ارسلان قاسمی| ازدواج جنجالی ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی بخاطر شایعه ازدواجش از کوره در رفت| جزئیات

مدت ها ست که مردم علاقه مند به شایعه ازدواج سلبریتی ها می باشند. اما وقتی دو بازیگر کمودک را جوری به هم می چسابند که گویی پیوندشان را تو آسمان ها بسته اند، داستان جور دیگر رقم می خورد. ارسلان قاسمی از شایعه ازدواجش عصبانی شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

ارسلان قاسمی نیز به تازگی در جدیدترین مصاحبه اش با سامان گوران گفته است که او یک نفر دیگر را دوست دارد و الان در زندگی اش است و دوست ندارد اسمش را کنار ترلان پروانه بگذراند . برخی از طرفداران وی فردی که ارسلان قاسمی عاشق اوست را دیبا صالحی نام برده اند که قاسمی چندی پیش عکسی از او با خودش منتشر کرده بود.

پریسا ابوالحسنی مادر ترلان پروانه  در خصوص خبری مبنی بر ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی گفت: این خبر شایعه ای بیش نیست و به هیچ وجه صحت ندارد این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی دانم با این مسئله چه کار باید بکنم.

مدت هاست اخباری در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف مبنی بر ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه بازیگر دختر که این دو پیش از این تجربه همکاری در چند فیلم و سریال را داشته اند مطرح بود که چندین بار توسط هر دو طرف تکذیب گردید .

او درجایی گفته بود که  از میان بازیگران هم سن خودش با ترلان پروانه، علی شادمان و پوریا ابراهیم پور رفت و آمد خانوادگی دارد. پدر ارسلان نیز مدیر برنامه هایی او می باشد.

ارسلان قاسمی متولد 1 خرداد 1374 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل رشته تئاتر و مهندسی معماری می باشد که از 8 سالگی جلوی دوربین رفت و حالا خوانندگی می کند و حضور فعالی در عرصه مدلینگ هم دارد.

ارسال نظر