حقوق بازنشستگان |بی اعتنایی به افزایش حقوق بازنشستگان | بازنشستگان چشم انتظار حقوق بیشتر نباشند؟

بی اعتنایی به افزایش حقوق بازنشستگان | بازنشستگان چشم انتظار حقوق بیشتر نباشند؟

مطالبه به حق بازنشستگان که باید از حق خودشان و صندوق بازنشستگی سازمان تأمین اجتماعی تأمین شود، به بهانه خلق پول و تورم‌زایی به درهای بسته خورد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

حقوق بازنشستگان افزایش نیافت. حقوق بازنشستگان کفاف هزینه های آنها را نمی دهد. حقوق بازنشستگان با نرخ تورم فاصله دارد. حقوق بازنشستگان علیرغم وعده بالا نرفت. حقوق بازنشستگان با تغییرات جدید همراه شد.

حقوق بازنشستگان

جزئیات جدید حقوق بازنشستگان

هرچند در این روزها خرداد به نیمه رسید اما کسی به داد بازنشستگان نرسید و دولت مردمی در مقابل اجرای طرح همسان ‌سازی بازنشستگان و مستمری ‌بگیران ایستاد و مطالبه به حق بازنشستگان که باید از حق خودشان و صندوق بازنشستگی سازمان تأمین اجتماعی تأمین شود، به بهانه خلق پول و تورم‌زایی به درهای بسته خورد.

قطعاً با توجه به گرانی‌ها و تورم شدیدی که سیاست جراحی اقتصادی دولت ایجاد کرده، سفره بازنشستگان با افزایش رقمی در حدود 10 درصد که مدنظر دولت است، خالی‌تر از قبل خواهد شد و لذا اگر دولت به دنبال ریشه‌یابی تورم‌های اخیر است، آنرا در سیاست‌های خود و حذف ارز ترجیحی از کالاهای اساسی جستجو کند و حق بازنشستگان را که از پس‌اندازهای خود حقوق می‌گیرند نه از جیب دولت پایمال نکند.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب