الهام حمیدی | الهام حمیدی ازدواج دوم

الهام حمیدی مرده شور شد | عکس

الهام حمیدی درباره تجربه بازی کردن در نقش یک غسال در فیلم «محیا» گفت: غسال بودن خیلی شغل شریف و البته پیچیده‌ای است اصلا نمی‌دانم چطور بگویم خیلی فضای عجیبی دارد خیلی آدم باید روحش بزرگ باشد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

الهام حمیدی بازیگر ایرانی است. الهام حمیدی سبک بازی خاصی دارد. الهام حمیدی بعد از ازدواج دوم از حواشی کمی دور ماند. الهام حمیدی دو فرزند دارد. الهام حمیدی در حوزه تبلیغات نیز فعالیت دارد.

الهام حمیدی

برنامه «رخ به رخ» میزبان الهام حمیدی بود. او در این برنامه درباره تجربه بازی در نقش یک غسال، علاقه‌اش برای بازی در نقش‌هایی متفاوت، تجربه مادر شدن و… صحبت کرد. 

 الهام حمیدی درباره تجربه بازی کردن در نقش یک غسال در فیلم «محیا» گفت: غسال بودن خیلی شغل شریف و البته پیچیده‌ای است اصلا نمی‌دانم چطور بگویم خیلی فضای عجیبی دارد خیلی آدم باید روحش بزرگ باشد. این فیلم دو سه بار به من پیشنهاد شد و من رد کردم چون از آن فضا می‌ترسیدم. هیچ وقت هم نزدیک غسالخانه نرفته بودم حتی عزیزانم هم فوت شده بودند نزدیک نمی‌رفتم. از طرفی چون داخل خود غسال‌خانه هم فیلمبرداری داشتیم من برای اینکه آن نقش را بازی کنم باید می‌رفتم و با آدم‌ها و محیط آشنا می‌شدم. آقای شهاب حسینی هم تماس گرفتند که حتما این نقش را قبول کن خیلی نقش خوب و متفاوتی است. 

او ادامه داد: به هر حال قرارداد بستیم و پنجشنبه، جمعه‌ها می‌رفتم کمی با فضای آنجا آشنا بشوم. آن زمان هیچی برایم مهم نبود. جنازه‌هایی که آدم می‌بیند جوان، پیر همه جوره هست و تو احساس می‌کنی برای چه آنقدر داری می‌جنگی امکان دارد خودت فردا جای آن کسی که آنجا خوابیده باشی. به همین دلیل آدم را نسبت به خیلی از مسائلی که همیشه رویش تمرکز دارد و غصه می‌خورد و می‌جنگد، خونسرد می‌کند و خیلی از چیزها دیگر برایت مشکل نیست. روی من خیلی تاثیر مثبت گذاشت ولی خب تاثیرات منفی هم زیاد داشت. هنوز که هنوز است خیلی از صحنه‌ها مثل فیلم جلو چشمم هست خیلی در روحیه‌ام تاثیر گذاشت. من بعد از آن کار تا چند ماه آدم عادی نبودم خیلی حالم بد بود. 

در «سه درجه تب» رضا عطاران مخالف بازی من در آن نقش بود

در ادامه امیرعلی دانایی با بیان اینکه شما بازیگری هستید که در سریال‌های مهم چندین سال اخیر تلویزیون از «مسافری از هند» تا «زیر تیغ»، «یوسف پیامبر»، «شوق پرواز» و… بازی کردید و سیمرغ جشنواره فجر، جشن حافظ و تندیس خانه سینما را نیز در دست گرفتید اگر به گذشته برگردید چه چیزی را تغییر می‌دهید؟ الهام حمیدی را مورد پرسش قرار داد. حمیدی پاسخ داد: شاید یک‌سری کارها بوده که دوست نداشتم و فکر نمی‌کردم که بد بشود ولی رفتم و فیلم نتیجه و پایان خوبی برای من نداشت شاید آن‌ها را انتخاب نمی‌کردم. ولی در کل رشته ما ریسک زیاد دارد. خب انها هم تجربه‌ای بوده است خیلی ناراحت نیستم ولی اگر جای جبران داشته باشد خب جبران می‌کنم

حمیدی درباره بازی در نقش‌های با شخصیت معصومانه و شکستن این قالب گفت: من خودم خیلی دوست داشتم از آن قالب بیرون بیایم ولی هیچ کارگردانی این ریسک را نمی‌کرد. اگر یادتان باشد کار «سه درجه تب» که باهم انجام دادیم یک کار طنز بود و نقش من نقش یک دختر خیلی اکتیو بود. همه مخالف بودند آقای شریفی نیا، رضا عطاران می‌گفتند چرا این نقش را باید الهام حمیدی بازی کند؟ این نقش اصلا مال الهام حمیدی نیست و بعدا که اجرا کردم رضا عطاران به من گفت چقدر در این نقش خوب بودی. همیشه خودم باید می‌رفتم با چنگ و دندان نقش‌های متفاوت را انتخاب می‌کردم. 

وی افزود: خدا را شکر می‌کنم توانستم نقش‌های خوبی که خیلی‌ها آرزویش را داشتند در این دوران بازی کنم. دهه ۸۰ تا ۹۰ طبق آمارگیری که در تلویزیون انجام شد من بهترین بازیگر ملودرام این دهه شناخته شدم. 

عجول بودن بدترین خصوصیت اخلاقیم است

امیرعلی دانایی با این سوال که از رشته حسابداری تا بازیگری، این مسیر برای شما چطور پیش رفته است، الهام حمیدی را خطاب قرار داد و او پاسخ داد: رشته حسابداری یک رشته خشک، فنی و حساب، کتابِ ریاضی است، چیزهایی که من همیشه ازش متنفر بودم ولی خب رشته‌ای بود که خانواده خیلی علاقه داشتند که من ادامه دهم. تقریبا ۹۹ درصد نوجوان‌ها یا جوان‌های ما به هنر علاقه‌مند هستند حالا می‌تواند به خاطر شهرت و یا قاب زیبایی باشد که همه از بیرون نگاهش می‌کنند. برای من هم همیشه علاقه‌ی باطنی بوده پدرم هم بازیگر قهار تئاتر بودند و من هم ادامه دادم. کلاس‌های بازیگری رفتم و سعی کردم بیشتر بازیگری را دنبال کنم تا رشته‌ای که اصلا علاقه نداشتم که خدا کمک کرد توانستم به چیزی که می‌خواهم برسم. 

حمیدی با اشاره به سریال «زیر تیغ» گفت: سریالی که خودم خیلی دوست داشتم «زیر تیغ» بود آن هم شاید به خاطر بازیگرهای دوست‌داشتنی که همیشه دوست داشتم کنارشان بازی کنم و این افتخار نصیبم شد و برای من یک کلاس درس بود. 

بازیگر «خیلی دور، خیلی نزدیک» با بیان اینکه عجول بودنم باعث شده تصمیماتی بگیرم که بعدش پشیمان شوم، گفت: مهمترین تصمیم اشتباهم همان بود که در سن پایین گرفتم و منجر به یک ازدواج ناموفق شد. خب آن تصمیم خیلی برای من تجربه تلخی بود ولی باعث شد که خیلی چیزها را یاد بگیرم و پخته‌تر شوم. 

دوست دارم دوباره شروع کنم

این بازیگر از مادر شدن به عنوان لذتی که با هیچ چیز قابل مقایسه نیست یاد کرد و گفت: به هر حال آدم هر شغلی که دارد دوست دارن در آن شغل بدرخشد و به اوج ولی مادر شدن اصلا یک تجربه فوق العاده عجیب و غریبی است که با هیچی در دنیا نمی‌توان مقایسه کرد. 

وی ادامه داد: دوست دارم دوباره کار کنم. خیلی دلم تنگ شده چون بازیگری یک جورایی عشق است. رشته بازیگری آنقدر سخت و غیرقابل تحمل است که اگر واقعا عاشقش نباشی آدم نمی‌تواند و در این سه سال ترجیح دادم بیشتر به خانواده برسم. کارهایی پیشنهاد شد که متاسفانه نشد ولی دوست دارم دوباره شروع کنم.

الهام حمیدی

همه چیز درباره الهام حمیدی

الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. او لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی دارد. او دو برادر کوچکتر از خود نیز دارد. از هفت سالگی در تمام تئاترهای مدرسه شرکت کرده که این مسئله گاه با اعتراض مادرش همراه بوده است. الهام حمیدی تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته‌است. وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته‌است و همان کلاسها باعث شد که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شود. مردم الهام حمیدی را با «مسافری از هند» شناختند.

الهام حمیدی

الهام حمیدی علاوه بر بازیگری مدتی طراحی مزون لباس داشت، الهام حمیدی بسیار کدبانو و خانه دار است. آشپزی اش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد. الهام حمیدی از بین بازیگران ایرانی علاقه فراوانی به عزت الله انتظامی و اکبر عبدی دارد و از بین خانمها فاطمه معتمدآریا و گوهر خیراندیش را دوست دارد. عاشق صدای اصفهانی، عبداللهی و رضا صادقی است. او به هر دو موسیقی سنتی و پاپ علاقه مند است.

الهام حمیدی

پنج شنبه دختر کوچولوی الهام حمیدی بازیگر زن معروف و کم حاشیه به دنیا آمد و تا این لحظه تعداد فالورهایش به بیش از 3.1 میلیون نفر رسیده است. الهام حمیدی در 14 خرداد 1399 خبر به دنیا آمد فرزند پسرش بنام الوین را رسانه ای کرده بود. حالا فرزند دوم او یک دختر است که روز 22 مهر 1400 به دنیا آمد. الهام حمیدی اولین بار سال 1376 در سن 20 سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد. الهام حمیدی بعد از 21 سال مجردی برای بار دوم در 13 بهمن 1397 در 41 سالگی برای دومین بار با آقای علیرضا صادقی ازدواج کرد. الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با نقش آفرینی در سریال هایی چون یوسف پیامبر، شوق پرواز، مختارنامه، مسافری از هند و... در میان مردم شناخته شده است، به تازگی خبر از مادر شدن دوباره اش داد.

الهام حمیدی

دوبار ازدواج الهام حمیدی

الهام حمیدی متولد 8 آذر 1356 در تهران است. استعداد هنری در خانواده حمیدی موروثی است چرا که پدر الهام حمیدی از بازیگرن تئاتر و عموی پدرش نیز گوینده رادیو بود. الهام حمیدی در 7 سالگی با تئاتر بازیگری را تجربه کرد اما در 23 سالگی به کلاس بازیگری رفت و برای بازی در سریال «طنز معجزه ازدواج» انتخاب شد. الهام حمیدی قبل از ورود به بازیگری و در سن 20 سالگی در سال 1376 ازدواج کرد، اما این رابطه دوام چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد. این بازیگر محبوب تلویزیون و سینمای ایران پس از طلاق تا 21 سال ازدواج نکرد و برای بار دوم در 13 بهمن 1397 در 41 سالگی با علیرضا صادقی ازدواج کرد و صفحه اینستاگرامش را با انتشار متن زیر به روز کرد:

ای در دل من، میل و تمنا، همه تو!

وَندَر سر من، مایه ی سودا، همه تو!

هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو

الهام حمیدی

ازدواج های الهام حمیدی

همسر این خانم هنرمند در کار بیزینس و تجارت فعالیت دارد و از تاجران سرشناس است که در کشورهای حوزه خلیج فارس به کار تجارت میپردازد. مراسم ازدواج این بانوی هنرمند چند ماه بعد در آخرین روز از فروردین ماه 98 برگزار شد.

الهام حمیدی در مورد طریقه آشنایی با همسرش در برنامه دورهمی عنوان کرد:

در جایی با همسرم آشنا شدم و پس از آشنایی ایشان درخواست ازدواج نمودند اما من فرصت کوتاهی برای آشنایی بیشتر خواستم و در این مدت کوتاه سه، چهار ماهه متوجه شدم که ایشان برای ازدواج مناسب هستند. سپس خانواده ها در جریان قرار گرفتند و این آشنایی در بهمن 1397 منجر به ازدواج شد. الهام حمیدی در این باره توضیح داد که من دوست نداشتم هیچ وقت همسرم بازیگر باشد و خوشبختانه ایشان شغل آزاد دارند و در بازار آلومینیوم هستند.

الهام حمیدی

تولد فرزندان الهام حمیدی

الهام حمیدی دو سال پس از ازدواجش در سال 1399 برای اولین بار مادر شدن را تجربه کرد. نام پسر الهام حمیدی الوین به معنای گل بهشتی است. پس از تولد الوین الهام حمیدی پست زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر نمود و خبر از تولد پسرش داد:

لحظه شماریمون برای گرفتن دستای کوچولوت به پایان رسید

پسرم، با اومدنت زندگیمون رو زیباتر کردی، دنیایی شدنت مبارک.. 

الهام حمیدی

بچه های الهام حمیدی

الهام حمیدی هنرمند محبوب کشورمان خبر بارداری دوم خود را رسانه ای نکرد و تنها پس از گذشت یک سال و پنج ماه از تولد پسرش پست زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر نمود و خبر از تولد دخترش (فرزند دوم) داد:

بالاخره 9 ماه انتظار به سر اومد

‎دخترم، گرفتن دست های کوچولوی تو بهترین اتفاق این پاییز بود.

چقدر بی تاب دیدن چشمای درخشان تو بودم.

تو که ثمره ی عشقِ ما هستی

لذت مادر شدن، یک احساس زمینی نیست و من آسمانی بودنم رو مدیون تو و داداش کوچولوت هستم

الهام حمیدی

فرزند دوم الهام حمیدی

الهام حمیدی بسیار کدبانو و خانه دار بوده و آشپزی اش بسیار خوب است. او علاوه بر بازیگری مدتی طراحی مزون لباس داشت اما با افزایش قیمت دلار متحمل ضرر مالی و ورشکستگی شد. این بازیگر خوب کشورمان مخالف عمل های زیبایی است اما آراستگی و مراقبت از خود را جزء باید های زندگی می داند و برای حفظ شادابی پوست و جوانی از کرم ها و لوسیون ها استفاده می کند.

الهام حمیدیالهام حمیدی

 

ارسال نظر