قیمت گوشت امروز| قیمت گوشت |قیمت گوشت در بازار| قیمت گوشت گوسفندی

قیمت گوشت امروز 11 اردیبهشت 1401| کاهش 8 هزار تومانی قیمت گوشت

قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. مدیرعامل اتحادیه دام سبک‌ گفت: با توجه به مازاد تولید، مسئولان پشتیبانی امور دام برای پایداری تولید به جای واردات باید اقدام به خرید و توزیع گوشت داخل کنند.

قیمت گوشت امروز 11 اردیبهشت 1401| کاهش 8 هزار تومانی قیمت گوشت
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت گوشت در سال های گذشته تغییرات زیادی را تجربه کرده است. قیمت گوشت معمولا با افزایش همراه است. یکی از علت های گرانی قیمت گوشت قاچاق زیاد این کالای ضروری است. قیمت گوشت همچنان روند افزایشی را در ژیش گرفته است. در ادامه آخرین قیمت گوشت امروز را بخوانید.

قیمت گوشت

قیمت گوشت امروز 11 اردیبهشت

 قیمت انواع گوشت قرمز در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

قیمت‌ها به تومان است (تحلیل بازار) :

راسته با استخوان گوسفندی

۱۵۹,۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی

۱۷۲,۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه

۱۵۸,۰۰۰

ران پاک کرده گوساله

۱۶۶,۰۰۰

سر دست پاک کرده گوساله

۱۶۵,۰۰۰

گردن گوسفندی

۱۳۳,۰۰۰

قلوگاه گوساله

۱۴۷,۰۰۰

گردن گوساله

۱۲۹,۰۰۰

قلم گوساله

۱۶,۰۰۰

سردست گوسفندی

۱۳۱,۰۰۰

ماهیچه گوساله

۱۶۳.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی

۸۹,۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند

۱۲۸.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی

۱۲۹,۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی

۱۳۵,۰۰۰

جای واردات از تولیدکنندگان داخلی گوشت خریداری شود

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از خبرنگاران‌جوان، افشین صدردادرس گفت: با توجه به روند کاهشی قیمت دام زنده و افزایش هزینه‌های تولید نیاز است که مسئولان وزارت جهاد برای کمک به تولیدکنندگان در ارتباط با تنظیم بازار نهاده و صادرات تمهیداتی بیندیشند.

او متوسط قیمت کنونی هر کیلو دام زنده در میادین را ۶۰ تا ۶۵ هزار تومان اعلام کرد. صدردادرس می‌گوید: با توجه به نرخ کنونی دام زنده، هر کیلو گوشت حداکثر ۱۳۰ تا ۱۴۰ هزار تومان باید در قصابی ها عرضه شود.

مدیرعامل اتحادیه دام سبک گفت: با توجه به آنکه قیمت گوشت وارداتی هم نمی تواند کمتر از ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزار تومان باشد؛ بنابراین در شرایطی که قیمت گوشت داخلی کمتر از وارداتی است، لذا مسئولان با خرید و عرضه گوشت داخل علاوه بر کمک به پایداری تولید به توزیع گوشت با نرخ مناسب در سطح بازار هم کمک می‌کنند.

بررسی‌ها از سطح بازار نشان می‌دهد که قیمت هر کیلو دام زنده نسبت به ماه‌های اخیر ۸ تا ۱۰ هزار تومان کاهش داشته، در حالی که تغییر محسوسی در بازار گوشت ایجاد نشده است.

دیدگاه خود را ارسال کنید