این بازیکن پرسپولیس در آستانه اخراج از تیم قرار گرفت!

بازیکن اسبق پرسپولیس در آستانه جدایی از تیمش قرار گرفته است.

این بازیکن پرسپولیس در آستانه اخراج از تیم قرار گرفت!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 دو شکست متوالی در لیگ برتر و حذف از لیگ قهرمانان آسیا کافی بود تا موج انتقادات از خریدهای تابستانی تراکتور دوباره راه بیفتد.

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل تراکتور که اعتقاد داشت با جذب شجاع خلیل زاده، عارف آغاسی، محمد نادری، سعید آقایی، مهدی شیری، آلوارو خیمنس، امیرحسین حسین زاده، ادیب زارعی و عارف رستمی می‌تواند کارنامه‌ای درخشان برای خود ایجاد کند حالا با تندترین انتقادات در بین هواداران این تیم روبرو است.

خریدهای نامتوازن این باشگاه در همان ابتدا صدای پاکو خمز سرمربی این تیم را در آورد اما مرد اسپانیایی چاره‌ای جز تن دادن به آنها نداشت. او بارها خواستار جذب مهاجم شد اما مدیران باشگاه نتوانستند کاری کنند تا حالا تراکتور با بحران جدی در امر گلزنی روبرو شود.

تکمیل لیست بازیکنان تراکتور کار را برای جذب مهاجم سخت‌تر از همیشه کرده بود اما مدیران تراکتور تصمیم دارند قرارداد یکی از خریدهای تابستانی خود را فسخ کنند تا بتوانند بازیکن جدید بگیرند.

انتقاد از بازگشت سعید آقایی به جمع تراکتور به دلیل حاشیه‌هایی که در زمان حضورش در پرسپولیس و در جریان بازی با تیم محل زادگاهش تراکتور به وجود آورد بهانه‌ای شده تا مدیران این باشگاه در فاصله سه روز مانده به پایان مهلت نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران تصمیم به فسخ قراردادش بگیرند.

اتفاقی که با مخالفت آقایی روبرو شده و هنوز عملی نشده است تا شاید تراکتور بار دیگر چوب بی تدبیری مدیران خود را بخورد که بدون مشورت با کادر فنی اقدام به جذب بازیکنانی کند که تنها اسم و رسم داشته اند.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب