بازیگر پیشکسوت در بیمارستان بستری شد

شیرین یزدانبخش بازیگر سینما به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری است.

بازیگر پیشکسوت در بیمارستان بستری شد
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

شیرین یزدانبخش بازیگر سینما به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری است.

این هنرمند از اواخر هفته گذشته به دلیل سکته مغزی در بخش آی‌سی‌یو بستری شد و از روز گذشته دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه به بخش عمومی منتقل شده است.

در پی این اتفاق، خانه سینما نامه‌نگاری‌های لازم را به صندوق اعتباری هنر انجام داده است، اما به دلیل اینکه این بازیگر عضو این صندوق نیست، مسئولان در پی بررسی شرایط و نحوه حمایت از شیرین یزدانبخش هستند.

عجیب اینکه بازیگران و هنرمندان متعددی همچون خانم یزدانبخش بعد از سال‌ها فعالیت هنوز نتوانسته‌اند شرایط عضویت در صندوق اعتباری هنر را کسب کنند؛ اما با این همه هر روز با آمار‌های عجیب و غریب از طرف مدیران این صندوق روبرو هستیم.

یزدانبخش از اواخر دهه ۷۰ به تماشاگر ثابت تئاتر، موسیقی و سینما تبدیل شد و همین امر سبب شد تا میان جامعه تئاتری شناخته شود. او ابتدا با بازی در فیلم «لطفا مزاحم نشوید» ساخته محسن عبدالوهاب وارد حوزه بازیگری شد و به مدت ده سال در این حوزه فعالیت کرد.

او در سال‌های حضور خود در سینما با بازی در فیلم‌هایی همچون «بوسیدن روی ماه»، «ابد و یک روز»، «آشغال‌های دوست‌داشتنی»، «ملبورن»، «تختی»، «عنکبوت» و... با کارگردان‌های شاخص سینما مانند همایون اسعدیان، سعید روستایی، محسن امیریوسفی، نیما جاویدی، بهرام توکلی، ابراهیم ایرج‌زاد و... همکاری داشته است.

دیدگاه خود را ارسال کنید