اخبار ورزشی| آخرین اخبار ورزشی| فوری: دستمزد نجومی مدیر تیم ملی فوتبال حاشیه ساز شد

فوری: دستمزد نجومی مدیر تیم ملی فوتبال حاشیه ساز شد

مدیر تیم ملی فوتبال ایران درخصوص حواشی اخیر پیرامون پرداخت پاداش‌های کلان به برخی ارکان سابق فدراسیون فوتبال صحبت‌هایی را مطرح کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

«حمید استیلی» مدیر تیم ملی فوتبال با اشاره به حواشی پیش آمده درباره پاداش‌های پرداخت شده به برخی افراد گفت: در روزهای گذشته برخی موضوعات مطرح شده که من معمولا علاقه‌ای به اظهار نظر در مورد مسائل حاشیه‌ای ندارم اما بعضی وقت‌ها لازم است حقایق بیان شود. من از سال ۹۶ به دعوت آقای تاج به عنوان مدیر تیم ملی فوتبال امید در خدمت فدراسیون فوتبال بودم، همچنین به عنوان عضو کمیته فنی و بعد از آن سرمربی تیم ملی امید اما در طول نزدیک به ۳ سال یک ریال دستمزد از فدراسیون دریافت نکردم با اینکه قرارداد داشتم اما به دلیل شرایط و مشکلات فدراسیون هیچ مبلغی دریافت نکردم.

استیلی تاکید کرد: اصولا تا جایی که به یاد می‌آورم چه در دوره‌ای که فوتبال بازی می‌کردم و چه در زمان مربیگری به دنبال پول نبودم و این مساله اولویت من نبود. از پرسپولیس، ملوان، شاهین بوشهر و راه آهن مطالباتی داشتم که یک بار هم از هیچ تیم یا فردی برای این مطالبات شکایت نکردم. در انزلی حتی از جیب خودم در شرایط بحرانی تیم خرج کردم و همان مبلغ را هم پس نگرفتم.

مدیر تیم ملی فوتبال در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: برای هر فردی ممکن است یک چیزهایی اولویت باشد. من زمانی که بحث منافع ملی و تیم ملی مطرح می‌شود هیچ اولویت دیگری برایم وجود ندارد. در تیم ملی امید شبانه روز برای حل مشکلات مالی و رفع کاستی‌ها تلاش کردم به شکلی که در آن مقطع با کمک برخی ارگان‌ها، اسپانسری که پیدا کردیم و جلساتی که داشتیم مجموعا حدود ۴ میلیارد تومان پول به فدراسیون تزریق کردیم تا پاداش معوق اعضای تیم بخشی از دستمزد کادر فنی و هزینه سفر و اردوها را تامین کنیم. از همین محل که توانستیم هزینه‌های تیم را تامین کنیم باز هم به فکر دریافت دستمزد خودم نبودم و چیزی دریافت نکردم چون اولویت برای من موفقیت تیم بود و هدفی به جز فراهم کردن شرایط مطلوب برای موفقیت تیم نداشتیم.

او در ادامه گفت: استیلی برای اهالی فوتبال و جامعه ورزش ناشناخته نیست و همه همبازیان، دوستان هم دوره ای‌ها و عموم اهالی فوتبال، همه کسانی که با من سابقه همکاری یا دوستی داشته‌اند روحیاتم را به خوبی می‌شناسند. باعث افتخار من است چه در آن دوره و چه در این دوره که به دعوت میرشاد ماجدی دوست عزیزم برای حضور در فدراسیون فوتبال، تیم ملی و کمیته فنی دعوت شدم در اینکه باید به فوتبال کشورم خدمت کنم تردید نکردم. اینطور نیست که حوزه وظایف خودم را به آمدن بر سر تمرین تیم ملی محدود بدانم. روزی که فدراسیون کشورم و تیم ملی مشکلی دارد حمید استیلی از آبرو و اعتبار خودش خرج می‌کند و در کنار میرشاد ماجدی و سایر عوامل و دست اندرکاران فدراسیون احساس تکلیف می‌کند.

استیلی افزود: روزی که حساب فدراسیون به دلیل بدهی مالیاتی مسدود می‌شود من هم کنار رئیس و دبیرکل حضور دارم و با تمام توان خودم به میدان می‌آیم تا کاری که از دستم ساخته است برای کشورم و فدراسیون فوتبال انجام بدهم. روزی که تیم ملی به یک پرواز اختصاصی به سئول نیاز دارد از هر توان و ارتباطی که دارم استفاده می‌کنم تا بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم. احساس تکلیف می‌کنم که اگر ارتباط یا توان من می‌تواند به خدمت فوتبال کشور بیاید با همه وجود باید تلاش کنم.

او در پایان گفت: در این مقطع هم امیدوارم با حمایت و همراهی کشور اراده‌ای برای موفقیت تیم ملی شکل بگیرد که برنامه‌های آماده‌سازی، بازی‌ها و اردوها به بهترین شکل برگزار شود و بتوانیم در بهترین شرایط وارد مسابقات شویم.

ارسال نظر