جاماندگان یارانه|فوری: خبر مهم برای جاماندگان یارانه| بشتابید

فوری: خبر مهم برای جاماندگان یارانه| بشتابید

فرایند بررسی اعتراض‌ها جاماندگان دریافت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی از هفته آینده آغاز می شود.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

جاماندگان یارانه به زودی تعیین تکلیف می شوند. جاماندگان یارانه از طریق پیامک جواب اعتراضشان به آنها اعلام خواهد شد. جاماندگان یارانه تا هفته آینده جواب قطعی خواهند گرفت. جاماندگان یارانه از آمار به نسبت بالایی برخوردار هستند. جزئیات جدید درباره جاماندگان یارانه را از دست ندهید.

جاماندگان یارانه

 خبر مهم درباره جاماندگان یارانه

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در هفته‌های آینده فرایند بررسی درخواست‌های مردم برای بازنگری دهک‌ها را شروع خواهیم کرد، گفت: بر این‌ اساس اطلاعات بیشتری از درآمد و دارایی افراد را جهت مشاهده در سامانه حمایت قرار خواهیم داد؛ ضمن اینکه این فرایند بعد از تایید دولت صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: بانک‌های اطلاعاتی متعددی داریم که باید وضعیت اقتصادی افراد را اعلام کنند تا مجدد به درخواست‌ها رسیدگی شود؛ این در حالی است که با اعلام درآمدها و دارایی‌ها به‌صورت جزیی‌تر هم‌وطنان ابهامات را می‌توانند، مطرح کنند.

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  تصریح کرد: در فرایند رسیدگی به اعتراض دهک بندی یارانه‌ها، پیامک برای سرپرست خانوار ارسال می‌شود تا مجدد به سایت مراجعه و صورت شناسنامه اقتصادی را مشاهده کنند، و اگر نیاز به اعتراض بود، آن زمان ثبت کنند در نهایت جمع‌بندی می‌شود که جزو چه دهکی هستند.

ارسال نظر