آقای زاکانی باید پاسخگو باشد

در سه سال گذشته تقویت نگاه اجتماعی در مدیریت شهری باعث شد ظرفیت و کیفیت گرمخانه‌ها به میزانی افزایش یابد که هیچ کارتن‌خوابی در تهران بر اثر سرما جان خود را از دست ندهد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

در شب و روز گذشته به دنبال کاهش دمای هوا در تهران، دو کارتن‌خواب جان خود را از دست دادند. این تصویر، جسد مردی را نشان می‌دهد که نتوانسته شب سرد گذشته را به صبح برساند. روز قبل هم یک زن کارتن‌خواب در خیابان روغن نباتی محله خزانه فوت کرده است.

در سه سال گذشته تقویت نگاه اجتماعی در مدیریت شهری باعث شد ظرفیت و کیفیت گرمخانه‌ها به میزانی افزایش یابد که هیچ کارتن‌خوابی در تهران بر اثر سرما جان خود را از دست ندهد. حالا رویکرد ارتجاعی مدیران جدید شهرداری در کنار اصرار برخی نهادهای بیرونی برای بازگشت به روش‌های پلیسی و چکشی در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی موجب شده که بار دیگر ساکنان شبانه حاشیه معابر و بوستان‌ها در خطر مرگ قرار بگیرند.

مدیران شهرداری از صبح امروز این خبر را مخفی نگه داشته و فاش نکرده‌اند. حال آنکه اطلاعات در اختیار ما نشان می‌دهد گزارش فوت این فرد با کد ۶۲۱۵ در اورژانس ثبت شده و شهرداری از صبح و کمیسیون اجتماعی شورای شهر از بعدازظهر در جریان این حادثه بوده‌اند.

ارسال نظر