مهران غفوریان | اینستاگرام مهران غفوریان | استوری مهران غفوریان

استایل گنگ مهران غفوریان | تیپ آنچنانی مهران غفوریان همه را شوکه کرد

مهران غفوریان به تازگی عکسی با لباس قجری در استوری خود منتشر کرده است. در ادامه این عکس را ببینید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مهران غفوریان به تازگی در یک کنسرت نمایش حضور داشته است. این نمایش بازی مهران غفوریان بر روی صحنه می رود. نمایش سیصد با حضور مهران غفوریان در کاخ سعدآباد اجرا می شود. این اواین حضور مهران غفوریان در یک کنسرت نمایش است. در ادامه عکس مهران غفوریان با لباس تاریخی اش را ببینید. 

مهران+غفوریان

مهران غفوریان

مهران غفوریان در کنار دیگر بازیگران نمایش سیصد:

مهران غفوریان

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان متولد 3 شهریور 1353 در تهران ، بازیگر و کارگردان است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد می باشد که از 18 سالگی فعالیت خود را شروع کرد و با نقش بهروز خالی بند «زیر آسمان شهر» مشهور شد مهران غفوریان در خیابان مولوی به دنیا آمد ، پدرش ناخدای نیروی دریایی و مادرش معلم و اهل تبریز است و تنها یک برادر موزیسین بزرگتر از خود بنام مهدی دارد.

مهران غفوریان

نحوه آشنایی مهران غفوریان با همسرش

غفوریان در برنامه دورهمی درباره نحوه آشنایی با همسرش گفت که ما در یک مرکز خرید با هم آشنا شدیم و آرزو من را نمیشناخت!!! و بعد از آشنایی به او گفتم که من بازیگرم و بعدا متوجه شد او میگوید که همسرش فقط شبکه آی فیلم را تماشا میکند. او درباره اینکه آیا پدر خوبی میباشد یا نه گفت اهل بزرگ کردن بچه در ناز و نعمت نیستم. دوست دارم با به دست آوردن هر چیزی ذوق کند نه این که برایش فرقی نداشته باشد. خودم از ۱۷ سالگی در یک کاغذفروشی در ظهیرالاسلام کار می کردم و هر چیزی که با دستمزدم می خریدم برایم جذاب بود.»

مهران غفوریان

علت لاغری عجیب مهران غفوریان

مهران غفوریان در اینباره گفت: «در سه سال و نیم ۵۵ کیلو لاغر کردم. ماجرای لاغر شدن من از عمل پایم شروع شد. حدود سال ۸۰-۸۱ در زمان ساخت سریال زیر آسمان شهر من تصادفی کردم. آن زمان مفصل لگن من آسیب خیلی جزئی ای دید که به مرور باعث شد مفصل لگنم به کلی از بین برود. من عمل تعویض مفصل لگن داشتم و دکترم گفت باید وزنم را ۸۵ کیلو کم کنم. آن زمان حدود ۱۲۶ کیلو بودم. الان ۷۸ کیلو هستم. من هم از دکتر تغذیه مشاوره گرفتم هم خودم برای خودم یک رژیم تعیین کردم که رژیم خیلی سختی بود.»

مهران غفوریان

ویژگی های اخلاقی مهران غفوریان

من برخلاف شخصیت هایی که در بازی می کنم، خیلی جدی ام و در زمان کار با جدیت تمام کارهایم را دنبال می کنم . کسانی که با من کار کرده اند از خصوصیات اخلاقی من با خبر هستند ولی در کل سعی می کنم هر کاری را در زمان خودش انجام دهم.

مهران غفوریان

ازدواج و بچه دار شدن مهران غفوریان

مهران غفوریان در 13 دی ماه 1393 در سن 40 سالگی با دختری بنام آرزو ازدواج کرد،آشنایی این دو در یک مرکز خرید اتفاق افتاد و سپس تصمیم به ازدواج گرفتند. ثمره ازدواج دختری به نام هانا در بهمن 97 است.

مهران غفوریان

کارگردانی و بازیگری مهرمان غفوریان

از سال 1376 که برنامه گل ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در بنرماه 1377، با مهران مدیری همبازی شد، سپس این چند را هم کارگردانی کرد که بین مردم با نام هژیرها این برنامه معروف شد. پس از آن هم، زیر اسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریال ها در تلوزیون، با موفقیت این مجوعه او سری دوم و سوم زیر آسمان شهر را هم ساخت. 

غفوریان سپس در سال 82 شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد. پس از آن وی بیشتر به بازی در فیلم های سینمایی و سریالهای تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت. تا اینکه در سال 95 در هنگام ساخت سریال همسایه ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز نمود.

مهران غفوریان

کار های سینمایی مهران غفوریان

1397 : ما همه با هم هستیم (کمال تبریزی)

1396 : داش آکل (محمد عرب)

1396 : خالتور (آرش معیریان)

1396 : ما خیلی باحالیم (بهمن گودرزی)

1395 : آس و پاس (آرش معیریان)

1395 : ارادتمند؛ نازنین ، بهاره و تینا (عبدالرضا کاهانی)

1394 : ناردون (فریدون حسن پور)

1394 : 50کیلو آلبالو (مانی حقیقی)

1393 : مجرد 40 ساله (شاهین باباپور)

1392 : کالسکه (آرش معیریان)

1391 : جابه جا (علی توکل نیا)

1389 : پیتزا مخلوط (حسین قاسمی جامی)

1389 : سه نفر روی خط (خسرو ملکان)

1389 : فوتبالی ها (سیامک خواجه وند)

1388 : پرواز مرغابی ها (علی شاه حاتمی)

1388 : حلقه های ازدواج (شاهین باباپور)

1388 : شیر و عسل (آرش معیریان)

1385 : دختر میلیونر (اکبر خامین)

1385 : زن بدلی (مهرداد میرفلاح)

1385 : کلاهی برای باران (مسعود نوابی)

1383 : انتخاب (تورج منصوری)

1383 : شارلاتان (آرش معیریان)

1376 : کلید ازدواج (داود موثقی)

مهران غفوریان

ارسال نظر