وام ودیعه|خبر خوش برای مستاجران| وام ودیعه دو برابر شد؟

خبر خوش برای مستاجران| وام ودیعه دو برابر شد؟

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: پرداخت وام ودیعه مسکن و اجرایی شدن طرح اجاره داری حرفه ای در سال جدید می تواند به ثبات بازار اجاره کمک کند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وام ودیعه چندسالی است که پرداخت می شود. وام ودیعه بیشتر برای کمک به مستاجران پرداخت شد. وام ودیعه مبلغ چندانی ندارد. وام ودیعه در ساماندهی بازار اجاره موفق نبود. جزئیات جدید وام ودیعه سال جدید را بخوانید.

وام ودیعه مسکن

جزئیات جدید وام ودیعه

محمود محمودزاده گفت: برنامه ریزی شده تا بازار  اجاره مسکن با اجرای طرح  اجاره داری حرفه ای در سال جدید به تعادل برسد.

به گفته معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی، پرداخت وام ودیعه مسکن با همکاری بانک مرکزی و همچنین تعیین سقف اجاره با توجه به شرایط کرونایی در سال های گذشته، از دیگر برنامه هایی است که نقش موثری در کنترل نرخ های اجاره دارد.

بازار مسکن  با استفاده از اقدامات موثر از جمله ساخت ۳۰۰ هزار واحد در قالب طرح اجاره داری حرفه‌ای و همچنین افزایش تولید به سمت آرامش هدایت می‌شود.

طبق اعلام بانک مرکزی ۱۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان وام ودیعه مسکن در سال گذشته  پرداخت شد این در حالی است که میزان تقاضا برای وام ودیعه مسکن  بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان است، اما میزان منابع آن ۱۵ هزار میلیارد تومان بود و کمتر از ۵۰۰ هزار نفر موفق به دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان سال ۱۴۰۰ شدند.

ارسال نظر