگانی که در زلزله خوی بیش از ۵۰ درصد آسیب دیده یا تخریب شده به وسیله کارشناسان بیمه ملت از امروز (پنجشنبه ۴ اسفند) برای بازسازی به همت این صندوق آغاز می‌شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری شامگاه ۱۱بهمن و در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سفر به استان آذربایجان غربی از محل اسکان زلزله زدگان شهرستان خوی بازدید کرد.

وی در دیدار با بازنشستگان و آسیب دیدگان از زلزله ۵.۸ ریشتری خوی، مطالبات و خواسته‌های آنان را شنید و بلافاصله دستوراتی را در چندمحور مختلف از جمله پرداخت وام ضروری و ارسال تجهیزات و وسایل گرمایشی برای رفع دغدغه‌های بازنشستگان، به واحد‌های داخلی و مدیریت استانی صندوق و تعدادی از شرکت‌های تابعه صادر کرد.

دیدگاه خود را ارسال کنید