میخوای شوهرت رو به طلسم خودت در بیاری؟ | با این چیزایی که میگم شوهرت رو دیوونه کن!

در زندگی مشترک موقعیت هایی وجود دارد که می تواند باعث ایجاد فاصله بین زن و شوهر شود. عوامل زیادی مانند استرس، خستگی و عدم علاقه می توانند بر روابط و زندگی مشترک شما تأثیر بگذارند. سعی کنید اجازه ندهید این عوامل بر رابطه شما و همسرتان تاثیر مخربی بگذارد. اگر به تازگی ازدواج کرده اید و این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه پیش شوهرم عزیز باشم؟ یا بعد از گذشت چند سال از زندگی به دنبال راهکارها و ایده های جدید برای مجذوب کردن شوهرتان هستید. پس حتما این مقاله را مطالعه کنید.

میخوای شوهرت رو به طلسم خودت در بیاری؟ | با این چیزایی که میگم شوهرت رو دیوونه کن!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

ممکن است شما به تازگی ازدواج کرده باشید و راه های دلبری کردن از شوهر را بلد نباشید و یا سال های زیادی از زندگی مشترکتان می گذرد و حس می کنید توجه و علاقه شوهرتان به شما کم شده است. گاهی در زندگی تنش ها و استرس ها باعث دور شدن زن و شوهر از یکدیگر می شود. یا شاید مشغله های کاری و زندگی باعث شده است همسرتان فراموش کند به شما ابراز علاقه کند و بگوید که چقدر دوستتان دارد. بعضی از خانم ها حفظ رابطه عاشقانه بعد از بچه دار شدن را سخت و مشکل می دانند. آنها می گویند با وجود فرزندان و مشغله های آنها چگونه شوهرم را جذب خودم کنم؟

اگر به دنبال راهی برای دیوانه کردن شوهر و مجذوب کردن شوهر هستید، می توانید از راهکارهایی که در این قسمت گفته شده است برای به دست آوردن دل شوهر استفاده کنید. این راهکارها به ما یاد می دهد چگونه شوهر خود را طلسم کنیم؟

 مردها عاشق این هستند که همسرشان قدردان زحماتش باشد

قدردانی و تشکر از شوهر را فراموش نکنید. این یک راهکار عالی برای آن دسته از خانم هایی است که می گویند: چگونه شوهر خود را عاشق خود کنیم؟ مردها عاشق این هستند که همسرشان قدردان زحماتشان باشد. ابراز قدردانی از شریک زندگیتان می تواند همسرتان را جذب کند. از او به خاطر تمام خوبی ها و ویژگی های مثبتی که دارد قدردانی کنید. مثلا از شخصیت همسرتان، رفتار و کردار نیک او، کارهایی که برای شما انجام می دهد و … . شما می توانید در موقعیت هایی که دو نفره هستید از شوهرتان به خاطر خوبی هایش تشکر کنید و به او بگویید چه احساسی نسبت به او دارید. برای عاشق کردن شوهرتان می توانید:

از لمس کردن و نوازش همسرتان غافل نشوید

صمیمیت ایجاد شده از طریق تماس فیزیکی با همسر را نمی توان نادیده گرفت. حواستان باشد صمیمیت فیزیکی با رابطه جنسی بسیار متفاوت است. هر دو آن ها برای داشتن یک رابطه سالم و زندگی شاد در کنار همسر نیاز است. به یاد داشته باشید که همیشه در تختخواب از نوازش کردن و بوسیدن استفاده کنید، تا جایی که می توانید کنار یکدیگر بخوابید و از جدا خوابیدن زن و شوهر امتناع کنید.

در اکثر اوقات و مخصوصا هنگامی که دو نفره هستید بدن شما باید راهی برای رسیدن به بدن همسرتان پیدا کند. شوهرتان را در آغوش بگیرید، موهایش را نوازش کنید، او را ببوسید، هنگامی که خسته است بدنش را ماساژ دهید حتی می توانید با انگشت خود روی بدنش یک جمله عاشقانه بنویسید. هنگام خداحافظی با یکدیگر و یا هنگام ملاقات فقط به گفتن خداحافظ و سلام اکتفا نکنید، به آغوش او بروید و او را با یک بوس و نوازش عاشقانه بدرقه کنید.

به پشیمانی شوهرتان از خیانت یا دروغ گویی اش توجه کنید

آیا شوهرتان به شما خیانت کرده است؟ پس اول باید تصمیم بگیرید که می خواهید چگونه رفتار کنید. آیا شوهرتان را به شدت دوست دارید و می خواهید به زندگی مشترک خود ادامه بدهید؟ یا تحت هر شرایطی به جدایی فکر می کنید و نمی توانید اشتباه او را ببخشید؟ اگر به بخشش فکر می کنید و به دنبال راهی برای رام کردن همسر هستید و می خواهید او را به سمت خودتان بکشید. پس در اولین قدم خیانت یا دروغش را فراموش کنید. به احساس پشیمانی و ناراحتی های شوهرتان توجه کنید. صادقانه در مورد ناراحتی های خود صحبت کنید. می توانید آن را به صورت نامه بنویسید. سپس برای همسرتان حد و مرز تعیین کنید و مطمئن شوید که نسبت به شما متعهد است و دیگر خطایی نمی کند.

بخشیدن شوهرتان می تواند کمک بسزایی در برقراری ارتباط های قبلی و شروع زندگی عاشقانه با او داشته باشد. شما می توانید از راهنمایی های مشاوره خانواده استفاده کنید، تا بهترین تصمیم را در مورد زندگی مشترک خود بگیرید. انتخاب بین ماندن و بخشیدن و یا نماندن و فراموش کردن همسر بسیار سخت است.

 از معجزه رابطه جنسی برای جذب کردن شوهر غافل نشوید

چگونه شوهر خود را مثل موم در دست بگیریم؟ اگر بعد از چند سال زندگی هنوز پاسخی برای این سوال پیدا نکرده اید پس مسلما از معجزه رابطه جنسی با همسر غافل بوده اید. زوجین به دلایل مختلفی از جمله: مشغله های کاری، تولد فرزندان، استرس و تنش های روازنه، خودخواهی همسر و… رابطه جنسی با همسر را فراموش می کنند و یا به آن اهمیت نمی دهند. زن و شوهر بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک ممکن است دیگر مثل اوایل ازدواج خود برای برقراری رابطه زناشویی عالی و متفاوت، اشتیاق و تمایلی نداشته باشند. این بزرگترین اشتباهی است که باعث کمرنگ شدن رابطه شما با همسرتان می شود.

اگر به دنبال راهی برای رام کردن شوهر خود هستید پس برای داشتن یک رابطه جنسی عالی پیش قدم شوید. شما می توانید یک برنامه ریزی خوب برای رابطه جنسی با شوهر خود داشته باشید. مثلا اگر همیشه در شب رابطه جنسی داشتید اما اکنون هر دو خسته هستید پس می توانید از ساعات دیگری برای برقراری رابطه استفاده کنید.

یک مسافرت دو نفره را در برنامه خود قرار دهید

خارج شدن از فضاهای همیشگی به شما کمک می کند تا روابط خود را بازیابی کنید و خستگی و کسل بودن خود را از بین ببرید. اگر هر دو نفر شرایط مسافرت رفتن را دارید پس برای یک مسافرت دو نفره برنامه ریزی کنید. اما اگر نمی توانید مدت طولانی را به سفر بروید پس برای آخر هفته و تعطیلات آخر هفته خود برنامه بچینید و به گردش بروید. حتی می توانید با یک شب دور بودن از فضاهای همیشگی مثل خانه و محل کار و … انرژی از دست رفته خود را به دست بیاورید. می توانید برای تعطیلات به جایی بروید که هر دو شما اوقات خوب و خاطره های شیرینی را از آنجا دارید. مرور خاطرات شیرین و فضاهای عاشقانه باعث می شود رابطه شما و همسرتان صمیمی تر شده و همسرتان به شما اهمیت بیشتری بدهد.

 مهارت عذرخواهی کردن را در خودتان تقویت کنید

اگر باعث ناراحتی یا رنجش شوهرتان شده اید و پشیمان هستید پس غرور خود را کنار بگذارید. از او معذرت خواهی کنید. یکی از مهم ترین مهارت ها در زندگی مشترک پذیرش اشتباه و داشتن قدرت عذرخواهی در هنگام خطا کردن است. درباره اشتباهی که انجام داده اید با شوهرتان صحبت کنید و به او توضیح دهید که چرا اینکار را کرده اید و از تاثیرات مخرب او غافل بوده اید. ابراز پشیمانی کنید و از او بخواهید تا عذرخواهی صادقانه شما را بپذیرد و دوباره زندگی عاشقانه را در کنار یکدیگر داشته باشید.

یک غذای عالی برای شوهرتان آماده کنید

اکثر مردها عاشق غذا هستند. پس به خوراک همسرتان اهمیت بدهید. همیشه برای درست کردن شام و ناهار وقت بگذارید و با حوصله و علاقه بهترین غذا را آماده کنید. اگر بین شما و همسرتان دعوا و کشمکشی به وجود آمده است یک راه برای حل تعارضات و پایان دادن به قهرها این است که با یک شام مورد علاقه شوهرتان، به استقبال او بروید. می توانید یک قرار شام دو نفره را در یک رستوران که خاطره های عالی دارید تدارک ببینید و دو نفره، حتی بدون فرزندان، به آنجا بروید.

 تایم عاشقانه ای در روز داشته باشید

در کنار تمام خستگی ها، مشغله ها و درگیری های خود حداقل چند دقیقه در روز را به همسرتان اختصاص بدهید. چند دقیقه از وقت خود را برای شوهرتان کنار بگذارید و این زمان را به یک تایم عاشقانه تبدیل کنید. با هم در مورد اتفاقاتی که در روز برایتان افتاده صحبت کنید و یا این تایم را با جملات عاشقانه پر کنید. حداقل یک ساعت در هفته را با هم تنها باشید و روی نیازها و خواسته های یکدیگر تمرکز کنید. این تایم می تواند یک وعده غذایی، پیاده روی یا نشستن روی کاناپه و در آغوش گرفتن همسر باشد.

سعی کنید در تایم عاشقانه خود صحبت های روزمره و مشغله ها را وارد نکنید و یا حداقل بیست دقیقه اول از صحبت در مورد این موضوعات امتناع کنید. مثلا صحبت در مورد وام، چک برگشتی، کار، اذیت کردن بچه ها و … . فقط در مورد خودتان و همسرتان صحبت کنید. حواستان باشد هنگام صحبت کردن، تماس چشمی را فراموش نکنید. این کار یک قدرت عالی برای برقراری ارتباط حسی به شما می دهد.

 یک همسر منتقد و غرغرو نباشید

مردها  به شدت از زن غرغرو که دائم از آنها ایراد می گیرد یا نصحیت می کند بیزارند. گاهی اوقات شوهرتان نیاز دارد که شما فقط به حرف هایش گوش بدهید و از نصحیت کردن دوری کنید. این سوال که چگونه شوهرم را به طرف خودم بکشم در ذهن اکثر خانم ها است اما همیشه با نصحیت کردن یا انتقاد منفی و دوری از مثبت اندیشی خلاف جهت همسرشان حرکت می کنند. نصحیت های زیاد و سرزنش شوهر نه تنها او را به سمت شما نمی آورد بلکه از شما دور می کند. پس قبل از اینکه شروع به انتقاد و غر زدن کنید، کمی در این باره فکر کنید. سعی کنید انتقاد خود را به یک مورد در روز محدود کنید و گاهی فقط با همسرتان ابراز همدردی کنید و از نصحیت کردن بپرهیزید.

زن ها نیز از مردانی که دائم بد اخلاق و عصبانی هستند، به شدت متنفر اند. آنها هرگز جذب مردی که همیشه عصبانی است و دائم غر می زند، نمی شوند. اگر شما نیز از زندگی با شوهر بد اخلاق رنج می برید، به شما توصیه می کنم حتما مقاله نحوه رفتار با مردان بد اخلاق را مطالعه بفرمایید.

 هر چه که در رابطه زناشویی خود از دست داده اید، مجدد به دست بیاورید

به رابطه خود با همسرتان در طول سالیان مختلف نگاهی بیاندازید. چه چیزهایی قبلا در زندگی مشترک خود داشتید و به شما آرامش و شادی می بخشیده، ولی الان ندارید؟ هر چه که در رابطه خود از دست داده اید را مجدد به دست بیاورید. مثلا اگر احساس می کنید که مثل اوایل زندگی با همسرتان صحبت نمی کنید، گفت و گوهای عالی و شادی را با شوهر خود آغاز کنید. اگر احساس ناامیدی دارید در این باره با شوهرتان صحبت کنید. یا مثلا اگ رابطه جنسی شما کمرنگ و خسته کننده شده است راه های جدیدی را امتحان کنید.

 با یکدیگر هدف ها و رویاهای زندگی مشترکتان را تعیین کنید

در مورد رویاها و اهداف خود در زندگی صحبت کنید و نظر شوهرتان را نیز در مورد آنها بپرسید. مشخص کنید که دوست دارید چه اتفاقاتی در زندگی مشترک شما رخ بدهد و به دنبال چه هستید. اگر اهداف و رویاهای شما بسیار متفاوت است برای برآورده کردن آنها مصالحه کنید. مثلا درباره یک موضوع شما کنار بیایید و بگذارید تا نظر و تصمیم همسرتان باشد. در مورد موضوع دیگری همسرتان از خودگذشتگی نشان دهد.

 یک همسر افسرده، عصبی، پژمرده، بی اشتیاق و … برای شوهرتان نباشید

ایده های جدید را در زندگی خود امتحان کنید. مردان از همسر افسرده و پژمرده بیزارند. پس ایده ها و راه های جدید را برای بازگردانی نشاط و شادی در خانه امتحان کنید. می توانید با همسرتان یک بازی و سرگرمی جدید را امتحان کنید و یا برای برگزاری یک مسابقه دو دو نفره به پارک بروید. مردان از زنانی که دائم در حال مقایسه همسر با دیگران هستند و به زندگی اطرافیان خود حسودی می کنند، دوری می کنند.

به جای اینکه یک زن افسرده باشید که دائم در حال حسرت خوردن زندگی دیگران است، با یکدیگر مکان هایی را کشف کنید که قبلا هرگز به آنجا نرفته اید و به دنبال ماجراجویی باشید. این تازگی باعث می شود که رابطه شما جوان و شاداب باقی بماند و جنبه های جدیدی از یکدیگر را کشف کنید. پس یک همسر افسرده، عصبی، پژمرده، حسود، بی اشتیاق و … برای شوهرتان نباشید. یک زن می تواند کارهایی را بکند تا یک روح تازه در خانه و فضای زندگی مشترک دمیده شود.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب