اخبار سلبریتی| محسن کیایی| تیپ جنجالی محسن کیایی

ویدئو محسن کیایی در اینستاگرام غوغا کرد

محسن کیایی که صاحب یک دختر بامزه است، با انتشار هر از چندگاهی عکس و ویدئو از او در اینستاگرام و صفحه شخصی اش جنجال به راه می اندازد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

محسن کیایی و محمد بحرانی از جمله سلبریتی های ایرانی بودند که در صفحات مجازی شان این برد را به مهدی طارمی و هوادارانش تبریک گفتند. که البته با واکنش ها ضد و نقیضی رو به رو شدند.

مهدی طارمی که در بازی شب گذشته فینال جام حذفی پرتغال مقابل توندلا موفق به ثبت دبل شد، پس از پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد تا یک حسن ختام طلایی برای پایان فصل او باشد.

بیوگرافی محسن کیایی

محسن کیایی در مصاحبه ای از زندگی شخصی خودش و همسرش می گوید: اولین باری که احساس کردم مردم نوع دیگری به من نگاه می کنند بعد از پخش مجموعه راه دررو بود دو روز اول نگاه محبت آمیز مردم، امضاء خواستن، عکس انداختن و… آن ها برایم خیلی جالب بود. اما زمانی که به اتفاق همسرم برای صرف غذا به رستورانی رفتیم، احساس کردم زیر یک ذره بین بزرگ قرار گرفته ایم و دیگر مثل سابق آزاد نیستیم و نمی توانیم حتی در خیابان پیاده روی کنیم. گفتنی است که همسر محسن کیایی هم هنرمند است و در عرصه عکاسی و گریم فعالیت هنری دارد. او گفته است که همسرم در کارهایم مشوق خوبی برای من هست و البته همکار خوبی هم هست چون بخصوص در عرصه فیلم نامه نویسی گاهی با من دست به قلم می شود.

محسن کیایی سال ۱۳۸۵ با سهیلا امیر حسینی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک دختر به نام “رز” است. شغل همسر محسن کیایی عکاس و گریمور است.

محسن کیایی

محسن کیایی، بازیگر و نویسنده ایرانی، متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است. وی از سال ۱۳۸۸ فعالیت حرفه ای خود را در عرصه بازیگری آغاز نمود. محسن کیایی برادر مصطفی کیایی کارگردان سینما است.

محسن کیایی، فارغ‎ التحصیل رشته‎ بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی سابقه نقش آفرینی در آثاری همچون بعد از ظهر سگی سگی، ضد گلوله، خط ویژه، عصر یخبندان، ساخت ایران ۲، خوب بد زشت، بارکد، سد معبر، یک روز بخصوص، نقطه کور، ایستگاه اتمسفر، آستیگمات، در وجه حامل، لونه زنبور، چهارراه استانبول، جشن دلتنگی، ماجرای نیمروز ۲ : رد خون، مطرب، هم گناه، تا ابد، بی صدا حلزون، روز بلوا، نگهبان شب و دینامیت را در کارنامه هنری خود دارد.

ارسال نظر