فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 9 مهر 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز 9 مهر 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید.

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

در حال حاضر فکر شما بسیار درگیر است و این همه افکار مختلف در ذهنتان سنگینی می کنند، اما سعی دارید احساسات خود را مخفی نگه دارید تا روی دیگران اثر منفی نگذارید. با این حال مخفی کردن این احساسات آشفته تنها باعث شدیدتر شدن آنها خواهد شد و این اثرات منفی را بیشتر خواهد کرد. در میان گذاشتن آنچه فکرتان را مشغول کرده است با شخصی که مورد اعتمادتان است باعث خواهد شد باری که روی دوشتان سنگینی می کند سبک تر شود. انجام یک معامله خرید یا فروش کلافه تان می کند اما نهایتا به خیر می شود. شخصی با شما دردودل می کند و حرف مهمی به شما می زند. راز دار و خوددار و فقط شنونده باشید. مبادا حرفی بزنید که او را خجالت زده کنید و خودتان هم پشیمان شوید. قابلیت خود را در کاری تازه خواهید سنجید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز شاید در برق کشی، لوله کشی آب و یا یکی دیگر از زیرساخت های خانه تان مشکلی پیش بیاید. پیدا کردن یک تعمیرکار برایتان چندان راحت نخواهد بود، اما خوشبختانه در نهایت مشکلتان حل خواهد شد و می توانید نفس راحتی بکشید. اوضاع در پایان کار حتی از قبل هم بهتر خواهند شد و نتیجه ی کار باعث رضایت شما خواهد شد. حتی اگر خودتان در انجام کارهای فنی مهارت دارید هم به شما توصیه می کنیم در این زمینه کار را به کاردان بسپارید. در یک مشاجره در محل کار یا خانه به یاد داشته باشید تا زمانی که صبر و شکیبایی خود را از دست نداده اید بارقه‌ی امیدی وجود دارد و حتی می توان از دل سنگین ترین و شدیدترین طوفان ها به سلامت بیرون آمد. شما اراده‌ی خوبی برای رسیدن به خواسته هایتان دارید اما نباید عجله کنید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

شما امروز مصمم هستید که خواسته ها و احساسات خود را به زبان بیاورید و هر کاری که لازم باشد بکنید و هر چقدر زمان لازم باشد صرف کنید تا به هدف خود دست پیدا کنید. شما باید در این راه ا جایی که می توانید رفتاری منطقی داشته باشید. خوشبختانه انگیزه ی شما بسیار قوی است و هر چیزی که بخواهید را به دست خواهید آورد. گر خودتان را باور داشته باشید دیگر هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد. خبری از راه دور به گوشتان می رسد که باعث می شود در تصمیمی که به آن فکر می کنید تغییرات و اصلاحاتی صورت دهید که در نهایت به نفعتان خواهد بود. قدردان دوستان واقعی و وفادار خود باشید و پندها و توصیه های آن ها را به گوش جان بشنوید و به کار بگیرید. جلوی ضرر را از هر کجا که بگیرید به نفعتان است.

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز شما به طوری غیر عادی مصمم و با اراده شده اید و تا زمانی که به آنچه می خواهید نرسیده اید دست از تلاش برنخواهید داشت. با این حال اگر در انتخاب هدف خود دقت و وسواس کافی را به خرج ندهید و هدفی نه چندان با ارزش را برای خود انتخاب کنید این همه شور و انرژی را به هدر خواهید داد. اگر هدفتان کمی بزرگ باشد و نتوانید تمام مسیری که باید طی کنید را به طور دقیق زیر نظر داشته باشید هم نباید ایمان به خودتان را از دست بدهید. دودلی و شک فقط وقت شما را تلف و اعصابتان را خرد می کند. برای چیزی که تمام شده بیهوده تلاش نکنید و دست و پا نزنید، واقعیت را بپذیرید و با آن زندگی کنید و دنبال مقصر نگردید. عشق آدم را بی نیاز و بخشنده می کند، عاشق باشید و به دیگران محبت کنید.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

