سحر دولتشاهی | سحر دولتشاهی بیوگرافی | سحر دولتشاهی ازدواج

رونمایی سحر دولتشاهی از پسرش | سحر دولتشاهی خبر از مادر شدنش داد

در ادامه عکسی از سحر دولتشاهی را مشاهده می کنید که حواشی زیادی بدنبال داشته است

رونمایی سحر دولتشاهی از پسرش | سحر دولتشاهی خبر از مادر شدنش داد
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سحر دولتشاهی متولد مهر ۱۳۵۸و بازیگر  است،سحر دولتشاهی در بیش از ۳۰ فیلم و سریال ایرانی نقش داشته‌است،سحر دولتشاهی  نخستین کار حرفه‌ای اش، در تئاتر نیمروز خواب آلود به کارگردانی آیت نجفی بود، سحر دولتشاهی نخستین نقش سینمایی خود را در سال ۱۳۸۴، در فیلم چهارشنبه‌سوری از اصغر فرهادی بود. سحر دولتشاهی  با بسیاری از کارگردان‌های سرشناس ایرانی همکاری داشته و در سریال‌هایی همچون کتاب‌فروشی هدهد ، مسافران ، نابرده رنج ، توطئه فامیلی ایفای نقش کرده‌است.سحر دولتشاهی متولد 16 مهر 1358 در تهران است.

سحر دولتشاهی

سحر قریشیسحر دولتشاهی که مدتی قبل خبر ارتباط عاشقانه اش با همایون شجریان در فضای مجازی پخش شده بود در اینتساگرامش پست همایون شجریان مربوط به لغو کنسرتش را استوری کرد.

در تصویر سحر دولتشاهی با یک کیف برند دیور فرانسه دیده می شود. برخی رسانه ها ادعا دارند که این کیف حدود 100 میلیون تومان قیمت دارد.

برخی دیگر هم به این موضوع پرداخته و گفته اند که قیمت این کیف در سایت اصلی برند 68 میلیون تومان است. در سایت های داخلی نیز نسخه های کپی این کیف زنانه نیز بین دو میلیون تا 5 میلیون تومان فروخته می شود.

سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است. خبر ازدواج مجدد سحر دولتشاهی با همایون شجریان مدت هاست که در شبکه های اجتماعی پخش شده است اما تا به حال توسط طرفین تائید نشده است. مادر سحر دولتشاهی نایب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

سحر دولتشاهینام:سحر

نام خانوادگی :دولتشاهی

تاریخ تولد : 16 مهر 1358

همسر:رامبد جوان (همسر سابق)

تحصیلات :لیسانس ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه

فعالیت :بازیگر

شروع فعالیت :1380

سحر دولتشاهیبیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد 16 مهر 1358 تهران بازیگرِ سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می باشد. مادرش نائیب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

سحر دولتشاهیشهرت یافتن سحر دولتشاهی

بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان در سال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند قرار گرفت و موجب شد خیلی زود به شهرت برسد.

شروع فعالیت هنری وی با تئاتر بود که البته بازی در تئاتر موقعیت های خوبی پیش روی او گذاشت و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و همچنین حضور در صحنه تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.​

بازیگری از بچگی برایم جذاب بود اما واقعیتش این است که من ادبیات نمایشی خوانده ام و هنوز هم بخشی از دغدغه ام نوشتن است

در دوران دانشجویی همان موقع که سر کلاس می نوشتم، از شاگردان خوب بودم یا وقتی ترجمه می کردم. خیلی غبطه می خورم اگر همچنان برای نوشتن وقت نگذارم. نوشتن همیشه پسِ ذهن من هست. نمی دانم باید زمانش برسد یا من زمانش را برسانم ! هنوز هم فکر می کنم یکی از شغل های ایده آلم نویسندگی است.

سحر دولتشاهیازدواج سحر دولتشاهی

او در 27 اسفند 87 با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید :دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت کرد. بعد هم خواستگاری انجام شد.

طلاق سحر دولتشاهی از همسرش

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود که هردومعتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آنها بشوند !

سحر دولتشاهیسحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال 93 را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگو یی درباره این تنهایی بیان می دارد:سال 93 در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم

ارسال نظر

 

آخرین مطالب