انتقامجویی | انتقامجویی این خیابان را به خون کشید | بخوانید

انتقامجویی این خیابان را به خون کشید | بخوانید

سرهنگ عبداللهی از درگیری منجر به قتل در حاجی آباد به دلیل انتقامجویی و اختلافات قبلی خبر داد‌.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

سرهنگ روح اله عبدالهی فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد گفت: مقارن ساعت ۲۲ روز 20 خردادماه ،در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰مبنی بر وقوع تیراندازی ، بلافاصله عوامل گشتی به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران کلانتری و کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان حاجی آباد مشخص گردید فردی ناشناس در آدرس ذکر شده از یک  خودروی پراید فاقدپلاک با صورت پوشیده پیاده شده و با اسلحه به طرف فردی دیگر شلیک کرده و سریعاً از محل متواری شده است.

مرگ مرد جوان در بیمارستان

این مسئول انتظامی با اشاره به انتشار کلیپی با همین مضمون در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، بیان داشت: فرد مجروح بلافاصله توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان فاطمه زهرا(س)منتقل که متأسفانه بعلت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است.

سرهنگ عبدالهی اظهار داشت: بلافاصله اقدامات تأمینی و انتظامی جهت کشف علت تیراندازی ،شناسایی و دستگیری قاتل آغاز گردید.

وی با بیان اینکه مأموران در بررسی های تخصصی و اقدامات اطلاعاتی موفق شدند هویت قاتل را شناسایی کنند، ادامه داد: مقتول از حدودیکسال قبل به دلیل ضرب وجرح وچند جرم دیگر در زندان قرارداشته که چند روزقبل بعلت بیماری با قرار وثیقه از زندان آزاد و در مرخصی به سر می‌برده است.

این مسئول انتظامی افزود:طبق شواهد موجود در صحنه جرم و پیگیری های انتظامی واطلاعاتی، علت قتل به قصد انتقام جویی صورت گرفته است.

وی اذعان داشت: قاتل به محض اطلاع از آزادی مقتول از زندان ،به قصد انتقام جویی پس از تعقیب نامبرده اقدام به شلیک اسلحه و قتل مقتول کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد با تأکید بر اینکه اقدامات پلیسی جهت دستگیری قاتل بصورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد، مبارزه جدی و مستمر با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی را مهمترین مأموریت پلیس دانست و گفت: با برهم زنندگان نظم ، امنیت و آرامش جامعه هیچ مماشاتی نخواهیم داشت و به شهروندان اطمینان می‌دهیم بدون هیچ اغماضی با اقدامات شرورانه و ضد امنیت عمومی برابر قانون برخورد خواهد شد.

ارسال نظر