قتل کودک 4 ساله توسط مادر! | عجیب ترین مادر جهان در اهواز کشف شد

جسد کوشا شیرالی کودک چهار ساله اهوازی کشف شد که توسط مادرش خفه شده بود.

قتل کودک 4 ساله توسط مادر! | عجیب ترین مادر جهان در اهواز کشف شد
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

کوشا شیرالی پسر بچه ۴ ساله‌ای است که بعد از اعلام مفقودی مادر این بچه مشخص می‌شود مادرش به علت ازدواج مجدد فرزند خودش را کشته است.

ساعت ۸ شب ۳ شهریور ماه امسال ماجرای گم شدن کوشا ۴ ساله در کوی ملت اهواز توسط مادرش به پلیس مخابره شد و عکس های این پسربچه اهوازی در فضای مجازی دست به دست می شد تا سرنخی از او به دست بیاید.

پدر و مادر کوشا چندسالی بود که از طلاق گرفته بودند. مادر کوشا ادعا کرده بود ساعت ۹ شب کوشا را به در خانه پدربزرگش رساندم اما بررسی دوربین های مداربسته نشان از آن داشت که مادر خانواده تا مقابل خانه پدربزرگ کوشا آمده اما او را پیاده نکرده است

تحقیقات و بررسی ها ادامه داشت تا اینکه ساعت ۵ صبح امروز جسد کوشا ۴ ساله در شهرک حفاری پیدا شد و این در حالی بود که با آثار جراحات و خفگی بر روی گردن پسربچه نمایان بود فرضیه قتل پیش روی ماموران پلیس قرار گرفت.

ماموران با توجه به اینکه مادر کوشا آخرین فردی بوده که با پسربچه را دیده احتمال می رفت که قتل توسط مادرش صورت گرفته باشد و در ادامه با دستور مقام قضایی زن جوان دستگیر شد و این مادر بی رحم در همان تحقیقات ابتدایی به قتل بی رحمانه پسرش اعتراف کرد.

زن جوان گفت: پسرم مانع رسیدن من به خواسته هایم می شد به همین خاطر تصمیم به قتل او گرفتم و پس از قتل با ادعا ناپدید شدن پسرم سعی داشتم پلیس را گمراه کنم اما جسد پسرم پیدا شد.

 

بنا بر این گزارش، زن جوان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی اهواز قرار گرفته است.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب