مهدی قائدی | حواشی مهدی قائدی

مهدی قائدی به استقلال باز می گردد؟ | خبر داغ بازگشت مهدی قائدی به تیم استقلال

شاید یکی از مهمترین بحث‌هایی که در مصاحبه طولانی علی خطیر با برنامه تلویزیونی مطرح نشد بازگرداندن مهاجم محبوب هواداران استقلال باشد.

مهدی قائدی به استقلال باز می گردد؟ | خبر داغ بازگشت مهدی قائدی به تیم استقلال
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 مهدی قائدی بازیکن معروف تیم استقلال است. مهدی قائدی از بازیکنان دهه هفتادی تیم استقلال محسوب می شود. مهدی قائدی ازدواج کرده است. شنیده ها حاکی از آن است که همسر مهدی قائدی از وی بزرگتر است. در ادامه بیشتر به زندگینامه مهدی قائدی می پردازیم.

مدیر عامل باشگاه استقلال در برنامه تلویزیونی شب‌های فوتبالی به مسائل مختلف از ریزترین تا بزرگترین اتفاقات ماه‌های اخیر باشگاه پرداخت الی یک موضوع.

بحث بازگشت مهدی قایدی یکی از اهداف مهم علی خطیر در برنامه‌های پیش روی این مدیر تازه وارد باشگاه استقلال است.

از افراد نزدیک به کادر مدیریتی باشگاه استقلال خبردار شدیم او از همین حالا در نظر دارد تا در صورت امکان در پایان فصل لیگ برتر جاری مهدی قایدی را به استقلال برگرداند. ظاهراً صحبت‌هایی هم در این زمینه با این بازیکن و مدیر برنامه‌های او صورت گرفته تا در صورت امکان از ماه‌های پایانی فصل جاری لیگ برتر امارات، مقدمات انتقال قرضی دوباره قایدی به استقلال فراهم شود.

شنیده‌ها حاکی از آن است که جواد نکونام نیز در این رابطه با خبر بوده و از این موضوع استقبال کرده است اما همه چیز به شرایط مالی باشگاه استقلال، حمایت اسپانسر جدید این مجموعه و تمایل مهدی قایدی برای بازگشت به استقلال بستگی دارد.

گفته می‌شود اسپانسر جدید استقلال در ارتباط با این موضوع اعلام آمادگی کرده و ظاهراً از طرف علی خطیر و حامی مالی‌اش مشکلی برای موضوع وجود ندارد. قایدی هم بارها ابراز تمایل کرده بود که در استقلال به فوتبالش ادامه بدهد.

مهدی قایدی در ابتدای لیگ برتر بیست و دوم با انتقالی قرضی از باشگاه شباب الاهلی به استقلال برگشت اما در پایان فصل گذشته به دلیل مشکلات مالی و پیشنهادهای بهتر قایدی از تیم‌های دیگر اماراتی سرانجام به باشگاه اتحاد کلبا که فرهاد مجیدی سرمربیگری آن تیم را بر عهده دارد پیوست.

بیوگرافی کامل مهدی قائدی

نام :مهدی

نام خانوادگی :قائدی

تاریخ تولد :14 آذر 1377

محل تولد :بوشهر

باشگاه کنونی :استقلال

شماره پیراهن :16

مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.

مهدی قائدی

باشگاه های مهدی قائدی

باشگاه های جوانان

2008–2011 ایران جوان بوشهر

  شاهین بوشهر

  ایران جوان بوشهر

باشگاه های حرفه ای

سال ها باشگاه ها بازی گل

2016–2017 ایران جوان بوشهر 20 10

2017–        استقلال تهران 71 17

مهدی قائدی

مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران با شماره 25 در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.

وی فوتبال خود را از تیم های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل 96–1395 به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود توانست 10 گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.

تصادف شدید مهدی قائدی

مهدی قائدی در روز نهم بهمن ماه سال 96 در حالی که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد. او به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بودند که خودروی آنها در اتوبان امام علی (ع) بوشهر واژگون می شود.

مهدی قائدی بازیکن بوشهری

*از اینکه در این تیم پرستاره فرصت کمی برای درخشش داشته باشی، نگران نیستی؟

مهدی قائدی :نگران؟ نه اتفاقاً افتخار می کنم که جزو یکی از بهترین و پرستاره ترین تیم های تاریخ باشگاه استقلال هستم و این هم لطف خداوند است که در این برهه زمینه ورود من به این تیم بزرگ را فراهم کرد. من در این تیم خودم را برای هر اتفاق و تجربه ای آماده کردم و تنها به این موضوع اشاره می کنم که اگر لازم باشد برای استقلال درون دروازه هم می ایستم (باخنده).

*یعنی مهدی رحمتی را نیمکت نشین می کنی؟

نه اما اگر لازم شد دروازه بان شوم از خود آقامهدی رخصت می گیرم و با اجازه او بازی می کنم (باخنده).

*ماجرای تیم امید برای شما دردسرساز شد چون هنوز بازی ها شروع نشده محروم شدید؟

مهدی قائدی :حکم عجیبی بود تا جایی که وقتی شنیدم تا صبح خوابم نبرد. در این ماجرا ما بازیکنان کمترین تقصیر را داشتیم چون مطمئن باشید اگر اجازه داشتیم بدون هیچ شکی برای پوشیدن پیراهن مقدس ایران تلاش مان را انجام می دادیم اما… بگذریم. تنها حرف من این است که دود ماجراهای تیم امید نباید به چشم بازیکنان برود آن هم جوانانی که برای درخشش در لیگ کوه انگیزه هستند.

*ماجرای کوچ خانواده تو به تهران هم خیلی سر و صدا به پا کرد و خبر رسید باید در هتل زندگی کنی؟

من همین الان هم در هتل زندگی می کنم اما سخت دنبال یک واحد مسکونی بر حسب توان مالی هستم تا خانواده ام را به تهران بیاورم و شک نکنید تا چند روز دیگر به این هدف می رسم چون نمی توانم دور از پدر و مادرم باشم. به خصوص مادرم که خبر دارم چمدان هایش را از هفته ها قبل برای سفر به تهران و حضور در کنار من بسته است. متأسفم که برخی ندانسته و بدون اطلاع این گونه اخبار را رواج می دهند.

پرسپولیسی شدن مهدی قائدی

این بازیکن به دلیل همشهری بودن با حسین ماهینی و مهدی طارمی بازیکنان بوشهری تیم پرسپولیس نظر ها را به این سمت برده بود که او نیز پرسپولیسی خواهد شد و در کنار خریدهای جدید پرسپولیس ( گادوین منشا - شجاع خلیل زاده - سیامک نعمتی - بشار رسن - ) قرار بگیرید.

دیدگاه خود را ارسال کنید