پسر بی رحم پدر خود را خفه کرده و ضربه های محکم بر سرش زد! | پسر بعد قتل پا به فرار گذاشت

پسر جوان ابتدا پدرش را خفه کرده و پس از رها کردن پدرش روی زمین با پا ضرباتی به سر پدرش زده و پس از جنایت به سرعت پا به فرار گذاشته است.

پسر بی رحم پدر خود را خفه کرده و ضربه های محکم بر سرش زد! | پسر بعد قتل پا به فرار گذاشت
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 به نقل از رکنا، ساعت 1:50 دقیقه بامداد چهارشنبه 11 مرداد امسال ماموران کلانتری 131 شهرری در جریان  درگیری مرگبار پدر و پسر در یکی از محله های شهرری قرار گرفتند و با حضور در صحنه جرم با  جسد  مرد 70 ساله ای روبرو شدند.​

بدین ترتیب ماجرای جنایت خانوادگی به پلیس آگاهی تهران مخابره شد و تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیق پای در صحنه جرم گذاشتند و با جسد پدر خانواده روبرو شدند. کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند که پسر 42 ساله خانواده در حالی که 3 برادر دیگرش در خانه بودند به خاطر مشکلات روحی و روانی که دارد با پدرش درگیر شده و دست به  قتل  زده است.

تیم جنایی در ادامه اطلاع پیدا کردند که پسر جوان ابتدا پدرش را خفه کرده و پس از رها کردن پدرش روی زمین با پا ضرباتی به سر پدرش زده و پس از جنایت به سرعت پا به فرار گذاشته است. بنا بر این گزارش، بازپرس ویژه قتل پس از حضور در محل جنایت و تحقیقات میدانی دستور انتقال جسد قربانی جنایت خانوادگی به  پزشکی قانونی  را صادر کرد و تجسس ها برای  دستگیری  پسر جوان که دست به قتل پدرش زده است در دستور کار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب