فروش فوری ایران خودرو | اخبار فروش فوری ایران خوردو

ایران خودرو آتش زد به مالش | فروش فوق العاده ایران خودرو از دم قسط با تحویل 20 روزه

شرایط فروش پژو ۲۰۷ ، دنا پلاس و سورن پلاس در مرداد و شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد. این خودرو این محصولات را به شکل پیش فروش به متقاضیان عرضه می‌کند.

ایران خودرو آتش زد به مالش | فروش فوق العاده ایران خودرو از دم قسط با تحویل 20 روزه
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

فروش فوری ایران خودرو در چند روز آینده انجام می شود. فروش فوری ایران خودرو در بورس کالا و با کمترین مقدار قیمت صورت می گیرد. در فروش فوری ایران خودرو تعدادمحدودی از محصولات به فروش گذاشته می شود. فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی است. در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری ایران خودرو می پردازیم.

فروش فوری ایران خودرو در چند روز آینده انجام می شود. فروش فوری ایران خودرو در بورس کالا و با کمترین مقدار قیمت صورت می گیرد. در فروش فوری ایران خودرو تعدادمحدودی از محصولات به فروش گذاشته می شود. فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی است. در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری ایران خودرو می پردازیم

شرایط فروش پژو ۲۰۷ ، دنا پلاس و سورن پلاس در مرداد و شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد. این خودرو این محصولات را به شکل پیش فروش به متقاضیان عرضه می‌کند.

شرکت ایران خودرو طی فراخوانی اعلام کرد آن دسته از متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردن و نام آنها به عنوان بخش سوم اولویت‌های زمستان ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده و همچنین از سوی ایران خودرو پیامک دریافت کردند یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو نام آنها درج شده، می‌توانند در این بخش نامه فرایند ثبت نام را انجام دهند.

در این طرح سورن پلاس دوگانه سوز با پیش‌پرداخت ۱۴۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دستی با پیش‌پرداخت ۱۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با پیش‌پرداخت ۱۶۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و دنا پلاس با پیش‌پرداخت ۱۳۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به شکل پیش فروش به مشتریان عرضه می‌شوند. در این طرح موعد تحویل خودروها اسفند ۱۴۰۲ اعلام شده است.

گفتنی است در این طرح مبلغ پیش‌پرداخت کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی محصولات اعلام شده است. همچنین قیمت نهایی خوردو طبق آخرین قیمت محصول در زمان تحویل ماسبه شده و با ارسال دعوتنامه اعلام و دریافت خواهد شد

مدیر سامانه فروش یکپارچه خودرو گفت: شهریور ماه ثبت نام مرحله سوم در سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز خواهد شد.

مدیر سامانه فروش یکپارچه خودرو با بیان این که به زودی سامانه یکپارچه فروش خودرو برای متقاضیان مرحله سوم باز خواهد شد گفت: ۵۰ درصد از متقاضیان خودروهای سایپا در مرحله دوم وجه واریز نکردند.

، مهدی تقدسی با بیان اینکه خودروسازان ظرفیت تولیدشان را افزایش داده اند، افزود: شهریور ماه ویرایش خودرو برای متقاضیان مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو آغاز و پس از آن، ثبت نام مرحله سوم آغاز خواهد شد.

وی اضافه کرد: 50 درصد از متقاضیان مرحله دوم ثبت نام خودرو از شرکت سایپا و 10 درصد از شرکت کرمان موتور در سامانه یکپارچه فروش خودرو واریز وجه نکرده اند بنابراین در زمان ویرایش امکان انتخاب بیشتری از خودرو وجود دارد.

تقدسی گفت: به زودی سامانه یکپارچه فروش خودرو برای متقاضیان مرحله سوم باز خواهد شد. در ویرایش مرحله دوم تمهیداتی برای متقاضیانی که نوبت تحویل خودرویشان 1403 بوده، دیده شده است.

گفتنی است؛ تاکنون دو مرحله ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام شده است؛ در مرحله اول، تعداد ثبت‌نام کنندگان به گفته امید قالیباف سخنگوی سابق وزارت صمت، بیش از 936 هزار نفر بود که 780 هزار نفر متقاضی محصولات ایران خودرو، 32 هزار نفر متقاضی محصولات سایپا و 124 هزار نفر متقاضی دیگر خودروسازان بود.

در مرحله دوم تعداد ثبت نامی بیش از 2 میلیون نفر بودند که به گفته مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، متقاضیان طرح خودروی فرسوده و طرح جوانی جمعیت با اولویت نسبت به متقاضیان طرح عادی، امسال خودروهایشان را تحویل خواهند گرفت. نکته‌ای که وجود داشت در مرحله دوم برخی ثبت نام کنندگان، متقاضیان خودرو‌های خودروسازان بخش خصوصی بودند، اما از آنجایی که خودروساز مورد تقاضا ظرفیت نداشته، به این دسته از متقاضیان خودرویی تخصیص داده نشد، طبق آنچه که مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفته بود به 97 درصد از متقاضیان، خودرو تخصیص داده شد و فقط 3 درصد باقیمانده اند و اکنون قرار است شهریور ماه امکان ویرایش برای این افراد فراهم شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید