قیمت پراید| قیمت پراید امروز| قیمت پراید صفر| قیمت پراید در سایت دیوار

جدیدترین قیمت پراید امروز 23 خرداد | پراید امروز درجا زد

قیمت پراید به نرخ دوشنبه 23 خرداد 1401 با جزئیات را در این گزارش بخوانید.

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت پراید امروز اعلام شد. قیمت پراید با توجه به نرخ دلار و ارز تعیین می شود. قیمت پراید افزایش  تصاعدی یافت. قیمت پراید در افزایش تقاضا برای خرید اتومبیل تاثیر گذار است. قیمت پراید و انواع آن را در این گزارش بخوانید.

قیمت پراید

قیمت پراید امروز 23 خرداد

قیمت خودرو صفر داخلی در روز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد. قیمت خودرو صفر داخلی امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ در بازار ایران به شرح زیر است:

پراید ۱۱۱ به قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۷۵ میلیون تومان عرضه می‌شود.

دنا پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ هم‌اکنون در قیمت ۵۰۹ میلیون تومان در بازار کشور موجود است. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز به ۴۰۴ میلیون تومان رسید.

قیمت پراید

قیمت خودروهای پراید

تیبا هاچ‌بک پلاس هم‌اکنون با نرخ ۲۱۲ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۲۰۶ تیپ دو  مدل ۱۴۰۱ به ۳۰۵ میلیون تومان رسید. ۲۰۶ تیپ پنج نیز در بازار کشور از سقف ۳۵۶ میلیون تومان عبور کرد. پژو پارس اتوماتیک نیز بر قله ۴۴۳ میلیون تومان ایستاد. تارا اتوماتیک امروز پنج میلیون تومان نسبت به روز گذشته کاهش قیمت داشت و هم اکنون در بازار با نرخ ۵۸۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پیش‌بینی قیمت پراید در روزهای آینده

فیروز نادری، کارشناس صنعت خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با تاثیر حذف ۵۰ طرح فروش خودرو از فرایند قرعه‌کشی بر بازار کشور گفت: در حال حاضر بازار در وضعیت رکودی قرار دارد. به نظر می‌رسد اگر برخی از خودروها از فرایند قرعه‌کشی خارج شوند نوسان قیمتی افزایش می‌یابد.

چندی پیش، بهرام شهریاری، کارشناس صنعت خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: مشکل فعلی بازار، به عرضه و تقاضا بازمی‌گردد. تا زمانی که این مشکل رفع نشود، بازار پرنوسان می‌ماند. حذف طرح فروش یا خودرویی از فرایند قرعه‌کشی به تنهایی در بازار و قیمت‌ها تاثیرگذار نیست و فاکتورهای دیگری نیز سهیم هستند.

ارسال نظر