اخبار حوادث|فوری: مرگ فجیع در بزرگراه یادگار

فوری: مرگ فجیع در بزرگراه یادگار

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: متاُسفانه عابر پیاده که قصد عبور از این محدوده را داشته بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت و راننده پس از دیدن این صحنه از محل حادثه متواری می‌گردد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سرهنگ علی همه خانی در خصوص این خبر گفت: به گفته شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف در ساعت ۰۵:۴۵ صبح امروز در مسیر بزرگراه یادگار به جنوب فرحزادی، یکدستگاه سواری متواری به شدت با عابر پیاده‌ای که در این مسیر در حال تردد بوده است برخورد می‌کند.

سرهنگ همه خانی افزود: پس از این حادثه متاُسفانه عابر پیاده که قصد عبور از این محدوده را داشته بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت و راننده پس از دیدن این صحنه از محل حادثه متواری میگردد که بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب در موقعیت حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند.

وی در خصوص مجازات فرار از صحنه حادثه ماده ۷۱۹ قانون مجازات اسلامی گفت: هر گاه مصدوم احتیاج به کمک فوری داشته و راننده با وجود امکان رساندن مصدوم به مراکز درمانی و یا استمداد از مأمورین انتظامی از این کار خودداری کند و یا به منظور فرار از تعقیب، محل حادثه را ترک و مصدوم را رها کند حسب مورد به بیش از دو سوم حداکثر مجازات مذکور در مواد ۷۱۴ و ۷۱۵ و ۷۱۶ این قانون محکوم خواهد شد و دادگاه نمی‌تواند در مورد این ماده تخفیف قائل شود.

سرهنگ همه خانی توصیه نمود: در صورت بروز هرگونه تصادف اعم از خسارتی و جرحی و خدای ناکرده فوتی در سطح معابر ضمن حفظ خونسردی خود ابتدا و قبل از هرگونه اقدامی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نموده و پلیس را در جریان تصادف قرار دهند.

ارسال نظر