قتل های زنجیره ای در تهران همچنان ادامه دار شد!! | کشف جسد مرد جوان در افسریه تهران!

قتل های زنجیره ای در تهران همچنان ادامه دار شد!! | کشف جسد مرد جوان در افسریه تهران!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ساعت 4 بامداد امروز شنبه سیزدهم آبان‌ماه، کشف جسد مرد جوانی در خیابان 15 متری افسریه از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 156 افسریه، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدودا 26 ساله‌ای مواجه شدند که آثار جراحت روی سرش مشهود بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد متوفی ساعتی قبل از به همراه 3 نفر از دوستانش بوده است که همین کافی تا متهمان شناسایی و بازداشت شوند.

قتل

یکی از متهمان در جریان تحقیقات به تیم جنایی گفت: متوفی از دوستان قدیمی‌ ما بود؛ ساعتی قبل همدیگر را ملاقات و مشروبات الکلی مصرف کردیم؛ حالت طبیعی نداشتیم و مشغول خیابان‌گردی بودیم که ناگهان متوفی دچار حادثه شد و صورتش با یک خودروی سنگین درحال عبور برخورد کرد؛ ما بسیار ترسیده بودیم به همین خاطر متوفی را در یکی از خیابان‌های افسریه رها کردیم.

پس از پایان تحقیقات میدانی، تیم پلیسی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب