فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز چهارشنبه 15 شهریور 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز چهارشنبه 15 شهریور 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید.

فال روزانه

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د  آ  ج

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید در کارهایتان به موفقیت خواهید رسید، مسافرتان به سلامت باز می‌گردد و خبرهای خوب و خوشحال کننده ای را خواهید شنید و همه چیز روبراه خواهد شد پس امید و توکلتان به خداوند باشد تا به موفقیت برسید. هر کاری را با نام خداوند شروع کنید و برای رضای خاطر او انجام دهید و از او استعانت بجویید و به جز درگاه لطف و کرم او به هیچ کسی امیدوار نباشید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د  ب  آ

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید پس نگرانی و استرس را از خودتان دور کنید و بدانید که همه چیز روبراه خواهد شد، و به خواسته ها و آرزوهای تان می رسید اگر کار جدید و یا پروژه‌ای را دارید آن را انجام دهید که بسیار به سودتان است. فقط در زندگی به فکر رفاه و آسایش خود نباشید و همواره، رفاه و آسایش دیگران را هم مدنظر داشته باشید و آنچه را برای خود نمی پسندید برای دیگران هم نپسندید تا محبوب همه شوید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب  ج  آ

تعبیر: بزودی گره از کار تان گشوده خواهد شد و آرامش و آسایش در زندگی نصیبتان می‌شود ،،سعی کنید؛ در انجام کارهای تان هیچگاه بی گدار به آب نزنید اگر قصد کمک کردن به اطرافیانتان را دارید بهتر است؛ هرچه زودتر به آنها یاری رسانی کنید تا به موفقیت برسید. هرگز از کاری که می کنید مایوس نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د  د  آ

تعبیر: طالعت نیک است. به تمام آرزوی خود خواهید رسید و مقامات بالا را به دست خواهید آورد به زودی ازدواج در پیش رو دارید که آینده تان را پراز خوشبختی و نشاط میکند و شما را از غم و اندوه نجات می دهد و به سربلندی میرساند بزودی گشایشی بزرگی در زندگی تان به وجود خواهد آمد. از بیکاری نگران نباشید، به زودی نگرانی های شما برطرف خواهد شد و به کاری دست خواهید زد که تمام گرفتاری های شما را برطرف خواهد کرد.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج  د  ب

تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و موفقیت و سربلندی در امورات زندگی نصیبتان خواهد شد،، بهتر است؛ هیچ گاه نا امیدی به دل خود راه ندهید به زودی صاحب فرزندی می شوید که قدمش برای مبارک است. از حوادث روزگار نهراسید و از وقایعی که در زندگی شما رخ می دهد نگران نباشید، چه بسا خیر شما در آن باشد و به هر پیش آمدی راضی باشید که آنچه مشیت الهی است همان خواهد شد و شما از مصائب روزگار مصون خواهید بود.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د  ب  ب

تعبیر: خبری خوب و خوش از طرف شخصی به گوشتان خواهد رسید آرامش و آسایش را در وجودتان به وجود می آورد،، و باعث می شود طالعتان رنگ روشنایی در بیاید و شما را به مقامات بالا و سربلندی برساند. به زودی زود توسط یک یا چند آشنا یک خبر مسرت بخش به شما می رسد و شما را خوشحال می کند. از این خبر سودی عاید شما می شود و شما را از نگرانی خلاص می کند.

♏ فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د  د  د

تعبیر: مقصود نیک است. به زودی خیر و برکت در زندگیتان سرازیر می شود و آرامش و آسایش در آینده نصیبتان خواهد شد،، بهتر است؛ در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید و از یاد و نام خداوند هیچ گاه در زندگی غافل نشوید تا به هدف خود برسید. هرگز به جز خدای خود چشم امید به کسی نداشته باشید و از کسی طلب چیزی نکنید که آنچه را می طلبید در وجود شماست. پس سعی کنید آنچه را که می خواهید در خود جستجو کنید و همواره با همت خودتان کارتان را انجام دهید تا موفق شوید.

♐ فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ج  ج  ج

تعبیر: روزهای خوبی پیش رویتان است، و با کمی تلاش و کوشش به موفقیت خواهید رسید و همه چیز خوب خواهد شد، دشمنانتان را شکست خواهید داد و امید و توکلتان به خداوند باشد. آینده خوبی در انتظار شماست. سعی کنید خود را به فساد آلوده نکنید که آینده شما بستگی مستقیم به حال شما دارد پس حالت خود را حفظ کنید تا در زندگی درخشش بیشتری داشته باشید.

♑ فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ج  ب  آ

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید و با توکل و امید بر خداوند به خواسته ها و آرزوهای تان می رسید، تغییر و تحولاتی در زندگیتان رخ خواهد داد که بسیار برای تان خوب است خبرهای خوبی به گوشتان خواهد رسید که چندان مهم نیست و شما را به شدت خوشحال میکند بدانید آینده خوبی دارید پس مراقب رفتار و گفتارتان باشید. اگر در زندگی قناعت پیشه باشید و به آنچه دارید قناعت کنید و حرص و طمع را از خود دور نمایید، هرگز محتاج کمتر از خودتان نمی شوید و دست نیاز به سوی کسی دراز نخواهید کرد و همیشه شاد خواهید بود.

❤️فال عطسه❤️

♒ فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج  آ  آ

تعبیر: به خواسته ها و آرزوهای تان می رسید و باید صبور و شکیبا باشید از کارهای بد ناپسند دوری کنید تا به مشکل و گرفتاری ببرنخوری، بدانید خداوند به شما کمک خواهد کرد و حامی شما است. خبرهای خوب و خوشحال کننده ای را خواهید شنید و همه چیز درست می‌شود. ناامیدی را از خود دور کنید و از یاس بپرهیزید تا دلشاد شوید و اگر نظر وصلت دارید از آن نهراسید و اقدام کنید که مبارک است.

❤️فال عشق و احساس❤️

♓ فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج  ب  د

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید و برکت ها و نعمت های زیادی به زندگی تان سرازیر خواهد شد، به زودی به خواسته ها و آرزوهای تان می رسید و شرایط خوبی را پیدا خواهید کرد، خبر های خوبی را هم خواهید شنید،پس نگران هیچ چیز نباشید. از تحولاتی که در زندگی شخصی و اجتماعی شما رخ داده است تعجب نکنید و منتظر تحولات بعدی هم باشید که با هر تحولی پیروزی بیشتری نصیب شما می شود و از این تحولات بهره مند خواهید شد.

راز و رمز حروف ابجد و نحوه گرفتن فال با حروف ابجد

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است. گاهی مواقع از این روش برای شماره گذاری صفحات یا موارد استفاده می شود پیش از هر کاربردی بهتر است با روش محاسبه حروف ابجد که در این بخش از نمناک شرح داده شده است آشنا شویم.

انواع حروف ابجد

سه نوع حروف ابجد وجود دارد که عبارتند از:

ابجد کبیر

ابجد صغیر

ابجد وسیط

اعداد نسبت داده شده به ۲۸ حرف ابجد کبیر از یک تا هزار است. در واقع اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ بین ۲۸ حرف عربی تقسیم شده است. اگر هر یک از اعداد حروف ابجد کبیر که از ۹ بزرگتر است را به ۹ تقسیم کنیم باقیمانده آن اعداد ابجد صغیر خواهد بود و اگر به جای ۹، اعداد ابجد کبیر را به ۱۲ تقسیم کنیم، باقیمانده آن ابجد وسیط است. اما بیشترین موارد استفاده را حروف ابجد کبیر دارد.

به مربع ارزش عددی حروف ابجد کبیر، ابجد اکبر گفته می شود. برای مثال ابجد اکبر حرف “ی” برابر با ۱۰۰ و یا ابجد کبیر حرف “ق” برابر ۱۰۰۰۰ خواهد بود.

دیدگاه خود را ارسال کنید