اتفاق هولناک برای محیط بان سبزواری

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از آسیب و جراحت محیط بان سبزوار در اجرای قانون شکار و صید و رصد شکارچیان غیر مجاز خبر داد.

اتفاق هولناک برای محیط بان سبزواری
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 مهدی اله پور در این خصوص افزود: موتور سیکلت کاظم برهانی محیط بان پناهگاه شیر احمد سبزوار، در حین انجام ماموریت و تعقیب شکارچیان واژگون و وی دچار شکستگی پا و مصدومیت از ناحیه دست شد.

وی ادامه داد: حوالی ساعت۲۲ شب گذشته محیط بانان پاسگاه محیط بانی ضامن آهو واقع در پناهگاه حیات وحش شیر احمد متوجه حضور شکارچیان غیر مجاز موتورسوار در منطقه شده و بلافاصله عازم محل حضور شکارچیان شدند که شکارچیان به محض رؤیت محیط‌بانان فرار کردند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: محیط‌بانان برای شناسایی متخلفان به منطقه رفته بودند که یک شکارچی با روشن کردن پروژکتور به سوی چشمان یکی از محیط‌بانان باعث شد، کنترل خود را از دست داده از مسیر خارج و به تپه کنار راه بین مزارع برخورد کند.

اله پور افزود: متأسفانه در این حادثه محیط‌بان برهانی از موتور واژگون و از ناحیه پا دچار شکستگی و مصدومیت شد، که بلافاصله طی تماس تلفنی با اورژانس، به بیمارستان برای مداوا اعزام شد و در حال حاضر شرایط عمومی وی مساعد و تحت درمان است.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب