اخبار سلبریتی| حسام نواب صفوی| حواشی حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی از یاد ها رفته| از حسام نواب صفوی چه خبر؟

حسام نواب صفوی این روزها مشغول چه کاری است؟ او که مدت هاست بعد از بازی در نقش جنجالی شهید نواب صفوی دیگر در هیچ برنامه و سریالی پیدایش نشد. او در این دوران چه می کرد؟

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

حسام نواب صفوی در سریال معما شاه نقش جدش را بازی کرد. حسام نواب صفوی به زندان رفت. حسام نواب صفوی یک شرکت حقوقی برای مشاوره و فعالیت های قضایی بازیگران و افراد مشهور راه اندازی کرد. حسام نواب صفوی از ایران رفت. خانواده حسام نواب صفوی از او قطع امید کردند.

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص سختی های ایفای نقش شهید نواب صفوی گفت:

این اولین مصاحبه ای است که بعد از ایفای نقش شهید نواب صفوی انجام می دهم و حالا باید بگویم این نقش برای من نقش بسیار مشکلی بود. می توانم ادعا کنم بهترین و سخت ترین نقشی که تا به امروز بازی کردم نواب صفوی است. سختی این نقش از آنجا سرچشمه می گیرد که حساسیت بالایی روی این نقش وجود داشت و اگر ذره ای صحبت ها و حرکات وی اشتباه انجام میشد کلاً اساس کار زیر سوال می رفت.

حسام نواب صفوی

 

 او صحنه اعدام شهید نواب صفوی را سکانسی ماندگار در تاریخ تلویزیون خواند و تاکید کرد: صحنه اعدام شهید نواب صفوی حاصل شور و مشورت بسیار زیاد من با کارگردان بود. صحنه های اعدام بسیاری را در فیلم ها بررسی کردیم که از جمله می توان به اعدام عمر مختار اشاره کرد. در صحنه هایی که نواب در فیلم حاضر بود موسیقی خاصی نواخته میشد که مجموع این موسیقی ها در پایان با شعری از افشین یداللهی به سکانس اعدام این شهید بزرگوار ختم شد. فیلمبرداری این سکانس که به نام مرثیه خون و غزل معروف است یک هفته به طول انجامید و به نظرم سکانسی به یادماندنی و تاریخی خواهد شد. سکانسی که من در هیچ سریال تاریخی ندیده ام.

حسام نواب صفوی

 

حسام نواب صفوی در نقش جد خودش 

صحنه اعدام شهید نواب صفوی حاصل شور و مشورت بسیار زیاد من با کارگردان بود. صحنه های اعدام بسیاری را در فیلم ها بررسی کردیم که از جمله می توان به اعدام عمر مختار اشاره کرد. در صحنه هایی که نواب در فیلم حاضر بود موسیقی خاصی نواخته میشد که مجموع این موسیقی ها در پایان با شعری از افشین یداللهی به سکانس اعدام این شهید بزرگوار ختم شد. فیلمبرداری این سکانس که به نام مرثیه خون و غزل معروف است یک هفته به طول انجامید و به نظرم سکانسی به یادماندنی و تاریخی خواهد شد. سکانسی که من در هیچ سریال تاریخی ندیده ام.

او برای اولین بار در کنسرت فرزاد فرزین در برج میلاد در حضور مخاطبان بی شمار برای نواختن پیانو روی صحنه رفت اما جدای از سورپرایز حاضران از نوازندگی، لباس خاص و یکدست سفید او برق عجیبی در چشم همه انداخت؛ کت و شلواری خوش استایل با طرحی ویژه که با نورهای صحنه مطابقت خوبی داشت و تصویر بسیار خوبی از او ارائه داد.

با بازی در نقش کوتاهی در فیلم اعتراض به دنیای بازیگری قدم گذاشت. به قول خودش بخش های عمده بازی او پولاد کیمیایی بنابه دلایلی از فیلم حذف شده است. اما با مجموعه تلویزیونی کیف انگلیسی در نقشی منفی ظاهر شد و فیزیک چهره و بازی اش توجه خیلی ها را جلب کرد. بازی خوب و قابل قبول او در فیلم اتانازی نشان داد که توانائی هائی هم دارد.

حسام نواب صفوی

 

حسام نواب صفوی در نقش خواننده مشهور آمریکایی

او از آن دسته کسانی است که از بی توجهی به خودش و درهم برهمی، واقعا متنفر است. با تحلیل یقه پیراهن ها و کت های حسام نواب صفوی به خوبی پی می برید که او مردی خوش مشرب و باسلیقه است. نواب صفوی در سال 1393 ادعا کرد کمپانی برادران وارنر یکی از بزرگترین شرکت های فیلمسازی هالیوودی، پیشنهاد بازی در فیلم زندگی نامهٔ الویس پرسلی ، ستارهٔ موسیقی جهان را به وی داده است و علت این پیشنهاد، به دلیل شباهت زیاد چهرهٔ آن دو به هم است. 

وکالت شغل موروثی خانواده نواب صفوی است؛ پدرش سال ها قاضی و وکیل بود و حالا حسام این شغل را ادامه می دهد. اگر فکر می کنید او مدتی است که کم کار شده به خاطر به ثمر رساندن تلاش هایش در زمینه قانون و قضاست. او در حال حاضر موسسه حقوقی نواب صفوی را تاسیس کرده تا در این موسسه به طور خاص در خدمت هنرمندان باشد تا در صورت بروز مشکل به آنها مشاوره و کمک ارائه کند.

حسام نواب صفوی

 

بیوگرافی حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی متولد 22 شهریور 1353 در تهران ، بازیگر وکیل است

فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما از دانشگاه هنر و لیسانس حقوق و جزا از دانشگاه تهران می باشد و دوره دیده موسیقی و بازیگری در آمریکا است.

چهار برادر هستند، هومن و حسین و حسن، که دو برادراو در آمریکا و یک برادرش هم در آفریقای جنوبی زندگی می کند، عموی اواسماعیل نواب صفوی ترانه سرای معاصر که مشوق اصلی اودر هنربود. او تنها کسی بود که در خانواده نواب صفوی هاگرایش به هنر داشت که چندسال پیش هم درگذشت .

حسام نواب صفوی

 

نواب صفوی در طول سابقه هنری خود علاوه بر بازی در فیلم های سینمایی به ایفای نقش در سریال های تلویزیونی نیز پرداخته است که از جمله فعالیت های او می توان به فیلم های اعتراض، نان و عشق وموتور هزار،اتانازی، عروس خوشقدم، سیزده گر به روی شیروانی و سودای پرواز و سریال های بازگشت به خانه، شن های کف رودخانه، کیف انگلیسی و روشن تر از تاریکی داستان زندگی ملاصدرا اشاره کرد. لازم به ذکر است نواب صفوی علاوه بر بازیگری نوازندگی را نیز تجربه کرده و دارای مدرک افتخاری نوازندگی پیانو می باشد.

ارسال نظر