قیمت دلار | کاهش قیمت دلار

قیمت دلار امروز درجا زد | قیمت دلار امروز به چند رسید؟

قیمت دلار امروز پنجشنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ را در ادامه بخوانید.

قیمت دلار امروز درجا زد | قیمت دلار امروز به چند رسید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت دلار طی چند ماه گذشته با نوسان همراه است. قیمت دلار در اقتصاد کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. قیمت دلار در صرافی ملی متفاوت است. قیمت دلار پس از ارز دولتی افزایشی شد. قیمت دلار امروز را در ادامه می خوانیم.

قیمت دلار

قیمت دلار روز‌های پر تلاطمی را سپری می‌کند. علل نوسانات قیمت دلار در هر یک از این بازه‌های زمانی متفاوت است. پس از جهش ناگهانی قیمت دلار یکی از روش‌هایی که بانک مرکزی برای کنترل قیمت این ارز در نظر گرفت، عرضه اوراق ارزی بود. شیب صعودی قیمت دلار از ابتدای امسال امسال روندی پرشتاب به خود گرفت و توانست به ۴۹ هزار تومان هم برسد. اما با کاهش نیز روبرو شد. جزئیات آخرین تغییرات قیمت دلار را بخوانید. 

قیمت دلار امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲

دلار در بازار آزاد در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۲ تومان افزایش، ۴۲،۴۸۴ تومان نرخ گذاری شد. دلار در صرافی ملی با افزایش ۰.۳۱ درصدی نسبت به ۴ روز پیش، ۴۲،۴۸۴ تومان معامله شد. دلار در بازار متشکل با کاهش ۷.۷۲ درصدی نسبت به ۹۴ روز پیش، ۴۱،۵۴۹ تومان معامله شد. دلار در سامانه سنا در بازار ۹۴ روز پیش نسبت به ۹۵ روز پیش، با ۰ تومان بدون تغییر، ۳۰،۴۱۶ تومان نرخ گذاری شد. دلار کانادا در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۶ تومان کاهش، ۳۱،۳۷۴ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد

روز قبل دلار در بازار آزاد مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار آزاد که ۲ روز پیش تا ۴۲،۴۶۲ (چهل و دو هزار و چهارصد و شصت و دو) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ مصادف با ۲۵ می ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۰۵ درصدی به ۴۲،۴۸۴ (چهل و دو هزار و چهارصد و هشتاد و چهار) تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی ملی شاهد افزایش ۰.۳۱ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در صرافی ملی که ۴ روز پیش تا ۴۲،۳۵۲ (چهل و دو هزار و سیصد و پنجاه و دو) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ مصادف با ۲۵ می ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۳۱ درصدی به ۴۲،۴۸۴ (چهل و دو هزار و چهارصد و هشتاد و چهار) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

قیمت دلار در بازار متشکل شاهد کاهش ۷.۷۲ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در بازار متشکل که ۹۴ روز پیش تا ۴۴،۷۶۰ (چهل و چهار هزار و هفتصد و شصت) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ مصادف با ۲۵ می ۲۰۲۳ - به ۴۱،۵۴۹ (چهل و یک هزار و پانصد و چهل و نه) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

۹۴ روز پیش دلار در سامانه سنا مانند ۹۵ روز پیش، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در سامانه سنا که ۹۵ روز پیش تا ۳۰،۴۱۶ (سی هزار و چهارصد و شانزده) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ مصادف با ۲۵ می ۲۰۲۳ - به ۳۰،۴۱۶ (سی هزار و چهارصد و شانزده) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

روز قبل دلار کانادا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار کانادا که ۲ روز پیش تا ۳۱،۴۰۰ (سی و یک هزار و چهارصد) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ مصادف با ۲۵ می ۲۰۲۳ - با کاهش ۰.۰۸ درصدی به ۳۱،۳۷۴ (سی و یک هزار و سیصد و هفتاد و چهار) تومان رسید.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب