سریال گیلدخت | بازیگر های سریال گیلدخت

بازیگر زیبای سریال گیلدخت از پسرش رونمایی کرد | پسر هیکلی ثریا قاسمی

بازیگر زیبای سریال گیلدخت از پسرش رونمایی کرد | پسر هیکلی ثریا قاسمی
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سریال گیلدخت سریالی ایرانی در ژانر درامِ تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی، تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی مجید آسودگان است. سریال گیلدخت از سال‌(۱۳۹۸) در سکوت خبری تا آبان‌ماه ۱۴۰۰ در گیلان و تهران تصویربرداری شد. این سریال در ۶۰ قسمت تولید شده‌است. سریال گیلدخت از ۱۹ آبان‌ماه (۱۴۰۱) پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها از شبکه یک سیما و شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تا اواخر بهار سال ۱۴۰۲ روی آنتن خواهد بود. تعدادی از سایت های خبری ایران در گزارشی نوشته اند که به طور کلی سریال گیلدخت در یک تقلید خیلی ظاهری و سطحی از درام‌های تاریخی کره‌ای، سعی کرده با بردن ما به درون مطبخ خان و نشان دادن غذاهای خوش آب و رنگ و فرایند تهیۀ آن‌ها، حال و هوایی مفرح نیز ایجاد کند. سریال گیلدخت در مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما تولید شده‌است.

سریال گیلدخت

همسر جذاب فیروزه گیلدخت بازیگر سریال گیلدخت را دیده اید؟ 

سریال گیلدخت

رضا اکبرپور بازیگر سینما و تلویزیون 12 آذر ماه 1365 در تهران متولد شد. او فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد علوم سیاسی است.رضا اکبرپور در سال 1379 وقتی 14 ساله بود در کلاس های تئاتر زیر نظر علی سلیمانی شرکت کرد و سپس به روی صحنه تئاتر رفت.رضا اکبرپور با فیلم سینمایی آپاندیس ساخته حسین نمازی، اولین تجربه سینمایی خود را آغاز کرد و این فیلم موجب همکاری دوباره او با حسین نمازی در سریال حوالی پائیز شد. رضا اکبر پور این هنرمند با سریال حوالی پائیز که به فاجعه منا می پردازد به چهره شناخته شده ای در تلویزیون تبدیل شد و با ایفای نقش اصلی در سریال گیلدخت به شهرت رسید.. او تحصیل و بازیگری در تئاتر را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده و در سال ۱۳۹۷ در سریال تلوزیونی حوالی پاییز برای اولین بار و به عنوان نقش اول ظاهر شد. اکبر پور ازدواج کرده و یک فرزند دارد. ایشان بازیگران سریال گیل دخت می باشد.

پایان عاشقانه سریال گیلدخت لو رفت! | چه اتفاقی برای گلنار می افتد؟

نقد سریال گیلدخت داستان تکراری عشق پسر رعیت به دختر خان در گیل دخت که بارها چنین داستانهایی را در سریالهای مختلف دیده ایم محمود پاکنیت در این سریال مثل همیشه نقش خان را بر عهده دارد او پدر دختری به نام گلنار است که پسر جوانی به نام اسماعیل عاشق اش میشود اما خان با ازدواج دخترش با پسر رعیت مخالف است داستانی که بارها در فیلم ها و سریالهای مختلف دیده ایم و در پایان عاشق و معشوق به یکدیگر میرسند.

«گیل‌دخت» در یک تقلید خیلی ظاهری و سطحی از درام‌های تاریخی کره‌ای، سعی کرده با بردن ما به درون مطبخ خان و نشان دادن غذا‌های خوش آب و رنگ و فرایند تهیۀ آن‌ها، حال و هوایی مفرح نیز ایجاد کند، اما ماجرا‌های مطبخ فعلا نه ارتباط قابل درکی با ماجرای اصلی دارند و نه به خودی خودشان نکتۀ قابل توجه و جالبی ارائه می‌کنند.

حتی در تریلر سریال هم که از یکی دو هفتۀ قبل پخش می‌شد، چیزی جز گرفتاری و هجران و مصیبت دیده نمی‌شد؛ دو قسمت اول هم همین برداشت را تایید می‌کنند. خلاصه اینکه اگر کسی علاقمند به تماشای ماجرای طولانی رنج‌های یک دختر معصوم باشد، حتما از دنبال کردن این سریال لذت خواهد برد!

اما اگر به دنبال سریالی باشیم که حالمان را خوب کند و ما را مجذوب چالش‌ها و چرخش‌های داستانی خودش کند، فکر نمی‌کنم با وجود اینهمه سریال‌های غربی و شرقی درجه‌یک که به راحتی در دسترس هستند، دلیلی برای تماشای «گیل‌دخت» داشته باشیم.

گلنار گیلدخت را در بیرون از تلوزیون نمی شناسید!

سریال گیلدخت

زندگی شخصی میترا رفیع بازیگر سریال گیلدخت

میترا رفیع متولد دوازدهم آذرماه سال یک هزار و سیصد و هفتاد و سه در تهران است. پدر ایشان سال هاست که فوت کرده و دارای یک خواهر و خواهرزاده است.

تحصیلات میترا رفیع بازیگر سریال گیلدخت

میترا رفیع بازیگر در رشته تحصیلی بازیگری و نمایش تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد بازیگری از دانشکده هنر تهران می باشد.

احترام گیلدخت در خارج از سریال گیلدخت با چه کسی ازدواج کرده است؟

سریال گیلدخت

چهره واقعی زهرمار خان گیلدخت را دیده اید؟ | آقای بازیگر بیرون از سریال گیلدخت اصلا قابل قیاس نیست!

سریال گیلدخت

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب