مونا فرجاد | مونا فرجاد بازیگر | اینستاگرام مونا فرجاد

گریه های تلخ مونا فرجاد | حادثه ناگوار برای مونا فرجاد

به تازگی عکسی از مونا فرجاد در اینستاگرام منتشر شده که باعث نگرانی کاربران در فضای مجازی شده است. این عکس را خواهر مونا فرجاد (مارال) در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مونا فرجاد در یک خانواده هنرمند متولد شد. پدر و خواهر مونا فرجاد بازیگر هستند. خواهر مونا فرجاد عکسی از او منتشر کرد که نگرانی مردم را با توجه به مریض بودن مونا فرجاد در چند وقت اخیر، بیشتر کرد. اما بنظر میرسد این عکسم مونا فرجاد برای ایفای نقش در یک فیلم است که قرار است اکران جهانی شود و مونا فرجاد در آن خوش درخشیده است. 

مونا فرجاد

بیوگرافی مونا فرجاد

مونا فرجاد بازیگر متولد فروردین سال 1363 در شهر تهران است. پدر او جلیل فرجاد است و خواهر بزرگتر او مارال است که هر دو بازیگر هستند. او مدرک رشته اقتصاد دارد.

مونا فرجاد

دیگر فعالیت های مونا فرجاد

مونا فرجاد علاوه بر بازیگری، کار دوبله هم انجام می دهد. او به نویسندگی هم علاقه دارد و گاهی نویسندگی می کند.

مونا فرجاد

ازدواج و همسر مونا فرجاد

هیچ اطلاعاتی در مورد مجرد بودن و متاهل بودن مونا در دست نیست.

فرجاد ۲۵ فروردین ۱۳۶۳ در تهران متولد شد. پدرش جلیل فرجاد و خواهرش مارال فرجاد از بازیگران سینما و تلویزیون ایران هستند. فرجاد فارغ‌التحصیل رشتهٔ اقتصاد نظری است و فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۲ با بازی در سریال مزرعهٔ آفتابگردان آغاز کرد. وی که علاوه بر بازیگری در کار دوبله نیز فعالیت دارد از دو سالگی با بازی در مجموعهٔ بهاران (محصول ۱۳۶۵) به همراه پدرش بازیگری را شروع نمود و سپس در چندین فیلم و سریال نقش کودک را ایفا نمود.

مونا فرجاد

فیلم‌شناسی مونا فرجاد 

سینمایی

پسران دریا (۱۴۰۰)

چپ راست (۱۳۹۸)

خداحافظ دختر شیرازی (۱۳۹۷)

چهار انگشت (۱۳۹۷)

ماهورا (۱۳۹۵)

قرار بعدی همان‌جا (۱۳۹۲)

متل قو (۱۳۹۱)

راز فانوس (۱۳۹۱)

عاشق (۱۳۸۵)

ارتباط مونا فرجاد  با مارال

من و خواهرم مارال اکثر اوقات را با هم سپری می کنیم.

از دوران بچگی هم همین طور بودیم و با وجود این که اتاق های جداگانه ای داشتیم، اما تصمیم گرفتیم که با هم در یک اتاق باشیم الان هم بیشترین وقتم را با او می گذرانم.

مونا فرجاد

نویسندگی مونا فرجاد

در کنار بازیگری علاقه زیادی به نویسندگی دارم.

شاید بخشی از این موضوع به نحوه تربیتم باز می گردد، چرا که پدرم همیشه ما را به کتابخوانی تشویق می کرد کلاس‌ های آقای اصغر فرهادی و سروش صحت را نیر گذراندم.

علاقه به مریل استریپ

دوست دارم با مریل استریپ غذا بخورم.

چون به نظرم بسیار بی نظیر، توانمند، باجذبه است. برنده سه بار جایزه اسکار است و آن قدر تاثیرگذار و خوب بازی می کند که همیشه از دیدن فیلم ها و بازی هایش به شدت لذت می برم.

خیلی دوستش دارم و نوع بازی اش را می پسندم.

خواهرانه های ما:

در هر شغلی رقابت وجود دارد و این موضوع کتمان‌ ناپذیر است.

اصلا اگر رقابت وجود نداشته باشد پیشرفتی هم حاصل نمی‌شود اما همواره سعی‌ مان بر این بوده که رابطه خواهری‌ مان بر همه چیز از جمله همکار بودن و هم شغل بودن‌ مان مقدم باشد. بابا همیشه به ما می‌ گفت :

اگر قرار باشد نقشی را مونا  بازی نکند پس چه بهتر که مارال بازی کند، چون اگر هم مارال بازی نکند، شخص دیگری آن نقش را بازی خواهد کرد.

مونا فرجاد

فیلم های سینمایی

● عاشق (۱۳۸۵)

● قرار بعدی همان‌ جا (۱۳۹۲)

● متل قو (۱۳۹۱)

سریال‌ ها

● آرام می گیریم

● ساختمان پزشکان

● خسته دلان

● بوی باران

● خاتون

● خوش‌رکاب

● خوش غیرت

● مزرعه آفتابگردان

مونا فرجاد  از دو سالگی با بازی در مجموعه بهاران به همراه پدرش بازیگری را آغاز کرد بعد از آن در چندین فیلم و سریال نقش بازیگر کودک را ایفا مکرد و بعد از آن یک مدت در کار بازیگری وقف ایجاد کرد تا اینکه در 18 سالگی به طور جدی تری دوباره به این حرفه روی آورد و تا کنون در سریالها و فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخته از جمله سریال ساختمان پزشکان و فیلمهای عاشق ، خسته دلان و در حال حاضر در سریال بوی باران.

مونا فرجاد

جلیل فرجاد نیز زادۀ 1331 در مرند بازیگر سینما و تلویزیون است. مدرک تحصیلی اش لیسانس بازیگری و کارگردانی است. اولین تجربهٔ سینمایی اش فیلم بازداشتگاه در سال 1361 بود. وی پدر مارال فرجاد و مونا فرجاد از بازیگران جوان است.

خوشحالی از گل خوردن استقلال

لحظه ای که استقلال در بازی ای گل می خورد، شادی می کنم وقتی استقلال در یک بازی گل می خورد، خیلی زیاد ذوق می کنم و خوشحال می شوم و ممتد داد می زنم گـــل گـــل…

من یک پرسپولیس تمام عیار هستم.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب