یحیی گل محمدی | حواشی یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی مایه نا امیدی شد | انتقاد به یحیی گل محمدی

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: خوب نیست یحیی با چند عنوان قهرمانی با پرسپولیس خودش را گم کرده و از پیشکسوتان دوری کند.

یحیی گل محمدی مایه نا امیدی شد | انتقاد به یحیی گل محمدی
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

یحیی گل‌محمدی زادهٔ ۲۸ اسفند ۱۳۴۹ است. یحیی گل محمدی بازیکن پیشین و مربی کنونی پرسپولیس است. یحیی گل‌محمدی در سال ۱۳۹۰ به عنوان دستیار علی دایی در تیم راه‌آهن به فعالیت پرداخت  یحیی گل محمدی در بهمن ۱۳۹۳ از سوی کانون مربیان فوتبال ایران به‌عنوان بهترین سرمربی ماه انتخاب شد. یحیی گل محمدی سالهاست با همسرش لیلا که اصالتا کُرد است ازدواج کرده که ثمره آن دو فرزند یک پسر جوان بنام امیرحسین و یک دختر متولد سال 92 می باشد.

یحیی گل‌محمدی از زمانی که هدایت پرسپولیس را برعهده گرفته هیچ وقت پیش نیامده که بخواهد صحبتی علیه پیشکسوتی انجام دهد و حتی سعی کرده در مقابل تندترین انتقادات علیه خودش توسط پیشکسوتان سکوت اختیار کند؛ رفتاری که در حال حاضر از او در مقابل صحبت‌های تند بهروز رهبری‌فرد می‌بینیم. شماره 20 سال‌های نه‌چندان دور پرسپولیس در یکی دو ماه اخیر دو مصاحبه خیلی تند علیه یحیی داشته که در نوع خودش جالب توجه است. بهروز اصرار دارد ‌به هواداران پرسپولیس بفهماند که اگر این تیم در چند سال اخیر موفق بوده و فصل گذشته نیز دو جام داخلی را کسب کرده فقط به خاطر داشتن بازیکنان خوب و به نوعی ستاره بوده است. از نظر رهبری‌فرد، پرسپولیس با این نفرات با هدایت ابرام چرخی هم قهرمان می‌شود! البته این ادعای مدافع سابق پرسپولیس به مذاق هواداران سرخ خوش نیامده و آنها در روزهای اخیر سعی کردند حمایت تمام قد خود را از سرمربی تیم داشته باشند. 

برای اینکه بازتر به این ماجرا پرداخته باشیم با یکی دیگر از قدیمی‌های پرسپولیس صحبت داشتیم. او درباره این ماجرا گفت: «بهروز و یحیی قبل از اینکه به پرسپولیس بیایند در باشگاه بانک تجارت همبازی بودند. به خاطر همین وقتی در پرسپولیس دوباره با هم همبازی شدند رابطه‌شان خیلی گرم و صمیمی بود. البته یحیی با توجه به‌خصوصیات اخلاقی‌اش با کمتر بازیکنی رفاقت صمیمی داشت و بیشتر سرش به کار خودش بود. الان هم به همین شکل است و او سعی می‌کند با کمتر پیشکسوتی ارتباط برقرار کند. مخصوصا در این چند سال که او سرمربی پرسپولیس بوده تقریبا از همه قدیمی‌های تیم دوری می‌کند. حتی علی پروین هم بابت این مساله از او دلخور است. به هر صورت یحیی سرمربی پرسپولیس است و انتظار پیشکسوتان تیم این بوده و هست که هرچند وقت یک بار او سری به تمرینات تیم پیشکسوتان بزند یا حداقل با بزرگ‌ترهای تیم تماسی بگیرد. مطمئنا یکی از دلایل ناراحتی بهروز از یحیی هم همین مساله است. او هم انتظار ندارد که یحیی تا این حد از پیشکسوتان باشگاه دوری کند. البته من برای اینکه اصل ماجرا را بفهمم با بهروز تماس گرفتم که موبایلش را خاموش کرده بود. این را هم بگویم که بزرگ‌ترهای تیم که نمی‌خواهم نامی از آنها ببرم چند وقت پیش با افشین پیروانی تماس گرفتند که به یحیی بگوید خوب نیست با چند عنوان قهرمانی با پرسپولیس خودش را گم کرده و از پیشکسوتان دوری کند و بهتر است حداقل وقتی آنها تماس می‌گیرند جواب تلفن‌شان را بدهد. البته این را هم بگویم که وظیفه درویش است که یک ارتباط گرم و صمیمی بین پیشکسوتان با کادرفنی تیم به وجود بیاورد. همین الان هم باشگاه باید ترتیبی دهد تا رهبری‌فرد و گل‌محمدی اگر کدورتی بین‌شان هست به آن ادامه ندهند و با هم آشتی کنند چون اگر این روند ادامه پیدا کند دودش به چشم پرسپولیس خواهد رفت. عابدزاده هم بهتر است خودش را وارد این ماجرا نکند و سعی کند که آنها را آشتی دهد. البته برخی از علی پروین این انتظار را دارند اما او هیچ وقت خودش را وارد این‌طور مسائل نکرده و نمی‌کند. بهروز بازیکن ۲۰ ساله نیست که علی پروین یا دیگر پیشکسوتان تیم بخواهند او را نصیحت کنند. او خودش می‌داند که چه کار کند.»

دیدگاه خود را ارسال کنید