اخبار حوادث| اخبار فوری|تردد در بزرگراه نوجوان را به کام مرگ برد

تردد در بزرگراه نوجوان را به کام مرگ برد

پلیس راهور تهران از فوت یک نوجوان 16 ساله به دلیل تردید و تردد در بزرگراه زین الدین و برخورد نیسان با وی و مرگ این عابر بخاطر شدت جراحات وارده خبر داد .

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از فوت عابر پیاده 16 ساله بدیل تردید و تردد در بزرگراه زین الدین و برخورد نیسان با وی و فوت این عابر بخاطر شدت جراحات وارده خبر داد .

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ  به نقل از رییس اداره  تصادفات  این پلیس ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت 16:00 بعد از ظهر دیروز  با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 به  اپراتور  منطقه ۲۵ یکفقره تصادف فوتی بین نیسان و عابر پیاده در بزرگراه شهید زین الدین شرق به غرب نرسیده به بزرگراه امام علی( ع )  بعد از هنگام اعلام می شود .

  تردید در وسط بزرگراه حادثه ساز شد 

وی ادامه داد : ماجرا از این قرار  بود که  پنج نفر از افراد معتاد متجاهر بصورت عرضی قصد دارند  در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید زین الدین  بعد از هنگام ، از عرض بزرگراه عبور نمایند  که چهار نفر از این افراد  عبور کرده و یک نفر  نوجوان 16 ساله مذکر  در باند سوم برای تردد دچار تردید شده که در این هنگام وانت نیسان به علت تاخیر در رویت و عدم توجه به جلو با وی برخورد می‌کند و عابر بر روی درب موتور وانت و در نهایت با ضربه سر سمت چپ به شیشه جلو وانت برخورد  و بعلت شدت ضربه به نقطه حساس  سر  در محل حادثه فوت می کند .

  فوت عابر پیاده 16 ساله بدلیل عبور از عرض بزرگراه

سرهنگ شریفی گفت : بلافاصله پس از این حادثه تیم های منطقه 25 پلیس راهور تهران بزرگ در محل حاضر و پس از بررسی های صورت گرفته مشخص گردید که علت تصادف ترکیب و تقارن دو‌خطا بصورت مساوی۵۰٪ به علت عدم توجه به جلو از جانب راننده وانت نسبت به عابر پیاده  (.وانت نقض ماده ۱۸۰ آیین نامه راهور  ) و ۵۰٪ از سوی عابر نسبت به وانت به علت عبور غیر مجاز از عرض بزرگراه می باشد  (عابر نقض ماده ۲۱۵ بند ت آیین نامه راهور ) .

سرهنگ شریفی از عابرین پیاده خواست هیچ گاه از عرض بزرگراهها جهت طی مسیر  و رفتن به طرف دیگر بزرگراه استفاده نکنند و همیشه از پل های عابر پیاده هر چند که دور باشد استفاده کرده و به رانندگان نیز توصیه داشت که همواره توجه کافی  و لازم به جلو داشته باشند و مراقب تردد عابرین در معابر باشند .

 

ارسال نظر