فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 31 شهریور 1401 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز 31 شهریور 1401 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید.

فال روزانه

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شاید کمی بهم ریخته باشید. به احتمال زیاد مریض نیستید، اما احساس خستگی شدیدی می کنید. شاید دردهایی هم در بدنتان احساس کنید که به احتمال زیاد ناشی از فشارها و استرس هایی هستند که طی هفته ی گذشته تحمل کرده اید. امروز تا می توانید به خودتان استراحت بدهید و اصلا خودتان را بشور و بساب و ببر و بیار درگیر نکنید. صبح هر چقدر که دلتان خواست در رختخوابتان بمانید و بعد هم خودتان را به یک صبحانه ی مقوی و خوشمزه دعوت کنید. یک دوش آرامش بخش آب گرم بگیرید و خودتان را با خواندن کتاب سرگرم کنید. در ساعات پایانی روز هم با دوستان و نزدیکانتان دیدار کنید. از شخصی توقعی دارید تا کاری را برایتان انجام دهد. او را درست و با شواهد و توانایی هایش قضاوت کنید، در موردش زود تصمیم نگیرید. در مورد یک تصمیم بر سر دوراهی قرار گرفته اید، هرگز با حسرت زندگی نکنید. به نیتی که دارید می رسید، کمی صبور باشید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما این را خیلی خوب می دانید که یک رابطه ی عاطفی ایده آل و سالم، رابطه ای است که بر اساس برابری هر دو طرف قرار داشته باشد، اما در عمل احساساتتان به شما اجازه نمی دهند که این اصول منطقی را در رابطه ی خود پیاده کنید و نبرد بر سر قدرت جای همکاری و همراهی بین دو طرف را گرفته است. با این حال با داشتن مکالمه ای منطقی و همراه با احترام متقابل می توانید تا حد زیادی از استرس فشار روانی و سوءتفاهم های ناشی از این وضعیت بکاهید و نقاط مشترکی پیدا کنید. به داشته و نداشته هایتان شاکر باشید و با دلخوش برای پیشرفت تلاش کنید. در یک رابطه عاطفی اوضاع آن طور که دلخواه شماست پیش نمی رود، صبور باشید نه عجول. در خانواده و فامیل طوفانی به پا شده که می گذرد و خسارتش قابل جبران است، بیهوده دستپاچه نشوید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز شما در وضعیتی ناخوشایند گرفتار شده اید که شما را وادار به رویارویی با افرادی غیر قبال اعتماد و یا بدقلق خواهد نمود. نداشتن اطلاعات کافی شما را در مورد این که چطور باید با این وضع مواجه شوید بر سر یک دو راهی قرار خواهد داد. بهترین کاری که در این شرایط از دستتان ساخته است جمع آوری حقایق و اطلاعات کافی و مورد نیاز است. ذهن خود را متمرکز کرده و قدرت درونیتان را نیز به کار بگیرید تا بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید. یک تماس تلفنی و احوالپرسی از طرف شما حال یکی از دوستانتان را خوش می کند، هیچ چیز به اندازه تقسیم شادی و موفقیت هایتان با کسانی که دوستشان دارید نمی تواند خوشحالتان کند. سعی کنید وقت بیشتری را با او که دوستش دارید بگذرانید، به او بگویید که چقدر برایتان مهم است.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز یک نفر ممکن است با غیبت هایی از روی نامهربانی سعی داشته باشد شما را نسبت به یکی از دوستان نزدیکتان بدبین کند. پیش از پذیرفتن هر چیزی که می شنوید به آن خوب فکر کنید و از صحت آن اطمینان کامل کسب کنید. به احتمال زیاد بخش عمده ی شنیده هایتان هیچ پایه و اساسی ندارند. اگر خیلی نگران تناسب اندام خود هستید امروز روز خوبی برای شروع فعالیت هایی در زمینه ی به دست آوردن تناسب اندام خواهد بود و احتمال این که همین روند را حداقل برای مدتی ادامه دهید خیلی زیاد است. در زندگی خصوصی با ایجاد تغییراتی کوچک در رفتارتان آرامش بیشتری را به وجود بیاورید. عکس العمل دیگران در رابطه با فعالیت جدیدی که آغاز کرده اید فوق العاده مثبت و خوب خواهد بود. مدارک دولتی به دستتان خواهد رسید که می تواند نقش بسیار مهمی برای رسیدن به موفقیت هایتان بازی کند.

♌ فال فردا متولدین مرداد

امروز مسائل مالی با مشکلاتی مواجه شده اند. نه این که مشکل خاصی برایتان پیش امده باشد، فقط نمی دانید که چطور باید مدیریت وضعیت موجود را در دست بگیرید و این موضوع ممکن است بخش زیادی از روز شما را به خود مشغول کند. از آنجایی که هنوز از برخی از پول هایی که قرار بوده به دستتان برسند هیچ خبری نیست، برنامه ریزی برای آینده ی نزدیک می تواند کاری دشوار باشد. زیاد عجله نکنید و به خودتان برای پیدا کردن راه حلی برای این وضع زمان بدهید. هدیه ای دریافت خواهید کرد یا حرفی خواهید شنید که بسیار خوشحالتان می کند. هیچکس جز خودتان محرم رازتان نیست، سفره دلتان را برای دیگران باز نکنید. خیال انجام کاری رهایتان نمی کند، به جای فکر کردن آن را روی کاغذ بنویسید و در موردش تحقیقات را شروع کنید.

♍ فال امروز متولدین شهریور

مشکلاتی در خانه و خانواده دارید که فکر شما را به خود درگیر کرده اند و دلتان می خواهد راهی برای ایجاد تغییر در این وضعیت پیدا کنید. یکی از نزدیکانتان با شما صادق نبوده و این موضوع باعث ناراحتی و دلسردی شما شده است. هر چقدر که دلتان می خواهد به این ماجراها فکر کنید و راه حل های مختلف برای آنها پیدا کنید، اما امروز هیچ تصمیمی در رابطه با آنها نگیرید. الان اصلا زمان خوبی نیست، کمی صبر کنید تا از لحاظ ذهنی در وضع بهتر و مثبت تری قرار بگیرید. یادتان باشد شما فقط یک بار زندگی می کنید، دست بکار شوید. هر روز، روز مباداست. دست از سر کسی که از نصیحت شنیدن بی زار است بردارید. فقط خودتان را خسته می کنید، کمکی به او نمی کنید. دیدن و صحبت با شخصی ایده تازه ای به سرتان می اندازد. از این ایده به سادگی نگذرید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و شاید حتی فکر نوشتن یک کتاب و یا داستان کوتاه به سرتان بزند. شما ایده های فوق العاده ای در سر دارید، اما در حال حاضر مهارت های کافی برای به رشته ی تحریر در آوردن این ایده ها را ندارید. اصلا دلسد نشوید، ایده های کلی خود را در یک دفترچه یادداشت کنید و به دنبال کتاب ها و کلاس هایی باشید که می توانند به تقویت مهارت نویسندگی در شما کمک کنند. امروز یکی از اطرافیانتان حسابی بدخلق و بی حوصله شده است و به دنبال یک نفر می گردد که احساسات منفی خود را سر او تخلیه کند. شما این قربانی نباشید! حساب و کتابتان برای انجام کاری درست پیش نمی رود. برای رفتن به جایی و گفتن حرفی بهتر است تعجیل نکنید. در مورد یک مسئله خانوادگی، گرچه نیت تان خیر است، اما بهتر است سری که درد نمی کنند، دستمال نبندید. دلخوری ای که از یک دوست دارید به زودی برطرف می شود.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکن است نسبت به پروژه ای که برایتان اهمیت بسیار زیادی داشته و برای آن زحمات بسیار زیادی هم کشیده اید دچار تردید شوید. شاید برای ادامه ی آن با مشکلات مالی مواجه باشید و یا حمایتی که قرار بوده است از شما بشود قطع شده باشد. نسبت به هدف خود تردید نداشته باشید و به تلاش هایتان ادامه دهید، این وضعیت به احتمال قوی موقتی است و خیلی زود کارها کمی بهتر خواهند شد و زمینه ی پیشرفت فراهم خواهد شد. در مورد تصمیم که درباره اش دو دل هستید، از گوش کردن به حرف دیگران ضرر نمی کنید. رازی که با شما در میان گذاشته شده، پیش خودتان نگه دارید. منتظر شنیدن حرفی از شخصی که برایتان بسیار مهم است هستید. چشمتان را باز کنید و واقعیت اطرافتان را همانگونه که هست بینید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز ذهن شما درگیر نبرد قدرت بین دوستانتان و ناراحتی ها و بحث هایی است که بین آنها پیش آمده اند و شما را در موقعیتی دشوار و ناخوشایند قرار داده اند. شما دلتان می خواهد به هر دو طرف ماجرا وفادار باشید و این وضع شما را در بد موقعیتی گیر خواهد انداخت. به نفعتان است که خودتان را قاطی این ماجرا نکنید و بگذارید خودشان با هم سنگ هایشان را وا بکنند. این ماجرا چیزی جز عصبانیت و ناراحتی برایتان به همراه نخواهد داشت و دست آخر هم در چشم هر دو طرف بد خواهید شد. اتفاقی که دنبالش هستید، خود بخود نمی افتد، باید خودتان قدمی بردارید. کاری با دیگران نداشته باشید، شما هیچ وقت به سادگی به چیزی یا جایی نرسیده اید. تند مزاجی و ضعف اعصاب شما به خاطر وسواس بودن به مسائل مادی است. این روزها عشق نقش بسیار مهمی در زندگی تان بازی می کند.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز دیگران به دانش و آگاهی شما اعتماد بسیار زیادی دارند و از نظر آنها شما خیلی بیشتر از خیلی های دیگر می فهمید و به همین خاطر هم برای مشاوره در گرفتن مشکلات خود به سراغتان خواهند آمد. مشکل اینجاست که آنها اعتماد به نفس شما را با آگاهی اشتباه گرفته اند. فکر نکنید که برای ناراحت نکردن آنها موظف هستید که حتما راه حلی برای مشکلات و سؤال هایشان ارائه بدهید. اگر قلبا می دانید که کلید مشکل آنها در دستان شما نیست خودتان و آنها را گول نزنید و صادقانه حقیقت را به آنها بگویید. شما اگر فکر و ذهن خود را درست و منطقی کنترل کنید، توانایی و خلاقیت های بسیاری در وجودتان نهفته است. برای انجام کاری بهتر است زودتر تصمیم بگیرید و فرصت پیش آمده را از دست ندهید. ماجراجو باشید، اما تا جایی پیش بروید که خطری شما را تهدید نکند.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

