فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 16 شهریور 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز 16 شهریور 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز حتما صحبت کردن با یکی از دوستان خوبتان در مورد مشکلاتی که در حال حاضر دارید را در برنامه ی خود قرار دهید. اجازه ندهید غرور جلویتان را بگیرد و خودتان را از حمایت و کمکی که می توانید به دست بیاورید محروم نکنید. اگر اشتباهی کرده اید و یا می ترسید که خطایی از شما سر زده باشد خودتان را با عذاب وجدان آزار ندهید. با شخصی که مورد اعتمادتان است در این مورد صحبت کنید تا خیالتان راحت شود. رقابت با شخصی باعث می شود شما با انگیزه و کوشاتر بشوید و زودتر به آنچه که می خواهید برسید. بیشتر از آنکه به ظاهر توجه کنید به باطن طرف مقابل بیاندیشید. شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد، شاکر باشید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

زمان آن رسیده است که با شکستی که به تازگی با آن روبرو شده اید کنار بیایید. همه ی ما در زندگیمان شکست و مواجهه با مشکلات را تجربه کرده ایم. حتی موفق ترین افراد هم با این معضل مواجه هستند و تنها شما نیستید. ممکن است امروز موقعیت ناخوشایندی برای شما به وجود بیاید. اولین واکنش شما مخفی کردن مشکل به وجود آمده از نزدیکان و عزیزانتان به منظور حفظ آرامش آنها خواهد بود. شما نمی توانید همیشه همه را در برابر همه چیز مورد حفاظت قرار دهید، گاهی لازم است آنها خودشان با مشکلاتی که به وجود می آیند مواجه شوند. معامله ای که مدتهاست در فکر انجامش هستید بهتر است همین حالا انجام دهید و کارهایش را بیش از این به تعویق نیندازید. شخصی برایتان کار مهمی انجام داده تا می توانید از او تشکر کنید. پیشنهادی به شما می شود که بهتر است به سادگی نپذیرید و در مورد آن پرس و جو کنید. آزادی تان را ارزان نفروشید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

خودتان را گول نزنید و واقعیت را همان طوری که هست ببینید، نه آن طوری که دلتان می خواهد باشد. این کار می تواند ضررهای جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد. شما نمی توانید برای همیشه در عالم رویا زندگی کنید و دیر یا زود مجبور خواهید شد با حقیقت روبرو شوید. ذهن شما سرشار از ایده ها و افکار مختلف است و تصاویر با سرعت تمام دارند از جلوی چشمتان رد می شوند. اگر کاری نکنید این وضعیت شما را هیجان زده و استرسی خواهد کرد. ایده هایی که به نظرتان جالب می آیند را یادداشت کرده و بلافاصله به سراغ کارهایی بروید که باعث آرامش شما خواهند شد. آرام بودن و گوشه گیر بودن را با هم یکی نکنید، با دیگران همکاری و فعالیت داشته باشید گوشه گیری شما را منزوی می کند. در مقابل شخصی که دائم دنبال ایراد گرفتن و محکوم کردن شماست آرام و متین رفتار کنید اما از او فاصله بگیرید، او خیر شما را نمی خواهد.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید انرژی بسیار زیادی در وجود خود احساس می کنید. اما زیاد روی این احساس خود حساب باز نکنید، چون به احتمال زیاد خیلی زود احساس خستگی به سراغتان خواهد آمد، پس باری بیش از حد توانتان به عهده نگیرید. امروز شما نگران حال کسی که دوست دارید و یا یکی از دوستان نزدیکتان هستید، او خیلی افسرده و غمگین به نظر می رسد و شما احساس می کنید که هیچ کاری برای بهتر کردن حال او از دستتان بر نمی آید. به همین دلیل هم ترجیح می دهید از او فاصله بگیرید. اما الان دقیقا همان زمانی است که باید در کنار او باشید. به خاطر کمکی که چند وقت پیش به کسی کرده بودید و باعث نجات او از یک مخمصه شده بودید از شما تقدیر شایسته ای می شود. در کار یا تحصیل به موفقیت بزرگی می رسید. با توجه به خصوصیاتی که از نظر روحی و جسمی دارید شما این روزها نیاز مبرمی به حضور در فضای سبز دارید.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز به سلامت جسمانی خود توجه و رسیدگی بیشتری بکنید. اگر احساس خستگی و ضعف جسمانی دارید به خودتان فشار نیاورید و به بدنتان استراحت کافی بدهید. اگر به وضعیت جسمانی خود رسیدگی نکنید ممکن است تا آخر روز احساس بیماری کنید. یکی از اعضای خانواده تان افسرده و ناراحت به نظر می رسد و علاقه ای هم به صحبت کردن در مورد موضوعی که باعث ناراحتی او شده است نشان نمی دهد. این حالت او دارد روی همه تأثیر می گذارد و حتی حال شما را هم بهم می ریزد. این موضوع را به او بگویید و از او بخواهید مشکلش را با شما در میان بگذارد. در مورد مسئله ای عاطفی امروز و فردا کردن شرط عقل و تدبیر نیست. قدر لحظه ها را بدانید و آن ها رو بیهوده از دست ندهید. به پدر و مادرتان بیشتر توجه کنید. برای خرید یا نقل مکان بهتر است هرچه زودتر تصمیم بگیرید، کار را برای خودتان سخت تر نکنید. شما کارهای واجب تر دارید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز اتفاقی غیر عادی شما را به خود جذب خواهد کرد، مخصوصا اگر زندگی این رزها به نظرتان تکراری و خسته کننده شده باشد. اگر درگیر شدن در این ماجرا خطر یا ضرری برای شما ندارد هیچ اشکالی ندارد که از این طریق کمی هیجان وارد زندگیتان بکنید. البته شروع یک ورزش جدید یا رفتن به جایی که تا به حال نرفته اید روش خیلی سالم تری برای به دست آوردن این هیجان می تواند باشد. اگر در طول روز تماس هایی با شما گرفته می شود که احساس می کنید آرامش آخر هفته شما را بهم خواهند زد تا جای ممکن تلفن را جواب ندهید. شما ذاتا خوش سلیقه هستید، از این خصوصیت تان در زمان مناسب استفاده خوبی خواهید کرد. به عقب برنگردید، چشمتان به افق های روبرو باشد، نه فرصت های از دست رفته. تلاش های شما بالاخره جواب خواهد داد، گرچه کارها با سرعتی که شما توقع دارید. پیش نمی رود. بهتر است کمی صبور باشید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز فرصت خیلی خوبی است برای این که اهداف جدیدی را برای خودتان مشخص کرده و یا اهداف فعلی خودتان را مورد بازبینی قرار دهید. اگر هنوز لیستی از کارهایی که می خواهید انجام دهید ندارید دیگر وقت آن رسیده است که این فهرست را آماده کنید. به تمام خواسته ها و اهداف خود فکر کنید و به افکارتان اجازه بدهید که آزادانه حرکت کنند. سپس اولویت بندی کنید و مراحل رسیدن به این اهداف را برای خود مشخص کنید و زمانی تقریبی را برای آنها در نظر بگیرید. در جمعی مراقب زبانتان باشید، گاهی لزومی ندارد هر چیزی که به ذهن تان می رسد، به زبان هم بیاورید. شما انسانی بخشنده و بدون کینه هستید، همین خصوصیت تان این روزها در مورد شخصی به کمک تان می آید. در مورد سفر جدی تر فکر کنید، به آرامش تان کمک می کند. یک تماس را بی جواب گذاشته اید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز سعی کنید در دسترس دوستانی که به یک گوش شنوا و یا به شانه ای برای گریه کردن نیاز دارند باشید. حتی اگر کمی خسته و بی حوصله هستید یا کارهای زیادی برای انجام دادن دارید آنها را از خودتان نرانید. شاید شما تنها کسی باشید که می تواند به او کمک کند. گوش کردن به حرف هایش انرژی زیادی از شما نخواهد گرفت و به احتمال زیاد کاری بیشتر از این لازم نیست انجام بدهید. در حال حاضر بهتر است برای هیچ گونه سفری برنامه ریزی نکنید و برای چند روز هم که شده دست نگه دارید. زیرا به احتمال زیاد با تأخیرها و مشکلات کوچک و بزرگ زیادی مواجه خواهید شد. مراقب شخصی چاپلوس باشید که برای پیشرفت مقاصد خود می خواهد شما را به بالاترین نقطه برساند، اما بعد ناگهان رهایتان کند. خودتان را درگیر مسائل دیگران نکنید. پیاده روی به صورت روزانه را اگر یک عادت قرار دهید برای تان بسیار مفید خواهد بود. به روح و جسمتان کمک می کنید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

اگر احساس خستگی می کنید کمی بیشتر به خودتان رسیدگی کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر امروز برنامه ی کاریتان را سبک تر کرده و یا اصلا به طور کلی کار را تعطیل کرده و به خودتان استراحت مطلق بدهید. این کار خیلی بیشتر از آنچه انتظارش را دارید به شما آرامش خواهد داد و خستگیتان را در خواهد کرد. اگر کارهای زیادی برای انجام دادن دارید سعی کنید کارهایی را در اولویت قرار دهید که به فعالیت بدنی زیادی نیاز ندارند و حواستان باشد که بدنتان کی به شما هشدار می دهد و ابراز خستگی می کند. برای گفتگو به جمعی دعوت خواهید شد، مراقب باشید بحث از کنترل تان خارج نشود. برای خرید یک هدیه فکرتان مشغول می شود. در نوشیدن و خوردن حد اعتدال را نگه دارید. مسئولیت مهمی به عهده شماست حواستان باشد تا رسیدن به نتیجه مطلوب به آن رسیدگی کنید.

♑ فال روزانه متولدین دی

اگر امروز کمی عصبی هستید و فشار زیادی روی خودتان احساس می کنید صدای اهنگتان را زیاد کنید و با صدای بلند، با صدای خیلی بلند، با آن همراهی کنید. این کار باعث خواهد شد که میزان خیلی زیادی از احساسات سرکوب شده ی درونتان و خشم و فشار عصبیتان را تخلیه کنید. امروز از طرف شخصی که چنان قبولش دارید که هر چه بگوید چشم بسته قبول می کنید اطلاعات اشتباهی در رابطه با مسائل مالی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. آن چه می شنوید را بدون فکر کردن و تحقیق و بررسی کافی نپذیرید. لزومی ندارد که بخواهید دائم خودتان را به دیگران ثابت کنید. در مورد مسائل کاری تان متوجه تغییرات اوضاع باشید، گرچه دیگران در مقابله با تغییرات ناگهانی انعطاف ناپذیر می شوند، اما شما با تمام وجود آماده اید تا راه را برای تغییرات مثبت باز کنید.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

اگر امروز صبح که از خواب بیدار می شوید کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید یک آهنگ خیلی شاد بگذارید تا انرژی بگیرید و سر حال بیایید. در حالی که دارید کارهایتان را انجام می دهید با آهنگی که گوش می کنید هم خوانی کنید تا کارهایتان خیلی سریعتر از آن چیزی که انتظار دارید پیش بروند. یکی از افرادی که به شما خیلی هم نزدیک است امروز ممکن است در رفتار و حرف های خود زیاد صداقت نداشته باشد. در واقع این فرد به منظور حفاظت از شما حقیقتی را از شما مخفی می کند. اگر به نظرتان می رسد که یک جای کار ایراد دارد پیش از پذیرفتن آنچه که می شنوید کمی دست نگه دارید. برای یک تصمیم گیری بهتر است با شخصی مشورت کنید. مطالعه و تحقیق را کنار نگذارید، چرا که برای پیشرفت تان در کار به آن احتیاج دارید. اگر می خواهید مشکل کسی را حل کنید باید مطمئن باشید که قادر به این کار هستید، وگرنه انرژی خود را هدر می دهید و در ضمن دلخوری هم ایجاد می کنید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

تلاش کنید و بعد از آن باز هم تلاش کنید. شکست خوردن می تواند بدترین احساس دنیا باشد، اما اجازه ندهید ترس از شکست و یا احساس شرم و سرخوردگی جلویتان را بگیرند. بیشتر مواقع برای دست یابی به موفقیت باید بیش از یک بار تلاش کنید، مخصوصا وقت هایی که هدف مهمی را دنبال می کنید. پس این قدر راحت تسلیم نشوید. امروز هر چقدر که دلتان خواست بخوابید و صبحانه و ناهارتان را یکی کنید. بعد از ظهر که سرحال شدید با دوستان و عزیزانتان به گردش و تفریح بروید. از انجام کاری که به شما اضطراب می دهد پرهیز کنید. یادتان باشد خدمت به دیگران باید در حد توان انسان باشد، نه بالاتر از آن. از حقیقت ترس نداشته باشید، حتی اگر موقتا باعث دلخوری شود. از خودتان غافل نشوید، برای خودتان و انجام کارهایی که دوست دارید وقت بگذارید.

دیدگاه خود را ارسال کنید