قیمت نان | خبر مهم درباره قیمت جدید نان | قیمت جدید نان رسما اعلام شد

خبر مهم درباره قیمت جدید نان | قیمت جدید نان رسما اعلام شد

سخنگوی دولت تاکید کرد: هیچ گونه افزایش قیمتی در حوزه نان نخواهیم داشت بلکه پرداخت یارانه‌ها برای نان سنتی اصلاح خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت نان هر سال افزایش می یابد. قیمت نان در معیشت مردم تاثیرگذار است. قیمت نان در کلانشهرها و شهرستان ها متغیر است. قیمت نان بعد از تخصیص آرد یارانه ای گران تر شد. قیمت نان با تغییر زیادی مواجه می شود.

قیمت نان

اطاعات مهم درباره قیمت جدید نان 

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت، درباره اینکه گفته می‌شود طرح پایلوت اجرا شده در استان زنجان برای دادن نان به مردم خبر از افزایش قیمت این کالا و حتی جیره‌بندی آن می‌دهد، گفت: هیچ‌گونه تغییری در حوزه قیمت نان، یارانه نان و مبلغ پرداختی از جیب مردم برای این کالا در دستور کار دولت نیست.

سخنگوی دولت تاکید کرد: ما در حال اصلاح در شیوه تخصیص یارانه هستیم که آن را هم به شیوه آزمایشی در برخی از استان‌ها انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: از مردم زنجان بپرسید آیا قیمت نان تغییر کرده است؟ آیا مشکلی در دسترسی به نان ایجاد شده است؟ آیا تغییری صورت گرفته است؟ هیچ‌گونه قراری مبنی بر این نیست که تغییری صورت گیرد؛ بلکه قرار است پرداخت یارانه‌ها بهینه و نظام توزیع‌‌اش با حفظ همین پرداخت‌ها از جیب مردم نسبت به خرید نان سنتی اصلاح شود.

ارسال نظر