قیمت طلا و سکه | قیمت طلا و سکه امروز 16 خرداد 1401 | طلا گران شد

قیمت طلا و سکه امروز 16 خرداد 1401 | طلا گران شد

قیمت طلا 18 عیار امروز بالا رفت.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:
قیمت طلا و سکه امروز اعلام شد. قیمت طلا و سکه در نوسان است. قیمت طلا و سکه امروز افزایش یافت. قیمت طلا و سکه در اقتصاد موثر است. جزئیات قیمت طلا و سکه امروز را بخوانید.
 قیمت طلا و سکه

قیمت طلا و سکه امروز 16 خرداد

قیمت طلا 18 عیار امروز بالا رفت. 
لیر ترکیه به مرز 17 دلار رسید

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۱,۴۳۵,۱۰۰ (یک میلیون و چهارصد و سی و پنج هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به ۴ روز پیش، افزایش ۰.۲۲ درصدی داشته است.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۴۳۵,۱۰۰ ۳,۳۰۰ ۰.۲۲ 11:25
۱,۴۳۱,۸۰۰ -۷,۲۰۰.۰۰ -۰.۵۱ ۴ روز پیش
۱,۴۳۹,۰۰۰ ۱۳,۲۰۰ ۰.۹۱ ۵ روز پیش

برخی از فعالان عنوان می کردند که چنین محدودیت هایی می تواند در کوتاه مدت جلوی نوسانات بیشتر را بگیرد،‌ولی در میان مدت،‌بازار به این ممنوعیت ها با شدت بیشتری پاسخ خواهد داد. عده ای از معامله گران نیز عنوان می کردند که با ممنوعیت معاملات سکه فردایی، بازار نقدی این فلز گران بها با رشد تقاضای بیشتر مواجه خواهد شد. در واقع شماری از فعالان باور دارند که با حذف بازار فردایی، تقاضا از این بازار به بازار نقدی مهاجرت خواهد کرد. از نگاه ان ها فشار بیشتر به بازار نقدی زمینه پیش روی فلز گران بهای داخلی در کانال ۱۵ میلیون تومانی را فراهم خواهد کرد. 

دسته ای از بازیگران بازار سکه نیز باور دارند که در روز جاری،‌عرضه ارز در بازار دلار بیشتر خواهد شد و با عقب نشینی دلار، فروش سکه نیز بیشتر خواهد شد. گفته می شود با مجوز سران قوا در جلسه شب گذشته، اختیارات بانک مرکزی در بازار ارز افزایش یافته و این بانک مجاز است به صورت نامحدود در بازار مداخله کند.

ارسال نظر