اخبار سلبریتی| یکتا ناصر | حواشی یکتا ناصر و همسرش

یکتا ناصر سیاه پوش شد | قهر یکتا ناصر از همسرش جدی شد

یکتا ناصر در اینستاگرامش عکسی از پشت صحنه فیلم عکس دو نفره با بازی خودش و همسرش منتشر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

یکتا ناصر بازیگر ایرانی است. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی است. یکتا ناصر به تازگی در برخی از تبلیغات حضور دارد. یکتا ناصر بیشتر در سریال های منوچهر هادی حضور دارد. یکتا ناصر یکی از بازیگران سریال نیسان آبی است.

یکتا ناصر

یکتا ناصر ، منوچهر هادی و سارا نجفی گروه بازیگران فیلم را تشکیل می دهند. «عکس دو نفره» به زودی و با پایان مراحل فنی برای حضور در فستیوال های جهانی آماده نمایش می شود.

عوامل فیلم «عکس دو نفره» عبارتند از:

نویسنده: سعید دولتخانی، مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا ، طراح چهره پردازی: امید گلزاده، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، طراح صحنه و لباس: آرتا ماهان، صداگذار: امیرحسین صادقی، تدوین: محمدابراهیم هادی، صدابردار: وحید دوزنده، منشی صحنه: مهتاب شهرابی، مجری طرح و مدیرتولید: علی سخنگو، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: پرویز جلیلی، مدیر تدارکات: افشین حیدری سروستانی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: مهدی کریمی، اصلاح رنگ: نیما دبیرزاده،

بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد 12 آبان 1357 در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، بصورت اتفاقی وارد بازیگری شد و حالا همسرش نیز کارگردان است. او 165 سانتی متر قد دارد.

پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است، یک برادر کوچکتر و یک خواهر بزرگتر از خود بنام نیکیتا دارد که عکاس می باشد. 

در سال 1376 وقتی 19 سالم بود، یک روز یکی از دوستانم گفت باید خواهر 5 ساله اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد و از من خواست همراه او بروم. من هم به قصد همراهی با او به آن دفتر رفتم.

آنجا به من گفتند حالا که تا اینجا آمده اید شما هم یک فرم پر کنید، یک عکس پرسنلی هم که در کیفم بود را روی فرم گذاشت و تحویل دادم.

یکتا ناصر

چند وقت بعد تماس گرفتند و من را برای بازی در سریال شش قسمتی گل های کاغذی (سال 76) دعوت کردند که به این ترتیب وارد این عرصه شدم. بعد از اولین تجربه، سال 1377 دوباره در سریال عید آن سال ها بازی کرد تا اینکه سال 1380 با فیلم سینمایی ساقی بازی در سینما را نیز تجربه کرد. 

اینکه مردم در خیابان تو را می بینند و به تو محبت می کنند، حس لذت بخشی است البته من یک مشکل بزرگ دارم و آن خجالتی بودنم است. آن روزهای اول نمی دانستم وقتی مردم مرا می شناسند و به من نگاه می کنند باید چه کار کنم، باید من به آنها سلام کنم یا آنها به من.

در سال 76 که مسیر و سلیقه ی سینمای ایران تغییر کرد و به سمت جوانگرایی و جوان پسندی رفت یکتا ناصر که از قبل زمینه ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درسهای دانشگاه بپردارد! در این سالها موجی از جوانان به صورت فراگیر وارد سینما شدند و آنهایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آنهایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند اما در این میان تنها کارهایی برای یکتا پیش آمد که خیلی باعث مطرح کردن این هنرمند نشد ( از جمله :پدر خوانده – شب چراغ ) این روند کار تا سال 79 ادامه داشت. تا اینکه در سال 79 تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی ( با من بمان) رقم خورد.

یکتا ناصر

بازیگری یکتا ناصر

زندگی جای دیگری است فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی پدرام کریمی، منوچهر هادی، بابک کایدان و تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده ساخته سال 1392 است. این فیلم در بخش مسابقه سی و دومین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شد.

فیلموگرافی یکتا ناصر

آینه بغل (1396)

مشکل گیتی (1394)

آشوب (1394)

فصل نرگس (1394)

کارگر ساده نیازمندیم (1394)

من سالوادور نیستم (1393)

زندگی جای دیگری است (1392)

گنجشکک اشی مشی (1392)

یکی می خواد باهات حرف بزنه (1390) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن جشنواره فیلم فجر (1390)

یکتا ناصر

 

یکتا ناصر

ارسال نظر