این روزها شخصیت شما دارد به طور جدی تحت تأثیر کتاب هایی که مطالعه می کنید قرار می گیرد و تغییر می کند. خوشبختانه این همان چیزی است که شما می خواهید و نتیجه ی آن شما را راضی خواهد کرد. امروز شما می خواهید امروز با عشقتان دیداری داشته باشید و می خواهید این دیدار فراتر از یک چیز عادی باشد و باعث نزدیکی بیشتر شما به یکدیگر شود. شما می خواهید برای ساعت ها با او در مورد عشق و احساسات خود حرف بزنید، اما راستش را بخواهید زیاده روی در این کار باعث خواهد شد روی طرف مقابلتان اثر منفی بگذارید و بهتر است صحبت هایتان فقط در مورد احساسات تند عاشقانه تان نباشند. برای انجام شدن کاری باید راه تازه ای را بروید که قبلا هرگز آن را نمی شناختید، نترسید و به جلو پیش بروید. بسته یا هدیه ای به دستتان می رسد. یک دوست برایتان خبری می آورد و خیالتان را نسبت به کسی راحت می کند. در جمعی حاضر می شوید و در بین حضار می درخشید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز هیچ چیزی نمی تواند اعتماد به نفس شما به لرزه در بیاورد. حتی اگر احساس کنید شخصی که دوست دارید از شما فاصله گرفته است، یا اگر برنامه ای با دوستان نزدیکتان داشته اید اما آنها شما را از این برنامه خط زده یا برنامه ی دیگری ریخته اند هم اوضاع تغییر نخواهد کرد. خوشبختانه خوشحالی امروز شما وابسته به شرایط خارجی نیست و می توانید بی آنکه چیزی را به خود بگیرید خودتان را با تغییرات هماهنگ کنید. این را همیشه به یاد داشته باشید که کسی که از داشته هایش راضی باشد همیشه ثروتمند خواهد بود. شخصی در اطرافتان یا در محیط کاری که خطایی کوچک و قابل اغماض انجام داده ببخشید و بیش از حد با او تند برخورد نکنید. انسان جایزالخطاست. پس فردا شما در موقعیت او قرار می گیرید. شخصی با نیتی خیر از شما برای انجام کاری یا رفتن به جایی دعوت خواهد کرد، این دعوت را بپذیرید.

♎فال روزانه متولدین مهر

یکی از دوستان و یا گروهی از آشنایانتان دارد نه تنها شخصیت شما، بلکه تمام زندگیتان را تحت تأثیر خود قرار می دهد. شاید این تغییر در سطحی بسیار عمیق در جریان باشد و خودتان در حال حاضر از آن بیخبر باید. شایداین موضوع باعث ناراحتی شما شود، اما نگران نباشید، همه ی ما تغییر می کنیم و خوشبختانه این تغییر شما هم در جهت مثبت خواهد بود. شاید برای آن برنامه ریزی نکرده باشید، اما در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد. انجام یک معامله کوچک بالاخره از نگرانی هایتان کم می کند. به یاد داشته باشید که زندگی بالا و پایین و فراز و نشیب بسیار دارد. رویاهایتان به حقیقت می پیوندند، به شرط آنکه، آنها را با عشق دنبال کنید و یاس و ناامیدی به دل راه ندهید. به خودتان باور داشته باشید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

اگر این اواخر فکر تغییر حرفه و یا آغاز کاری جدید را در سر داشته اید امروز می تواند روز خوبی برای فکر کردن به این موضوع و پرداختن به زمینه های لازم برای آغاز این کار و حرفه ی جدید باشد. شاید حتی اگر خودتان به فکر انجام چنین کاری نباشید هم موقعیتی غیر منتظره برایتان فراهم شود که شما را به شدت وسوسه کند. این شغل جدیدی که در فکر آغاز آن هستید باعث خواهد شد که شما در مرکز توجه قرار گرفته و خیلی بیشتر از قبل دیده شوید. جسارت و جرات را سرلوحه و راهنمای خودتان قرار دهید و به خوش بینی و مثبت اندیشی به چشم بهترین و صمیمی ترین دوست خود بنگرید. قولی که به کسی داده اید و یک قرار کاری را فراموش نکنید. در حال حاضر در زندگی شما نظم و ترتیب باید حرف اول را بزند، وگرنه به شدت به مشکل بر خواهید خورد.

♐ فال روزانه متولدین آذر

تغییراتی بزرگ و جدی در روند زندگی شما در راه هستند، شاید این تغییرات شامل گرفتن ترفیع در محل کارتان، نقل مکان به شهر یا کشوری دیگر و یا عضویت در گروهی جدید باشد و حتی برای شخصی مثل شما که عاشق ماجراجویی است تغییرات به این بزرگی ممکن است نگران کننده باشند. اصلا نگران نباشید و از حالا ذهن خودتان را با این افکار مشغول نکنید. به ندای قلبتان گوش بدهید. چنین موقعیت ها و فرصت هایی چیزی نیستند که هر روز در زندگی ما پیش بیایند، پس از آنها حداکثر استفاده را ببرید. برای کارهای خود بر اساس اهمیت شان برنامه ریزی کنید. بدون عینک بدبینی به شخصی جدید در محیط کار یا خانواده تان نگاه کنید. برای یک غریبه کاری انجام خواهید داد که برای همیشه سپاسگزار شما خواهد بود. با شخصی ملاقات می کنید که در بین مکالماتتان راه حلی به شما ارائه می کند.

♑ فال روزانه متولدین دی

شاید امروز برای خیلی ها روز استراحت باشد، اما شما شدیدا درگیر برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به اهداف خود خواهید بود و بی صبرانه منتظر هستید تا فردا از راه برسد و این نقشه هایی که در سر دارید را عملی کنید. شما می توانید از همین حالا خودتان را بر فراز قله ی موفقیت ببینید و تا زمانی که به آنجا نرسیده اید و توانایی های خود را به همه ثابت نکرده اید دست از تلاش برنخواهید داشت. شما به هیچ عنوان نمی خواهید برای رسیدن به مقصدتان بار خود را به شانه ی دیگران بیندازید و دلتان می خواهد هر کسی که در این مسیر همراه با شما است بتواند با شما به موفقیت دست پیدا کند. رسیدن یک پیغام از نگرانی و دل شوره تان کم می کند. زمانی را به خودتان اختصاص دهید و از هیاهوی اطرافتان، ولو یک ساعتی فاصله بگیرید. آرامش به بهتر پیش رفتن کارهایتان کمک بزرگی می کند. این روزها هیچ کس به اندازه خودتان به داد شما نمی رسد. به خودتان کمک کنید.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز شما از این که دیگران بدانند چه می خواهید و چکار می کنید هیچ ترس و واهمه ای ندارید و این رفتار شما برای دیگران خیلی عجیب و حتی اعصاب خردکن به نظر می رسد. چون این تغییر ناگهانی در رفتارتان برای آنها اصلا قابل هضم نیست. با این حال خوشبختانه هر کاری که انجام می دهید شما را یک قدم به اهدافتان نزدیک تر می کند و کار زیادی از دست دیگران برنمی آید و نمی توانند جلوی عملی شدن نقشه های شما را بگیرند. فقط حواستان باشد زیاد از خود راضی نشوید، چون این کار باعث خواهد شد که کار احمقانه ای انجام دهید. اعتماد به نفس خوب است، اما اعتماد به نفس کاذب ویران کننده است. به تغذیه تان اهمیت بدهید و اقلا به پیاده روی بروید. برای انجام کاری که برای تان بسیار مهم است، ترس را از خودتان دور کنید. خودتان را دست کم نگیرید. شما از پس این کار بر می آیید. شکست اخیرتان درس مهم و بزرگی به شما داده، آن را به کار ببندید تا نتیجه اش را ببینید. از شکست ها نهراسید.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

تعهد به باورها و اعتقادتان، حتی اگر با صدای بلند آنها را تبلیغ نکنید و دیگران را وادار به پذیرش آنها نکنید هم امروز قوی ترین سلاح شما خواهد بود. شما باید مواظب باشید که فقط خودتان را محق ندانید و با لجبازی نخواهید حرف خودتان را به کرسی بنشانید، شما این را خیلی خوب می دانید که هر کسی باید آزاد باشد که نظر خودش را داشته باشد. اگر بخواهید چنین روشی را در پیش بگیرید حتی آنهایی که تفکراتی مشابه با شما دارند هم به مخالفت با شما برخواهند خواست. اگر دستی دهنده و سخاوتمند و نظری بلند داشته باشید، می توانید هر موقعیتی را در زندگی تان به فرصتی برای موفقیت تبدیل کنید. در مورد یک اختلاف خانوادگی و یا دوستانه به صراحت حرف دلتان را بیان کنید تا بحث را کوتاه و تکلیف خودتان را با دیگران، یک بار برای همیشه روشن کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید