مرگ دلخراش | فوری: مرگ دلخراش 5 کودک در یک خانواده | ببینید

فوری: مرگ دلخراش 5 کودک در یک خانواده | ببینید

فرمانده پلیس راه هرمزگان گفت: در تصادف خونین بامداد دیروز (یک شنبه) در جاده بندرعباس - بندرخمیر متأسفانه هشت عضو یک خانواده از جمله پنج کودک جان باختند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مرگ دلخراش 5 کودک غوغا به پا کرد. مرگ دلخراش خاطره تلخ و فراموش نشدنی را به یادگار می گذارد. مرگ دلخراش 5 کودک بیشتر به دلیل بی احتیاطی بود. مرگ دلخراش در کشور آمار به نسبت بالایی دارد. جزئیات باورنکردنی مرگ دلخراش 5 کودک در یک خانواده را بخوانید.

مرگ دلخراش

جزئیات تلخ مرگ دلخراش 5 کودک در یک خانواده

 

سرهنگ مهدی نیکبخت اظهار کرد: تصادف پژو 405 با یک دستگاه تانکر به صورت شاخ به شاخ و در حوالی ساعت 1:30 بامداد روز 15 خرداد در محور بندرعباس - بندرخمیر رخ داد که متأسفانه هشت عضو یک خانواده در آن جان باختند. وی افزود: علت سانحه، سرعت زیاد و خواب رفتن راننده پژو بوده است که چنین حادثه خونین و دردناکی را رقم زده است. به گفته فرمانده پلیس راه هرمزگان، پنج تن از جان باختگان کودک و خردسال و سه نفر نیز بزرگ سال بودند که به دلیل شدت تصادف در محل حادثه جان خود را از دست دادند.

بررسی‌های خبرنگار فارس در بندرعباس نیز حاکی از آن است که کشته‌شدگان در این حادثه اهل رودخانه در هرمزگان و کهنوج کرمان بودند که همگی با هم نسبت فامیلی و خانوادگی داشتند.

ارسال نظر