اخبار ورزشی| آخرین اخبار ورزشی|یاغی استقلال از چشم فرهاد افتاد

یاغی استقلال از چشم فرهاد افتاد

باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار مظاهری خواهد بود ولی اتفاقات چند هفته اخیر نشان می‌دهد که مسیر مظاهری و مجیدی در استقلال از هم جدا خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

با گذشت ۷ هفته از مسابقات لیگ برتر، رشید مظاهری موقعیتی ناامیدکننده در استقلال دارد. او فقط در هفته دوم آن هم با مصدومیت سیدحسین حسینی، شانس بازی برابر ذوب‌آهن را پیدا کرد ولی بعد از آن بازی همه‌چیز برخلاف خواسته‌اش جلو رفت.

حالا شرایط طوری رقم خورده که مظاهری حتی در لیست ۱۸نفره استقلال هم جایی ندارد و این اتفاق، گلر استقلال را از لحاظ روحی در وضعیت نامناسبی قرار داده است.

مظاهری در این چند سال با اینکه خودش را به‌ عنوان یکی از بهترین گلرهای ایران مطرح کرد، اما با حاشیه‌های مختلفی روبه‌رو شد.

شروع این حاشیه‌ها از فسخ قرارداد با تراکتور بود و عدم‌حضور او در بازی فینال جام‌حذفی با خشم هواداران تراکتور همراه شد. رشید بعد از جدایی از تراکتور راهی استقلال شد و البته با مددی، محمود فکری و دستیارانش هم چالش پیدا کرد. حتی فرهاد مجیدی هم بعد از آمدن به استقلال موضع مثبتی در مورد مظاهری نداشت و با وجود اینکه سرمربی آبی‌ها برای فصل جدید نظری روی ماندن مظاهری نداشت، ولی این دروازه‌بان در نهایت در استقلال ماند تا شاید فصل متفاوتی را رقم بزند ولی تا به امروز همه‌چیز علیه او پیش رفته است.

چند ‌ماه قبل در شرایطی که استقلال برای مقابله با الهلال در لیگ قهرمانان آماده می‌شد، رشید مظاهری با آبی‌پوشان راهی دوبی نشد و یک روز بعد به‌دلیل مسائل مالی قرارداد خود را یکطرفه با استقلال فسخ کرد.

رشید با این کار، خودش را از چشم سرمربی استقلال انداخت ولی با آمدن مصطفی آجورلو و وساطت مدیرعامل جدید آبی‌ها، دوباره قرارداد جدیدی برای این بازیکن تنظیم شد تا مظاهری همچنان در استقلال بماند.

ماندن مظاهری در استقلال، تصمیم اشتباهی بود که این دروازه‌بان گرفت. رشید قبل از شروع لیگ چند پیشنهاد خوب داشت که آنها را به‌خاطر ماندن در استقلال رد کرد ولی هرگز تصور نمی‌کرد که مجیدی اینگونه از دور خارجش کند.

حالا وضعیت مظاهری حتی سخت‌تر از هفته‌های گذشته شده، چراکه علیرضا رضایی گلر اول استقلال است و حسینی هم گزینه دوم مجیدی محسوب می‌شود.

جالب اینجاست که کادر فنی استقلال هم رابطه‌ای نرمال و صمیمی با مظاهری ندارند و مدت‌هاست گفت‌وگوی خاصی بین مجیدی و مظاهری رد و بدل نشده است.

جالب اینجاست که روز دوشنبه کانال رسمی باشگاه استقلال از مصدومیت جزئی مظاهری و غیبت او در داربی خبر داد ولی مظاهری دقایقی بعد در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مصدوم نیست و می‌تواند در داربی به میدان برود. با این حال، مظاهری در این مقطع حاضر نیست چالشی برای استقلال ایجاد کند و تصمیم گرفته با تصمیم کادر پزشکی چند جلسه فیزیوتراپی کند.

مظاهری هم‌ اکنون آینده‌ای مبهم در استقلال دارد. مسئله مهم، تصویری است که رشید در این چند سال از خودش ساخته و حالا برچسب یک بازیکن پرحاشیه به او چسبیده است. نکته روشن اینجاست که مظاهری دیگر در تفکرات مجیدی جایی ندارد و فقط اتفاقاتی عجیب و غیرقابل پیش‌بینی می‌تواند او را دوباره به چارچوب دروازه استقلال برگرداند.

یکی از اتفاقاتی که می‌تواند موقعیت مظاهری در استقلال را تغییر دهد، رفتن مجیدی است که فعلا موضوع دور از ذهنی به‌نظر می‌رسد.

اتفاق دیگر می‌تواند جدایی سیدحسین حسینی باشد که حالا ذخیره رضایی شده و این شرایط برای او هم قابل تحمل نیست. شاید جدایی این دروازه‌بان بتواند همچنان مظاهری را برای ماندن در استقلال راضی کند تا با کم‌شدن یک رقیب، شانس بیشتری برای بازی پیدا کند.

راه سوم هم جدایی از استقلال است. باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار مظاهری خواهد بود ولی اتفاقات چند هفته اخیر نشان می‌دهد که مسیر مظاهری و مجیدی در استقلال از هم جدا خواهد شد.

ارسال نظر