شقایق فراهانی | حواشی شقایق فراهانی

شقایق فراهانی هم روسری رو گذاشت زمین | ببینید خانوم بازیگر رد داده!

شقایق فراهانی هم روسری رو گذاشت زمین | ببینید خانوم بازیگر رد داده!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

شقایق فراهانی در سن 19 سالگی ازدواج کرد و در 20 سالگی مادر شد و مدتی بعد از همسرش طلاق گرفت. شقایق فراهانی خواهر گلشیفته و یک برادر بنام آذرخش دارد ، شقایق فراهانی پدرش بهزاد فراهانی و مادرش فهیمه رحیم نیا از بازیگران پیشکسوت می باشند.  شقایق فراهانی دارای یک فرزند پسر به نام سام می باشد. به تازگی عکسی از  شقایق فراهانی بدون روسری منتشر شده است.

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی سال 1369 زمانی که دختر 19 ساله ای بود با همسر خود آقای حسامی ازدواج کرد اما این زندگی با تولد پسرشان «سام» سال 71 به طلاق ختم شد.

مادر شدن در 20 سالگی

من خیلی زود و در 20 سالگی مادر شدم و بابت آن بسیار خوشحالم ، شما با آمدن فرزند چیزهایی را به دست می‌ آورید که با هیچ‌ چیز در دنیا قابل مقایسه نیست.

من در زندگی به لحظات سختی رسیدم که اگر وجود پسرم سام نبود واقعا نمی‌ توانستم تحمل کنم.

شقایق فراهانی

رابطه با فرزند طلاق

در این راه سعی کرده‌ ام با کمک گرفتن از مشاور و روانشناس با پسرم که فرزند طلاق است به نوعی برخورد کنم که اعتمادش را جلب کنم ، سعی کردم بیش از هر چیزی یک دوست برای او باشم.

بیوگرافی شقایق فراهانی 

نام:شقایق

نام خانوادگی :فراهانی

تاریخ تولد :1351/5/2

محل تولد :تهران

مدرک تحصیلی:دیپلم گرافیک و فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی

شقایق فراهانی

زندگینامه شقایق فراهانی

شقایق فراهانی متولد 2 مرداد 1351 در تهران  بازیگر ایرانی است. دیپلم گرافیک را از هنرستان هنرهای تجسمی گرفته و فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

او فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی، بازیگران سینما و تلویزیون میباشد. شقایق از همان کودکی همراه پدر و مادرش بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی نیا به بازی در تئاتر پرداخت.

شقایق فراهانی

رابطه شقایق فراهانی و پسرش

او درباره رابطه خودش و پسرش گفته است:ما در زندگی هم روزهای سخت را تجربه می کنیم و هم روزهای خوب و شیرین و این خوشبختی ماست که زندگی مان یکنواخت نیست و فراز و نشیب دارد. وقتی اتفاق بدی پیش می آید احساس می کنیم غم دنیا در دل ما می نشیند. این را من از روی تجربه شخصی می گویم. رابطه من و پسرم به گونه ای است که با اینکه فرزند طلاق بوده سعی کرده ام کمترین مشکل را با او داشته باشم.

در این راه سعی کرده ام با کمک گرفتن از مشاور و روانشناس با پسرم به نوعی برخورد کنم که اعتمادش را جلب کنم و بیش از هر چیزی یک دوست برای او باشم و امیدوارم موفق شده باشم. گاهی مسائلی در زندگی پیش می آید که کنار آمدن با آنها شاید یک عمر زمان ببرد اما خدا را شکر تمام تلاشم این بوده که پسرم به آگاهی لازم برسد.

شقایق فراهانی

دنیای بازیگری شقایق فراهانی

او با حضوری کوتاه در فیلم لیلا وارد عرصه سینما شد. وی در فیلم چتری برای دو نفر توانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد. بازی او در این فیلم کاملا بر بازی بازیگران مقابلش رضا کیانیان و هدیه تهرانی برتری داشت. شقایق فراهانی با بازی بسیار خوبش در فیلم پروانه در سطح بین المللی هم توانست موفقیت هایی را بدست آورد.

