مریم معصومی

مریم معصومی با این عکس‌ها ترکوند!!

عکس جدید مریم معصومی را در ادامه ببینید.

مریم معصومی با این عکس‌ها ترکوند!!
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مریم معصومی بازیگر ایرانی است. مریم معصومی در شبهای مافیا حضور داشته است. مریم معصومی به موتور سواری علاقه خاصی دارد. مریم معصومی فارغ التحصیل رشته بازیگری است. مریم معصومی فعالیت ورزشی روزمره ای دارد.

مریم معصومی

مریم معصومی

مریم معصومی

بیوگرافی مریم معصومی

مریم معصومی در 24 اسفند 1365 در شهر اصفهان متولد گردید وی فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی می باشد، مریم معصومی همچنین دوره بازیگری و کارگردانی را در آکادمی حمید سمندریان گذرانده است او در رشته عکاسی و فیلم‌نامه‌نویسی نیز آموزش هایی را دیده است.

مریم معصومی در یک خانواده 7 نفره متولد شد او دارای دو خواهر و دو برادر می باشد ، پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار می باشند.

مریم معصومی

شهرت مریم معصومی

برای اولین بار در سریال فاصله ها در سال 89 نقش کمرنگی رو بازی کرد، سپس بازی او در سریال مناسبتی ماه رمضان 1390 بنام سه دونگ سه دونگ از او چهره ساخت.

زندگی شخصی مریم معصومی

اطلاعات دقیقی از متاهل یا مجرد بودن مریم معصومی در دسترس نمی باشد اما طبق اطلاعات موجود مجرد می باشد. مریم معصومی برای انتخاب شوهر آینده خود می گوید در درجه اول تحصیلات خیلی برایم مهم است به خاطر اینکه می دانم دنیای آدم تحصیل کرده با دنیای آدم های دیگر فرق می کند خانواده هم یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای من است اینکه آن مردم در چه خانواده ای زیرسایه چه پدر و مادری و با چه نگرشی بزرگ شده است.با وجود اینکه مریم معصومی تابحال بصورت رسمی خبر ازدواج خود را منتشر نکرده است، اما او در روز ولنتاین با انتشار عکس حلقه ازدواجش از یک رابطه 2 ساله از سال 1394 با عشقش خبر داد.مریم معصومی سال 1388 فارغ التحصیل شد و بعد از 8 ماه فوق لیسانس علوم سیاسی قبول می شود بعد از یک ترم بخاطر علاقه به بازیگری از ارشد انصراف داد.

مریم معصومی

آغاز فعالیت هنری مریم معصومی

مریم معصومی برای نخستین بار در سال 1388  بدون اینکه هیچ کلاس و دوره ای دیده باشد در تله فیلم "کادوی در به در" به کارگردانی یوسف تیموری در چند سکانس بازی کرد.بعد از بازی در این تله فیلم در کلاس های حمید سمندریان شرکت نمود و دوره بازیگری و کارگردانی را گذراند.سپس در سال 1391 در فیلم سینمایی "اخلاقتو خوب کن" ایفای نقش نمود وی همچنین در همان سال در سریال تلویزیونی "سه دونگ سه دونگ" بازی کرد و با بازی در این سریال در بین مردم شناخته شد و سپس با بازی در سریال "همه چیز آنجاست" شهرت یافت و پس از آن در سریال و فیلم های زیادی بازی نمود.
مریم معصومی

علایق مریم معصومی

مریم معصومی به ورزش علاقه زیادی دارد و از جمله ورزش های اصلی که کار می کند شنا و بدن سازی است. او همچنین به عکاسی نیز علاقه دارد.مریم معصومی خیلی فیلم می‌بیند و اهل سینما و تئاتر رفتن هست.غذای مورد علاقه وی ماکارونی و رنگ مورد علاقه اش آبی می باشد. طبق گفته خودش از بچگی عاشق عروس ، لباس عروس و مراسم عروسی می باشد.وی علاقه ای به آشپزی و کارهای خانه ندارد.در خانه دست به سیاه و سفید نمی زنم ! خیلی کم پیش آمده که ظرف بشورم، مگر این که مجبور شوم ! اما امان از روزی که آشپزی کنم! با این که تجربه ندارم اما دست پختم عالیه !

مریم معصومی

حواشی مریم معصومی

عکس بی حجاب مریم معصومی بازیگر زن تلویزیون سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شد.

مریم معصومی

فیلم شناسی مریم معصومی 

فیلم های سینمایی مریم معصومی  

۱۳۹۷ آپاچی ۱۳۹۷ هزارتو 
۱۳۹۶ ترانه ۱۳۹۶ خالتور 
 ۱۳۹۵ عروسکخانه ۱۳۹۱ پس‌کوچه‌های شمرون 
۱۳۹۱ اخلاقتو خوب کن --- 
فیلم های تلویزیونی مریم معصومی

 ۱۳۹۶ تعطیلات رؤیایی ۱۳۹۶ نفس شیرین

۱۳۹۵ مرز خوشبختی ۱۳۹۳ خانواده آقای پریشان 
 ۱۳۹۳ همه‌چیز آنجاست ۱۳۹۳ سی و نه هفته 
۱۳۹۲ پیدا و پنهان ۱۳۹۰ سه دونگ، سه دونگ 
۱۳۸۹ فاصله‌ها ۱۳۹۷ ریکاوری (نمایش خانگی)
تله‌فیلم مریم معصومی

۱۳۹۵ تصمیم منطقی ۱۳۹۲ سال تحویل

۱۳۹۰ قصه سیمین ۱۳۸۸ کادوی در به در 
تئاتر مریم معصومی

مریم معصومی

۱۳۹۷ وقایع اتفاقیه ۱۳۹۷ مرگ فیدل 
 ۱۳۹۶ خنکای ختم خاطره ۱۳۹۶ چلچلا 

مریم معصومی

ارسال نظر

 

آخرین مطالب