انتظارات و درخواست هایی که ناگهان از همه طرف به سوی شما سرازیر شده اند ممکن است باعث شوند احساس کنید مهربانی شما مورد سوء استفاده اطرافیانتان قرار گرفته است. حس درونیتان امروز خیلی خوب به شما کمک می کند و می توانید در مورد این که چه کسانی را مورد لطف خود قرار داده و نسبت به خواسته های چه کسانی بی تفاوت باشید به حس خود اعتماد کنید. شاید یک نفر از نزدیکانتان بخواهد از شما پول قرض کند، اما این را می دانید که او توانایی باز پس دادن این پول در موعد مقرر را نخواهد داشت. اگر پولتان را به این زودی لازم ندارید به او کمک کنید. در عشق ثابت قدم باشید. این روزها شما احساس می کنید که احتیاج به یک رابطه ثابت و هم نشین دائمی دارید. در مورد مسئله ای کاری احتیاج به تمرکز بیشتری خواهید داشت. نگرانی تان در مورد مسئله ای با حضور یک شخص سوم برطرف می شود و اوضاع روبراه خواهد شد.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یک جور احساس ناراحتی و افسردگی که هر چه می گردید هیچ دلیل خاصی برای آن پیدا نمی کنید شما را در بر گرفته است. اعضای خانواده و دوستانتان نگران شما هستند و نمی دانند چه چیزی باعث ناراحتیتان شده است. تسلیم این حس مسخره نشوید! خودتان را تا می توانید سرگرم نگه دارید. کارهای عقب افتاده تان را انجام دهید. بعد هم از خانه بیرون بزنید و با دوستان به تفریح و خوشگذرانی بروید. شاید در ابتدا زیاد حوصله ی سر و کله زدن با دیگران را نداشته باشید و فکر کنید بهتر است در خانه بمانید، اما همین که سرگرم صحبت با دوستانتان شوید آن احساس ناخوشایند اول صبح را کاملا فراموش خواهید کرد. شخصی بالاخره قرضش را به شما پس خواهد داد. نامه ای دریافت می کنید که حاوی خبر مهمی برای شماست. حادثه ای از سرتان می گذرد حتما صدقه بدهید. در مورد یک مسئله دائم از دیگران ایراد نگیرید، به جای این کار بهتر است کمی به خودتان بیشتر سخت بگیرید.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب