جزئیات حادثه مرگبار در تهران | پسر جوان جلوی دختر همسایه خودش را آتش زد

پسر جوانی که دلباخته دختر همسایه شده و به خواستگاریش رفته بود، وقتی جواب «نه» شنید، در اقدامی جنون‌آمیز خودش را به آتش کشید.

جزئیات حادثه مرگبار در تهران | پسر جوان جلوی دختر همسایه خودش را آتش زد
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

پسر جوانی که دلباخته دختر همسایه شده و به خواستگاریش رفته بود، وقتی جواب «نه» شنید، در اقدامی جنون‌آمیز خودش را به آتش کشید.

سه‌شنبه شب گذشته پسر عاشق پیشه همراه با خانواده برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش اقدام می کند. اما برخلاف باورش، هرچه رشته کرده بود، پنبه شده و جواب دختر به این خواستگار عاشق در یک «نه» خلاصه شد؛ جواب منفی‌ای که همان جا خشم پسر را برانگیخت و باعث شد که پسر عاشق پیشه با حالت تهدید به خانواده بگوید: «بد می بینید!» 

خواستگاری تمام شده و خانواده دختر نیز تهدید او را جدی نمی گیرند تا اینکه دقیقاً چند ساعت بعد از خواستگاری و در بامداد روز چهارشنبه (۶ اردیبهشت) پسر جوان وقتی می بیند که عشقش از دست رفته و دیگر دلیلی برای زندگی بدون معشوق ندارد، با داد و بیداد به طبقه دوم ساختمان محل زندگی اش که در محله دختر همسایه است رفته و شروع به ریختن بنزین روی خود می کند.

مادر و برادر دختر سریع از خانه خارج می‌شوند تا او را منصرف کنند اما پسر عاشق پیشه که آب از سرش گذشته، با شعله فندک خود را به شکل دردناکی می‌سوزاند تا  شاید اینگونه آتش عشقی را که از دختر در دل داشته، ثابت کند.

سوختگی مادر و برادر دختر جوان

مادر و برادر دختر وقتی با صحنه خودسوزی این مرد عاشق مواجه می شوند به سرعت اقدام به خاموش کردن وی می کنند که متأسفانه آنها نیز به صورت شدید دچار سوختگی شده و هم اکنون در ICU  بستری هستند.

در محله چه گذشت؟

ظهر روز گذشته بود که برای دیدن جزئیات دردناک این ماجرا به محل این حادثه در یکی از خانه های ۴ طبقه میدان ۷۴ نارمک مراجعه کردیم. محله ای که با گذشت چندین ساعت از این اتفاق تلخ، هنوز در بهت و ناباوری بسر می برد و اهالی به صورت درگوشی خبر این خودسوزی را به یکدیگر می دادند. پیرمردی چهارشانه، دائم در محله می چرخید و اجازه صحبت درباره این اتفاق را به کسی نمی داد.

سرانجام  سراغ  یکی از مغازه داران محله رفتیم تا درباره خودسوزی این مرد جوان صحبت کند. او می گوید: « این مرد تازه به محله ما آمده بود و زیاد او را نمی شناختیم اما در کل خبر داشتیم که به خاطر آن دختر آمده است. حتی این اتفاق نیز وقتی رخ داد که این مرد در خواستگاری از دختر، «نه» شنید.»

سپس وارد کوچه شده تا به آخرین خانه برسیم. خانه ای که پایه های ساختمانش بعد از این خودسوزی با حرف های مختلف مردم، سست شده است. کمااینکه قفل سازی نیز برای درست کردن قفل خانه دختر آمده اما بدون شک کار او تأثیری در این اتفاق ندارد چرا که حتی اگر قفل ها نیز به صورت کامل عوض شوند باز دیوارهای این ساختمان به این خودسوزی جانسوز گواهی می دهند.

البته در این حادثه تنها این افراد با مشکل روبرو نشده اند و پیرزن ساکن در طبقه چهارم این ساختمان نیز به دلیل دود جمع شده در آپارتمانش، مورد درمان قرار گرفته است. همچنین حال روحی دیگر ساکنان این ساختمان نیز به شدت به هم ریخته است. به گفته شاهدان، جنازه این پسر عاشق پیشه تا ساعت ۱۰ صبح روز گذشته در خانه بوده است.

پتوهای سوخته باقیمانده هنگام خودسوزی این فرد نیز در حیاط، شرایط غیرعادی خانه را یادآور می شوند.

ماجرای این خودسوزی عاشقانه ساعت ۴ صبح دیروز بلافاصله به کلانتری ۱۲۷ نارمک گزارش شد و بعد از تحقیقات میدانی با دستور بازپرس صاحب‌جمعی از شعبه ۶ دادسرای امورجنایی تهران جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت و عجیب اینکه هنوز خانواده این پسر که ادعا می شود در همسایگی دختر جوان زندگی می کردند شناسایی نشده اند و حتی برای پیگیری پرونده پسرشان به پلیس مراجعه نکرده اند.

دیدگاه خود را ارسال کنید