شقایق فراهانی در سریال انقلاب زیبا نقش مانیا را بازی می کند. در خلاصه داستان این سریال  آمده است:زیبا و حامد که مدت ها است در یک موسسه رسانه ای با یکدیگر همکار هستند تصمیم به ازدواج می گیرند. جابر پدر زیبا در کودکی، او و همسرش را با بی مسئولیتی ترک کرده و از کشور خارج شده است. او در خانواده ای با تفکرات شبه مدرن بزرگ شده و در این زمینه تفاوت هایی با عمار دارد، اما با این وجود آن دو به یکدیگر علاقمند هستند.

شقایق فراهانی

گفتگو با شقایق فراهانی

متفاوت و باورپذیر

شقایق فراهانی: بدون شک خیلی از دوستان و همکاران من در عرصه بازیگری دوست دارند در نقش‌های متفاوت از کارهای قبلی‌شان حضور داشته باشند چرا که کلیشه شدن برای هیچکس خوشایند نیست. من هم دوست دارم نقش‌های متفاوتی بازی کنم و از طرف دیگر دوست دارم نوع بازی‌ام برای مخاطب باورپذیر باشد. این موضوع را قبلا هم گفته‌ام که اگر مخاطب هنگام تماشای فیلم این حس را داشته باشد که من برایش فقط نقش بازی می‌کنم، من شکست خورده‌ام!

از غم نان تا عشق

من کارهای متعددی را بازی کرده‌ام که بیشترشان را دوست دارم. جاهایی بوده که به عللی مانند همان غم ‌نان معروف یا رودربایستی رفته‌ام سر یک فیلم اما نمی‌توانم بگویم همه کارهایم را این‌طوری انتخاب کرده‌ام. خیلی از کارهایی را که بازی کرده‌ام واقعا دوست دارم و برای‌شان زحمت کشیده‌ام.

الگویی برای همیشه

شقایق فراهانی: در میان بازیگران، چهره‌های مختلفی بوده‌اند که هنر و توانایی‌های‌شان را قبول داشتم ولی چندان به این مساله که الگویی داشته باشم، فکر نکرده‌ام. بازیگر باید خودش باشد؛ نه حتی کپی خوب یک نمونه قبلی. اصلا زیبایی بازیگری به همین تنوع آن است نه تکرار شدن‌های متوالی. با این ‌همه سوسن تسلیمی را یکی از بهترین‌ها می‌دانم که حتی سال‌ها بعد از آنکه در سینمای ما حضور ندارد اما هنرش مانند اثری پررنگ و تازه در بازیگری می‌درخشد.

 شقایق فراهانی در خانواده‌ای رشد کرده که هنر یکی از اولویت‌های اصلی آنها بوده.

فیلم سینمایی شقایق فراهانی

1392     خواب زده ها       

1392     روز رستاخیز        

1392    سایه روشن     

1392    متروپل   

1392    به تهران خوش آمدید   

1392    کلاشینکف   

1391    بی خداحافظی   

1390    خنده در باران  

1390    گناهکاران 

1388    باغ قرمز

1388    روز رستاخیز        

1387   محاکمه در خیابان      

1387   دل شکسته        

1387   وقتی همه خوابیم  

1386   دایناسور     

1386   مظفرنامه      

1385   مقلد شیطان      

1385   مهمان     

1385   نصف مال من، نصف مال تو  

1384   راه طی شده      

1384   صحنه جرم، ورود ممنوع!        

1384   قلقلک     

1383   شارلاتان        

1382   پروانه ای در باد  

1380   آدمک ها   

1380   سیندرلا      

1379   چتری برای دو نفر 

1379   سمفونی تاریک      

1379   شب های تهران  

1379   شهرت

1379   صدای سخن عشق 

1377   طوطیا  

1377   عشق کافی نیست    

1377   مهره    

1375   لیلا

دیدگاه خود را ارسال کنید