فروش فوری ایران خودرو | اخبار فروش فوری ایران خوردو

مهلت فروش فوری ایران خودرو فقط تا این روز | برای ثبت نام چه مدارکی لازم است؟

اقتصاد 100-مهلت ثبت نام فروش فوری ایران خودرو ویژه مردادماه ۱۴۰۲ به‌زودی به پایان خواهد رسید.

مهلت فروش فوری ایران خودرو فقط تا این روز | برای ثبت نام چه مدارکی لازم است؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

فروش فوری ایران خودرو در چند روز آینده انجام می شود. فروش فوری ایران خودرو در بورس کالا و با کمترین مقدار قیمت صورت می گیرد. در فروش فوری ایران خودرو تعدادمحدودی از محصولات به فروش گذاشته می شود. فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی است. در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری ایران خودرو می پردازیم.

فروش فوری ایران خودرو

 فروش فوق العاده ایران خودرو مرداد 1402 با عرضه خودروی تارا اتوماتیک تا دو روز آینده ادامه دارد. در ادامه شرایط جدیدترین ثبت نام ایران خودرو را بخوانید.

فروش فوری ایران خودرو مرداد ۱۴۰۲ 

همانطور که اشاره شد فروش فوق العاده ایران خودرو مربوط به تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ است. قیمت کارخانه ایران خودرو یعنی ۴۹۰ میلیون تومان برای این محصول درنظر گرفته شده است. موعد تحویل ایران خودرو در این طرح نیز ۳ ماهه است. گفتنی است این طرح ویژه متقاضیان عادی و مادران است.

لینک سایت ثبت نام تارا بدون قرعه کشی ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس  https://esale.ikco.ir/  انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

فروش فوری ایران خودرو

فروش فوری ایران خودرو

مهلت واریز وجه ایران خودرو تارا اتوماتیک

مهلت واریز وجه ایران خودرو ساعت ۲۴ روز دوشنبه (۲۳مرداد) به پایان خواهد رسید.

چه کسانی می‌توانند برای ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو اقدام کنند؟

ثبت نام فوق العاده ایران خودرو مرداد 1402 ویژه متقاضیان عادی و مادرانی است که سال گذشته از طریق سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده بودند و اسامی آنها بـه عنـوان منتخبین بخش سوم اولویت های تابستان ۱۴۰۲ بـه ایـن شـرکت اعـلام شـده است. گفتنی است برای متقاضیانی که در الویت قرار گرفته‌اند توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده است تا با واریز پیش پرداخت در این طرح ثبت‌ نام کنند.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب