خبر خوش برای سربازان

اداره کل توسعه منابع انسانی این وزارتخانه با همکاری ادارات کل اجرائی در استانها در سال۱۴۰۱ اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس جهت اعزام‌۱۴۰۱/۰۴/۱ کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کنند.

در این راستا اداره کل توسعه منابع انسانی  این وزارتخانه با همکاری ادارات کل اجرائی در استانها در سال۱۴۰۱ اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس جهت اعزام‌۱۴۰۱/۰۴/۱ کرده است.

متقاضیان امریه سربازی می‌توانند تا تاریخ ۰۱۴۰۱/۰۲/۱۵با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت نام کنند.

ارسال نظر