قتل همسر توسط تیر اندازی در استان قم

فرمانده انتظامی استان شیراز از هلاکت قاتل و برادرش که در مردادماه سال جاری، همسر خود را در استان قم به قتل رسانده بود، خبر داد.

قتل همسر توسط تیر اندازی در استان قم
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 فرمانده انتظامی استان شیراز از هلاکت قاتل و برادرش که در مردادماه سال جاری، همسر خود را در استان قم به قتل رسانده بود، خبر داد.

 سردار رهام بخش حبیبی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در استان قم و متواری شدن قاتل و همدستش به شیراز ، ماموران انتظامی قم با اخذ نیابت قضایی به پلیس اگاهی فارس مراجعه و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فارس با همکاری نوپو یگان ویژه استان و کارکنان اعزامی از قم در یک عملیات منسجم با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل و همدستش را در یکی از محله‌های شیراز شناسایی کنند. فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ماموران زبده مطلع شدند که قاتل مسلح به سلاح کمری می‌باشد، ادامه داد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل مورد نظر اعزام و قصد ورود به منزل را داشتند که قاتل به همراه برادرش اقدام به تیراندازی به سمت آنان کردند. سردار  حبیبی  تصریح کرد: پس از 2 ساعت درگیری متقابل سرانجام قاتل و همدستش (برادرش) بر اثر تیراندازی ماموران انتظامی به هلاکت رسیدند. این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در پرونده متهم 9 فقره سابقه کیفری از قبیل آدم‌ربایی، اراذل و اوباش، تهدید و رعب و وحشت، بر هم زدن نظم و امنیت عمومی، حمل سلاح و مهمات، قتل و ... به چشم می‌خورد. وی به مخلان نظم و امنیت عمومی هشدار داد که پلیس فارس به صورت قاطع و قانونی با هرگونه بی نظمی و ناامنی برخورد می‌کند. گفتنی است این عملیات و درگیری 2 ساعته با هدایت مستقیم سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان انجام شد. 

دیدگاه خود را ارسال کنید