اخبار سلبریتی| اخبار روز| حاشیه سلبریتی ها| تغییر قیافه عجیب همسر مهران غفوریان | زیبایی مصنوعی زن مهران غفوریان

تغییر قیافه عجیب همسر مهران غفوریان | زیبایی مصنوعی زن مهران غفوریان

آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان با انتشار تصویری نشان داد که با روش های قدیمی اش، دوباره تغییر چهره داده است.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

مهران غفوریان متولد تهران است. پدر مهران غفوریان ملوان بازنشسته بود. مهران غفوریان قهرمان کونگ فو و کاراته است. مهران غفوریان در سال 1390 ازذدواج کرد. همسر مهران غفوریان بلاگر معروف اینستاگرام است.

مهران غفوریان

تغییر چهره همسر مهران غفوریان

همسر مهران غفوریان در این تصویر نشان داده که با تکنیک لنز رنگی چشم، تغییر آرایش، ادیت و فوتوشاپ چهره ای جدید از خود ساخته است. برخی از کاربران به اشاره به این موضوع مدعی شده اند که ویرایش تصویر، فیلترها و فوتوشاپ بیشترین تغییر را ایجاد کرده و چهره واقعی او این نیست. اما خود آرزو غفوریان این موضوع را تایید و تکذیب نکرده است.

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد است.

پدرش ناخدای نیروی دریایی تهرانی تبار و سالها افسر نیروی دریایی بوده و در سال ۱۳۷۲ فوت کرده است و مادرش معلم اهل تبریز بود یک برادر به نام مهدی دارد که از او ۵ سال بزرگتر است و آهنگسازی میکند.

و در مورد هنر می گوید: هنر را از پدرم خدا بیامرزم به ارث بردم او خطاط بود، نقاش بود، آواز می خواند، تار می نواخت، که از او نقاشی برایم به ارث رسید برادرم مهدی نیز که ۵ سال از من بزرگ تر است، تحصیلات دانشگاهی اش را در رشته موسیقی انجام داده در کل اهالی خانه ما به جز مادرم هنری هستند.

مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته ی نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز میباشد.

بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد؛ و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست. از سال 1376 بود که برنامه گل ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه 1377، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود. بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریالها در تلویزیون. با موفقیت این مجموعه وی مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن نمود.

مهران غفوریان

شروع بازیگری مهران غفوریان

غفوریان سپس در سال 82 شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد.

پس از آن وی بیشتر به بازی در فیلم های سینمایی و سریالهای تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت. تا اینکه در سال 95 در هنگام ساخت سریال همسایه ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز نمود.

مهران غفوریان

خانواده هنرمند مهران غفوریان

ریشه هنر در خانواده مهران غفوریان از پدر آن ها که خطاط بوده آغاز شده است که علاو بر این هنر ها نقاشی و آواز خوانی را هم داشته اند. مهران غفوریان یک بردار به اسم مهدی دارد که 5 سال از وی بزرگتر می باشد و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته موسیقی انجام داده است.

مهران غفوریان، بازیگر نقش معروف بهروز خالی بند در مجموعه زیر آسمان شهر که با استایل و ژست های جذاب خود، سالها به عنوان یکی از محبوب ترین کمدین های ایران لقب گرفته بود پس از کاهش وزن در نقش های متفاوتی حاضر می شود. نظرات در مورد دلیل کاهش وزن بازیگر نقش رضا خرسند در نیسان آبی متفاوت بود که در نهایت با صحبت های خود این بازیگر در مصاحبه ی جدیدش، دلیل اصلی که در این بخش از نمناک هم به آن اشاره شده است عنوان شد.

مهران غفوریان

کاهش وزن مهران غفوریان

مهران غفوریان در جدیدترین مصاحبه ی خود، جایی که صحبت از کاهش وزنش به میان می آید به دلیل این تغییر و اثرات آن پرداخت. از قرار معلوم هدف اصلی کمدین دوست داشتنی کشورمان بازی در نقش های جدی بود که به قول خودش تاثیرگذار نیز بوده است چرا که استایل و فیزیک جدیدش در نقش های جدی بسیار بهتر مورد پذیرش قرار میگیرد.

او پس از بازی در سریال قورباغه متوجه اثر گذاری کاهش وزنش در برجسته‌تر شدن او در نقش های جدی شد و موفق شد تا بهتر خود را در این غالب ثابت کند. بازیگر یکی از نقش های اصلی فیلم قورباغه و خاتون که جزو سریال های پربازدید نمایش خانگی بودند در مورد کم رنگ شدن محبوبیت خود در میان مخاطبانش پس از کاهش وزن گفت و به این مورد اشاره کرد که او نگران تغییرات نیست بلکه با تصویر جدیدش نیز با مخاطبان به خوبی ارتباط برقرار میکند.

طنازی و بانمک بودن مهران غفوریان حتی پس از کاهش وزن او نیز پا برجاست و این مسئله با نقش آفرینی او در سریال نیسان آبی به‌خوبی دیده شد.

مهران غفوریان

ارسال نظر