حمله مسلحانه | فوری : حمله مسلحانه به بنگاه املاک | شب گذشته رخ داد

فوری : حمله مسلحانه به بنگاه املاک | شب گذشته رخ داد

مهاجمان مسلحی که سوار بر خودرو بودند، پس از شلیک های مرگبار در یک بنگاه املاک، مرد 50 ساله ای را به قتل رساندند و برادرش را نیز به شدت مجروح کردند.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

این حادثه وحشتناک شب گذشته در روستای معین آباد مشهد هنگامی رخ داد که مهاجمان مسلح سوار بر خودرو به محل بنگاه املاک برادران زورمند رفتند و آن ها را با سلاح جنگی به گلوله بستند.

در حالی که افراد مجروح، خون آلود روی سنگ فرش های بنگاه املاک افتاده بودند، مهاجمان وارد بنگاه شدند و اموال و شیشه ها را تخریب کردند.

 بنابراین گزارش، دقایقی بعد و با فرار مهاجمان مسلح که احتمالا سوار بر دو دستگاه خودرو بودند، پیکرهای خون آلود مجروحان این حادثه هولناک در حالی به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال یافت که «جلال زورمند» (مجروح 50 ساله) بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله، جان سپرد اما برادرش در مرکز درمانی بستری شد و تحت درمان قرار گرفت. با گزارش این جنایت مسلحانه به قاضی ویژه قتل عمد مشهد، بلافاصله قاضی «محمود عارفی راد» عازم محل درگیری شد و به تحقیق در این باره پرداخت.

در حالی که با بررسی های مقدماتی قاضی شعبه 211 ویژه جنایی مشهد، سرنخ های مهمی از عاملان این جنایت مسلحانه به دست آمده است، عملیات کارآگاهان ورزیده اداره جنایی پلیس آگاهی نیز با دستورات مقام قضایی وارد مرحله جدیدی شد.

ارسال نظر